Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

baraga1904 14:24, 02 paź 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...widzę że też jestes zwolenniczką prac ogrodowych wiosną... prawda że lepiej się robi?....teraz zimnica okropna u nas...brrr...dobrze że pracuję dzisiaj do nocy...i nie mam wyrzutów że nie jestem na ogrodzie....
...buziam...
Kindzia 16:00, 02 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Nawet mi ni opowiadaj o reklamacji!!! Zamówione słonko było...o 20 stopniach mowy nie było!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anna_g 16:04, 02 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
baraga1904 napisał(a)
...widzę że też jestes zwolenniczką prac ogrodowych wiosną... prawda że lepiej się robi?....teraz zimnica okropna u nas...brrr...dobrze że pracuję dzisiaj do nocy...i nie mam wyrzutów że nie jestem na ogrodzie....
...buziam...


Aguś sto razy lepiej Ufffff... jak dobrze, że to nie tylko ja tak mam bo już miałabym "wyrzuty sumienia" Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 16:15, 02 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kindzia napisał(a)
Nawet mi ni opowiadaj o reklamacji!!! Zamówione słonko było...o 20 stopniach mowy nie było!!!


Jakie słonko? Chiba tam u Cię... No może trochę i było... ale poza tym to istny wygwizdów...

Ale a propos reklamacji to ja o Tobie sobie myślę ostatnio co tam z Twoją płytą?... Ja reklamuję zmywarkę - bo mi przepuszczała parę i - niestety - zaczęło już być to widoczne na drzwiach od zmywarki (nowych! drewnianych!) Serwisant na montera, monter na producenta, potem na mnie, teraz jednak okazało się, że to od początku do kitu było... ale nie wiadomo kiedy będzie dobre... a co z drzwiami??? kto je naprawi... Aaa i jeszcze lodówki drzwi mi skrzypią... i blat zaczyna puchnąć (podobno od wody bo kto to widział w kuchni coś robić z wodą... przy zlewie i piecu w dodatku - pan stolarz był oburzony... no... kuchnia, zlew i woda... skandaliczny skandal)
Niech żyją reklamacje

Buziol
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
gierczusia 20:09, 03 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)


Aguś sto razy lepiej Ufffff... jak dobrze, że to nie tylko ja tak mam bo już miałabym "wyrzuty sumienia" Pozdrawiam


I ja mam tak samo ... Trzęsę się jak galareta nawet i bez siedzenia godzinami w ogrodzie .. Dziś patrząc na te wrzosy zastanawiałam się czy ich nie bedem sadzić w kombinezonie narciarskim .... EMus mnie pocieszył że w sobotę ma być słoneczko aż o 5 stopni cieplej... Wtedy jak coooo
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:13, 03 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)


Jakie słonko? Chiba tam u Cię... No może trochę i było... ale poza tym to istny wygwizdów...

Ale a propos reklamacji to ja o Tobie sobie myślę ostatnio co tam z Twoją płytą?... Ja reklamuję zmywarkę - bo mi przepuszczała parę i - niestety - zaczęło już być to widoczne na drzwiach od zmywarki (nowych! drewnianych!) Serwisant na montera, monter na producenta, potem na mnie, teraz jednak okazało się, że to od początku do kitu było... ale nie wiadomo kiedy będzie dobre... a co z drzwiami??? kto je naprawi... Aaa i jeszcze lodówki drzwi mi skrzypią... i blat zaczyna puchnąć (podobno od wody bo kto to widział w kuchni coś robić z wodą... przy zlewie i piecu w dodatku - pan stolarz był oburzony... no... kuchnia, zlew i woda... skandaliczny skandal)
Niech żyją reklamacje

Buziol


Boziu ... Jakbym czytała o sobie... Mnie się blat przeciera i zawiasy strzelają ... I też każdy gra wariata i zwala winę na innych... Bo kto to widział tyle razy drzwi do szafek otwierać ??... Czasem myślę ,że rozmawiam z wariatami , albo mnie Pan Bóg resztki rozumu odebrał

Tak więc reklamacje ńiech żyją ... Buziam Aniu ... Solidnie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_g 20:25, 03 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
No Ela - szafki Ci się zachciało otwierać?!?!? - a po co niby... szafki są i już... na ozdobę... najwyraźniej. Kuchnia też... do podziwiania
Dobrze że chociaż w ogrodzie można coś robic
Buziole
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kindzia 21:18, 03 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Nie mam siły..korespondencja nieustająca szła...musiałabym do sądu. Wiedziałam, że nie wygram, ale gdybym od razu odpuściła...ludu złoty...co ja bym się nasłuchała od Ani rzeszowskiej A tak, to mam podkładkę - stosik listów
Obsmarowałam ich nawet na fejsie...grzecznie mi odpisali, że szkło nie podlega reklamacji żadnej...jest zapis w karcie gwarancyjnej.
Zresztą jak reklamowałam z ustawy konsumenckiej u sprzedawcy, to oni i tak zwrócili się do producenta i Bosch ponownie u mnie zawitał, zdjęcia znowu strzelił...i co? Nic...

Działa z dwoma dziurami, na razie nie będę wymieniać, szkoda mi 8 stówek. Zresztą i tak ich nie mam teraz

Jutro, przy sadzeniu, jak mi doopsko zmarznie, pomyślę sobie o sadzeniu Twoich ostróżek
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
baraga1904 07:39, 04 paź 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
....reklamacje...oj trzeba miec nerwy ze stali i końskie zdrowie... w naszym kraju kochanym tak to już niestety jest...
Gabrysia_ 07:58, 04 paź 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
baraga1904 napisał(a)
....reklamacje...oj trzeba miec nerwy ze stali i końskie zdrowie... w naszym kraju kochanym tak to już niestety jest...



...albo ubezpieczenie cywilno-prawne i wtedy nie ma problemu
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies