Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

boguslawa_ma... 15:51, 26 wrz 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Aniu zaglądam i pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Mala_Mi 17:03, 27 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Na bieżąco.. ale siłą woli idę zrobić kawę bo zasypiam....
Kiedyś kupowałam i robiłam przetworów dużo.. teraz robię tylko z tego co dostanę, albo zbiorę z ogrodu (albo co zdążę zebrać) i to co schodzi.... bo potem sie robi magazyn starego dobra

Ale ogórki i buraczki z papryką to u mnie znikają migiem..

Jak odwrócony trawnik? Odwraca się?
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anna_g 19:34, 28 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Bogusiu odpozdrawiam też

Ania - "magazyn starego dobra" - oj dobrze to znam Odwrócony trawnik siem... nie odwraca... kurcze no jakoś tak sam niestety nie kce...
Dzisiaj po dlugiej przerwie przepracowałam prawie 4 godziny w ogrodzie - ale fajnie... Likwidowałam rabatę z jednorocznymi i robiłam miejsce na ostróżki, jeżówki...
Wywaliłam oba wiciokrzewy... ależ to miało korzeńska, wywaliłam pięciornika - beznadziejnie zeschnięty od środka, wykopałam lilie - bo mi nie pasowały miejsca w których były posadzone... no i przyznam że nie wiem co z tymi liliami teraz zrobić. Na razie włożyłam je do kosza i do garażu...
Do tego co wy robicie to ja ledwo, ledwo ale i tak jestem "szczęślwie zmęczona"
Pozdrówki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
danuta_szwajcer 20:43, 28 wrz 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Aniu tez dzis w koncu popracowałam z taką przyjemnościa w ogrodzie, już wczoraj po szpitalu dla relaksu w towarzystwie mojejj psiuni robiłyśmy nową rabate a dziś dosadzałam cebulowe by na wiosne pięknie kwitło. Tez tak mysle nad staeym pieciornikiem by go wykopac bo taki duzy i w tą susze to taki brzydki jest, Tylko dzis musiałam pojś na rodzinne urodziny więc niestety musialam to sloneczko i ogrod ukochany zostawić z żalem zresztą. Aniu te lilie jak najszybciej z powrotem do ziemi) A te badyle zielone utnij ale nie wyrywaj bo uszkodzisz cebulke. Też lubie takie "szczesliwe zmęzenie"
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Gabrysia_ 08:27, 29 wrz 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Pozdrawiam słonecznie,ale zimno
...udało mi się wczoraj wkopać część donic,bo jak wiadomo wcześniej pogoda na to nie pozwalała!
...cebule nadal nie wsadzone
____________________
Kindzia 11:29, 29 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Liliom musisz szybciorem miejsce znaleźć...najlepiej jak być wykopała i wkopała od razu na nowe miejsce. Zawsze je gdzieś upchniesz, byle słoneczko miały...u mnie się tak upchnęło 70 szt...

Pozdrówka Aniu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anna_g 11:46, 29 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
danuta_szwajcer napisał(a)
Aniu tez dzis w koncu popracowałam z taką przyjemnościa w ogrodzie, już wczoraj po szpitalu dla relaksu w towarzystwie mojejj psiuni robiłyśmy nową rabate a dziś dosadzałam cebulowe by na wiosne pięknie kwitło. Tez tak mysle nad staeym pieciornikiem by go wykopac bo taki duzy i w tą susze to taki brzydki jest, Tylko dzis musiałam pojś na rodzinne urodziny więc niestety musialam to sloneczko i ogrod ukochany zostawić z żalem zresztą. Aniu te lilie jak najszybciej z powrotem do ziemi) A te badyle zielone utnij ale nie wyrywaj bo uszkodzisz cebulke. Też lubie takie "szczesliwe zmęzenie"


Dziękii Danuś za odpowiedź w sprawie lilii. O Twojej nowej rabatce oczywiscie czytałam Sądząc po Twoim ogrodzie będzie cudnie. Buziaki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 11:46, 29 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Gabrysia_ napisał(a)
Pozdrawiam słonecznie,ale zimno
...udało mi się wczoraj wkopać część donic,bo jak wiadomo wcześniej pogoda na to nie pozwalała!
...cebule nadal nie wsadzone


Gabrysiu - dziękuję za odwiedzinki. To ja dzisiaj polecę do Ciebie zobaczyć co tam się dzieje Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 11:49, 29 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kindzia napisał(a)
Liliom musisz szybciorem miejsce znaleźć...najlepiej jak być wykopała i wkopała od razu na nowe miejsce. Zawsze je gdzieś upchniesz, byle słoneczko miały...u mnie się tak upchnęło 70 szt...

Pozdrówka Aniu


Kindzia - (ja przepraszam że ja tak do Ciebie mówię ale mi to Kindzia strasznie pasuje i mnie siem w dodatku wydaje że kiedyś usłyszałam jak u Alinki Twój eMuś do Ciebie Kindzia rzekł - no chiba żem głucha ale nie masz nic przeciw, że ja tak???)
W każdym razie - hmmm... wiesz co ja sobie wymyśliłam.... hm... ja siem nie powinnam przyznawać w takim razie skoro i Ty i Danusia mówicie, że te lelije to trza od razu... bo ja sobie wymyśliłam, że ja je tak trochę jak te no tulipany... dobra, nic nie mówię
Ale do wtorku muszą wytrzymać bo wtedy urlop mam... Buziole
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 11:52, 29 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
A one kwitnąć chcą Pozwolić? czy uciąć? żeby sił nie traciły....

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies