Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Enya73 21:49, 29 wrz 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Świetne masz pnącza,dobrze im u Ciebie Miłego tygodnia Aniu
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Kondzio 21:54, 29 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
a co to ładne

____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
ka1sia 21:57, 29 wrz 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Ania, u Ciebie wszystko w rozkwicie, jakby na przekór jesieni ślicznie!
A te zdjęcia w słonku cudne, ja też wybieglam z aparatem, ale chyba się moje słonko wystraszyło i zaszło zrobilam 3 słoneczne fotki i uciekłam, bo zimno
Buziaki, milego tygodnia Ci Aneczko życzę
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
anna_g 21:59, 29 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Enya73 napisał(a)
Świetne masz pnącza,dobrze im u Ciebie Miłego tygodnia Aniu


Dziękuję Anita - w tym roku to im jakoś wyjątkowo dobrze chyba... Może dlatego też że podlewałam je wiosną previcurem i nie zachorowały w tym roku... Oj dobrze że sobie o tym przypomniałam Na wiosnę znowu mus podlać

Tobie też miłego tygodnia Anitko... Słoneczka jak najwiecej
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 22:02, 29 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kondzio napisał(a)
a co to ładne



Konrad - przypadkiem wiosną na oko zakupione pod nazwą złocień maruna
http://www.bazarek.pl/searchx.php/fraza,nasiona+z%C5%82ocie%C5%84//s,25
jednoroczne, ale faktycznie ładne i fajnie rozświetlało i wypełniało wolne przestrzenie...
Ale tej zimy już się w jednoroczne raczej nie będę bawiła... choć z drugiej strony - kto wie co mi strzeli do głowy jak przyjdą długie i ciemne wieczory...
Pozdrówki Konrado
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 22:04, 29 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
ka1sia napisał(a)
Ania, u Ciebie wszystko w rozkwicie, jakby na przekór jesieni ślicznie!
A te zdjęcia w słonku cudne, ja też wybieglam z aparatem, ale chyba się moje słonko wystraszyło i zaszło zrobilam 3 słoneczne fotki i uciekłam, bo zimno
Buziaki, milego tygodnia Ci Aneczko życzę


Kasiu - u mnie to chyba teraz kwitnie to co w upały nie bardzo dawało sobie radę
Powiem szczerze, że na te słoneczne zdjęcia też lubię patrzeć, błękitne niebo, promienie słońca i kwiaty - no czegóż chcieć można więcej... no może jeszcze trochę cieplejszego wiaterku Ale i tak była ładna ta niedziela.
Buziole Kasiu
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
gierczusia 21:52, 30 wrz 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aniu .. Jezdem ... Ufffff... Z wiatrem we włosach , umęczona i z bananem od ucha do ucha ... Było Fantastiko ... Uśmiałam się tak ,że mnie bolał brzuch.. Jęzor mam obtrzaskany do granic możliwości... A i tak było mało
Jaki człek jest głupi ,że się tak wszystkim niepotrzebnie przejmuje...achhhhh...

Buziam ... Miłego tygodnia
U mnie Kobea wygląda paskudnie ... Już ostatni raz .. Ale ta Twoja to jakaś pięknisia
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_g 21:31, 01 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Ela o spotkaniu to u Ciebie poczytałam, popisałam

A co do kobei - to ja ją posieję. Mnie się ona ciągle podoba choć żałuję, że kwitnie dopiero teraz (i to coraz obficiej) i że w dodatku jest tak ch.....rnie zimno, że o jakimkolwiek posiedzeniu sobie na ogrodzie to nie ma nawet mowy... To niby jak mam ją podziwiać

Dzisiaj miałam urlop "ogrodowy".... No.... wydawało się, że nic z tego "ogrodowania" nie wyjdzie... Kindzia mi pogodę zamawiała, ale ja chiba reklamować to muszę... Zaparłam się jednak - jak urlop na ogród to ogród musi być - ubrałam na cebulę - 4 warstwy i czapka... dobrze że się w ogóle ruszać mogłam...
Zdecydowanie wolę wiosnę i wiosenne ogrodowe prace... Ale... plany na dzisiaj prawie udało mi się zrealizować...
Przy okazji odkryłam... złotoooo Otóż moja paciaja i maziaja kompostowa która jeszcze wiosną była straszna i masakryczna i na którą się obraziłam śmiertelnie okazała sie dzisiaj być.... piękną, ciemną, pachnącą ziemią... Przy pierwszym wydobywanym wiadrze (wydobywanym bo mam kompostownik plastikowy i wydobywam małymi otworami przy dnie) więc przy pierwszym uznałam, że to jakaś pomyłka i ktoś mi tam ziemi podrzucił Ale przy szóstym uwierzyłam... I strasznie się ucieszyłam, że mam teraz złoto ogrodnika na wyciągnięcie ręki
A poza tym to jest zimno, zimno, zimno... A ja pozdrawiam cieplutko.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
gierczusia 21:55, 01 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aniu .. U mnie teź zimno.. Bardzo .. Jak już dziś zobaczyłam młodzież w czapkach , to już się zorientowałam ,że to nie żarty.. EMuś skrobie lodzik dziennie z szyb swego autka .. A miesiąc temu biegałam po tarasie w bikini... Cooo tak szybko w tym roku ??

Podziwiam Cię ,że się tak zawzięłaś ,że naubierałaś się na cebulkęi do ogrodu poszłaś szaleć .. Wyobrażam sobie jak wyglądałaś taka " zaokrąglona ".. Bo normalnie to szczuplutka jesteś..... Ale najważniejsze,że Ci ciepło było ...bo u nas pełno osób chorych.. I tak lawina leci ... Ja też liczę na odrobinkę ciepełka , bo muszę prezenty jakoś zagospodarować

Buziam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_g 13:39, 02 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
"ku pamięci" i przeglądnięcia od czasu do czasu
http://www.ogrodowisko.pl/watek/647-zielony-punkt-ogrod-finki?page=108#post_6
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies