Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Janiny

janina_zawada 20:23, 17 lis 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Bogusiu ta działka ma jakieś 20 arów to prawie nowy ogród .. Jeszcze widać do gruzu że jest sporo do zrobienia ale w tym roku nie dałam rady wszystkiego zrobić ,zostawiłam trochę pracy na drugi rok ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
bogumila 20:26, 17 lis 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
janina_zawada napisał(a)
Bogusiu ta działka ma jakieś 20 arów to prawie nowy ogród .. Jeszcze widać do gruzu że jest sporo do zrobienia ale w tym roku nie dałam rady wszystkiego zrobić ,zostawiłam trochę pracy na drugi rok ..
Będziesz miała dużo pracy...taki areał....
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
boguslawa_ma... 21:03, 17 lis 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Ale duży ogród i sama to wszystko robisz ,czy ktoś ci pomaga?kawał roboty odwaliłaś
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
GorAna 21:12, 17 lis 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Janinko, pozdrawiam niedzielnie...pracy dużo wykonałaś...jak zima będzie łaskawa, to będziesz się cieszyła efektami na wiosnę
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
janina_zawada 12:58, 18 lis 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Dzisiaj u mnie zimno i wieje wiatr ale zdążyłam posiać marchewkę i pietruszkę na zimę .. Po między nich posiałam koper aby na wiosnę wiedzieć gdzie są warzywa ..
Teraz wam pokażę moje chryzantemy , część mam swoich a część dokupiłam na wiosnę , mają wcześniej kwitnąc .








te kolorki są już u mnie od dawna













a te kolorki kupiłam na wiosnę ..
Muszę ich jeszcze przyciąć i położyć łodygi jako zabezpieczenie przed mrozem , Widać obok nich sporo nowych wypustów więc na drugi rok będa już ładne kępy ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Janina 13:26, 18 lis 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Chryzantemy śliczne, szczególnie podobają mi się te pełne różowe i białe. Pozdrawiam.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 13:26, 18 lis 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Chryzantemy śliczne, szczególnie podobają mi się te pełne różowe i białe. Pozdrawiam.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
janina_zawada 13:35, 18 lis 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Na drugi rok jak się rozrosną będą jeszcze piękniejsze ,to są tegoroczne pojedyncze sadzonki .. Były uszczykniente i ładnie się rozrosły ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Janina 13:40, 18 lis 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Sory dwa razy mi się klikło, jak na tegoroczne to całkiem ładnie się rozrosły.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
janina_zawada 09:03, 20 lis 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Janinko już kupiłam ładnie rozkszone sadzonki ,teraz jeszcze wypuszczają boczne wypusty z ziemi więc zapowiada się że będą duże kępy ..
A teraz coś domowego , przeniosłam ich z tarasu i teraz ładnie kwitną w domu ..





chińska róża o pełnych kwiatach



ta o pojedyniczych kwiatach





te też ładnie jeszcze kwitną







biały pełzający marcinek i liliowe karłowate .. Przesadzone z pąkami w lato jeszcze ładnie kwitną ..



Bratki które sama siałam już przesadzone na rabatki ,maja już po kilka kwiatów ale dopiero na wiosnę pięknie się rozkwitną ..


____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies