Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

anna_g 09:33, 23 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Enya73 napisał(a)
Szalejesz w kuchni i w ogrodzie Szkoda, że nie wpadłyśmy na siebie w Pisarzowicach

Pozdrawiam serdecznie


Anitka w ogrodzie to ja chyba znowu na wiosnę będę "szaleć" - pogoda u nas jest okropna... no i coraz szybciej ciemno. W tym tygodniu chcę jakiś urlop wziąć żeby trochę ten ogród ogarnąć, bo po pracy to już raczej klapa...

Też pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
gierczusia 20:06, 23 wrz 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)


w zeszłym tygodniu ugrzęzłam w kuchni i przetworach i powiem Ci że.... mam dość Wystarczy jak na ten rok...
W tym tygodniu ugrzęznę chiba... w przychodniach lekarskich... - moje chłopaki już chore,qurde,qurde, qurde - no cóż przeciez już wrzesień na choroby pora....wrrrrr.....

Pozdrówki cieplutkie ślę


Łooooo , to się Biedaczyska pochorowali .... A ja już siem martwiłam ,że mnie juszzz nie kofffass

No to zdrówka im życz ... I trzymaj się ciepło ,żeby i Ciebie nie dopadło ...

Buziaki ... Pozdrowionka
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:06, 23 wrz 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A ja tak przemyśliwuję , co z tą Twoją studnią .... Wykopać jej nie można czy jak ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kindzia 20:16, 23 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Aniu już posadzone Kubuś podlał, teraz z nieba nam podlewa...ciekawa tylko jestem czy ta niebieska ostróżka się przyjmie...bardzo się zrosła z koleżanką doniczkową i po chamsku musiałam rozdzielić...ze dwa korzonki jej zostały...ale jak w niedzielę wyjeżdżaliśmy stała na baczność

Buziole
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
danuta_szwajcer 17:14, 24 wrz 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Aniu ale z Ciebie talent kulinarny Te przetwory tak apetycznie wyglądają Podziwiam Cie za cierpliwość i chęci bo to tyle pracy z tym. Trzymaj się cieplutko i zdrowo bo pogoda niestety sprzyja przeziębieniom. U mnie już mój M przytachał choróbsko tydzień temu i tak się bałam by w mojej sytuacji nie zachorować ale póki co się trzymam Nawet znalazłam dziś czas by zrelaksować się na ogrodowisku Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
anna_g 11:26, 25 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Eluś no pewnie że Ciem tofffammm

Kindzia - jak nie daj boże padnie to wiesz, że ja jeszcze taką mam... będziemy się dzielić

Danusiu - wielkie dzięki za komplimenta Z zaprawianiem na ten rok skończyłam definitywnie Fajne to było, ale czasu zabrało strasznie dużo i teraz muszę "nadrabiać" domowe zaległości
Ty się się trzymaj cieplutko.

U mnie ostatnio to tylko zimno, zimno, zimno... leje, leje, leje... pogoda masakra... Dzisiaj ciut lepiej i planowałam na jutro urlop coby do ogrodu iść ale jak popatrzyłam na jutrzejszą prognozę to... zmieniłam plany No, może jeszcze kiedyś będzie ładniej... Bo w przeciwieństwie do Kindzi - moje ostróżki nadal się kiszą w doniczkach

Pozdrawiam wszystkich cieplutko z zimnego kraju
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kindzia 11:42, 25 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bo ja muszę od razu...odległości domowe mnie dyscyplinują. Musiałabym je do Zabrza wlec, tu nie ma kto podlewać...
Ty masz czas...w każdej chwili możesz
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 14:08, 25 wrz 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Anulka nam się zgubiła... .... Faceci chorzy ....
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_g 09:15, 26 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kindzia napisał(a)
Bo ja muszę od razu...odległości domowe mnie dyscyplinują. Musiałabym je do Zabrza wlec, tu nie ma kto podlewać...
Ty masz czas...w każdej chwili możesz


Najwyraźniej ta chwila jeszcze nie nadeszła Dzisiaj miało być mokro, zimno - deszcz i 9 stopni - dlatego zrezygnowałam z urlopu... a na razie jest 16 stopni i słoneczko lekko przychmurzone... kurde... Wczoraj zaczęłam wyrywać pomidorki, jednoroczne... niedlugo bedzie miejsce na sadzenie
Pozdrówki Kindzia
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 09:16, 26 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
gierczusia napisał(a)
Anulka nam się zgubiła... .... Faceci chorzy ....


Chlopakom juz lepiej... ale ponoć nie na tyle dobrze żeby iść do szkoły.... A ja się oczywiście martwię jak oni to nadrobią...
Buziole Eluś
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies