Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

anna_g 09:20, 04 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
W takim razie - grzeczne czekam na moją zmywarkę bo ona przecież dopiero 2 tygodnie w serwisie... to nie ma się co wyrywać z pytaniami i denerwować serwisantów
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 21:23, 05 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Jednoroczne i dalie usunięte, kompost rozsypany po rabatach, brzoza przyciachana (fryzjera miała), cebulowe posadzone. Słonecznie było i ciepło... Dzisiejszy dzien można uznać za udany ogrodowo

Tuje mi rudzieją od środka - i to te które lubię najbardziej (chociaż nie wiem co to za jedne przyznaję się)... Dzisiaj je wyczyściłam - zresztą czyszczę je każdej wiosny, bo po zimie zawsze są w środku suche, ale nigdy nie były takie jesienią - może to wina upału i suszy chociaż były w lecie podlewane...
Po każdym czyszczeniu takie coraz bardziej ażurowe się robią..
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Sebek 21:37, 05 paź 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
U mnie zawsze igły w żywotnikach spadają jesienią, ale zdecydowanie bym ich nie czyścił Tydzień roboty gwarantowany - niech same lecą Też dziś ostro podziałałem, pogoda idealna
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
anna_g 22:04, 05 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Sebek - wiosną czyszczę prawie wszystkie - choć szaleńczo dużo ich nie mam Ale dzisiaj tylko trzy - jakoś mnie denerwują takie rude
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
gierczusia 12:56, 06 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Czyścisz tuje Aniu ??... Serio ??.. Bo ja się tak ostatnio zastanawiałam ... Bo teź ich w sumie nie mam dużo , więc mogłabym poczyścic... Nnooo i teź mnie rude denerwują ...


Ty już nawet cebulowe posadziłaś ??.... No no , tytan pracy ... Matkoooo , to czemuż ja siem tak obijam ??

Buziam gorrąco , miłej niedzieli życzę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:57, 06 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)
No Ela - szafki Ci się zachciało otwierać?!?!? - a po co niby... szafki są i już... na ozdobę... najwyraźniej. Kuchnia też... do podziwiania
Dobrze że chociaż w ogrodzie można coś robic
Buziole


Bożeszzz ... A mnie głupiej gotować i piec się w tej kuchni zachciało ... Noo widział kto takie coś ??....
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_g 09:10, 07 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
gierczusia napisał(a)
Czyścisz tuje Aniu ??... Serio ??.. Bo ja się tak ostatnio zastanawiałam ... Bo teź ich w sumie nie mam dużo , więc mogłabym poczyścic... Nnooo i teź mnie rude denerwują ...


Ty już nawet cebulowe posadziłaś ??.... No no , tytan pracy ... Matkoooo , to czemuż ja siem tak obijam ??

Buziam gorrąco , miłej niedzieli życzę


Serio Elu - wyczyściłam Dowód na zdjęciach powyżej... Tylko co prawda trzy ale od razu mi lepiej

Cebulowe posadziłam w ilości sztuk jakieś... hmmm... 60 Przy tych co mają tysiące to ja mały robaczek jestem a nie tytan pracy ale dziękuję, dziękuję
Buziole
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
gierczusia 17:57, 07 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ja mam 40 cebulek ... Proporcjonalnie do wielkości ogrodu ... Robiłam dziś wrzosowisko , to i irgę musiałam chlastnąć ... Kcesz ??.... Noo i żurawka na Ciebie czeka
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kindzia 19:38, 07 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jak czytam o tych sadzeniach cebul...wyrzuty sumienia mam...stare w ziemi zostały...nowych posadziłam 10 TULIPANÓW, 10 NARCYZÓW i 40 KROKUSÓW...tyle na ten temat...
Pogoda weekendowa Ci pasowała? W sobotę krótki rękawek odkurzyłam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anna_g 20:38, 07 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
gierczusia napisał(a)
Ja mam 40 cebulek ... Proporcjonalnie do wielkości ogrodu ... Robiłam dziś wrzosowisko , to i irgę musiałam chlastnąć ... Kcesz ??.... Noo i żurawka na Ciebie czeka


Irgi nie kcem - dziękuję...
A mini wrzosowisko - bardzo mini - też sobie dzisiaj zrobiłam. Przemeblowanie na jednej rabatce, ale nie zdążyłam sfocić bo się ciemno zrobiło - nie rozumiem dlaczego tak wcześnie
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies