Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Janiny

boguslawa_ma... 20:16, 03 sty 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Zawsze uczymy się na błędachPozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
jagoda99 20:21, 03 sty 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Janinko tak patrze na Ciebie Ty to musisz byc szczesliwa z Twoimi wnukami
W Nowym Roku zycze Ci duzo zdrowia i radosci
Poczytalam pospacerowalam czytam ze Tobie zginal kabelek u mnie nie dziala laptop ja mysle ze my babcie to tak juz mamy jak mieszkaja albo goszcza u nas wnuki
Ja zawsze pozwalam na moim laptopie grac a jak przydzie co do czego to nie dziala naprawiam i znowu popelniam ten sam blad hi hi hi ale to takie moje kochane aniolki
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
boguslawa_ma... 20:28, 03 sty 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Jagoda ma racje ,ja jako babcia też pozwalam wnukowi na wszystko
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
janina_zawada 20:57, 03 sty 2014


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Antoś tez ma laptopa ale woli grać na moim komputerze bo mówi że u mnie szybciej wszystko gra .. teraz ma wolne to już od rana siedzi u mnie ..
Chociaż córki mają pretensję że ich pozwalam na wszystko ale przecież wnuki tak szybko rosną że tylko jak są małe można się nimi nacieszyć .. Później już maja swoich kolegów ,swoje sprawy i dobrze jak wpadną raz na miesiąc do babci .. Więc wszyscy dziadkowie rozpieszczaj swoich wnuków bo oni od tego są jak mówi mój mąż ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
janina_zawada 11:48, 04 sty 2014


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
U mnie wiosna , zięć rżnie drzewo ,które przywiózł z rozbiórki więc znowu będę miała parę worków trociny do podsypania na wiosnę .. Dostałam już nasionka zamówione , teraz jeszcze dokupię ziemi ale siać będę dopiero na początku marca na parapetach bo w tamtym roku trochę zima się przedluzyła i nie miałam gdzie ich flancować bo w szklarni było za zimno ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
boguslawa_ma... 12:23, 04 sty 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Ja nie zamawiam teraz nasion bo już widziałam u nas w sklepach
Też w tym roku będe mądrzejsza i nie będe wcześniej siąć,ale zima może się przedłużyć-ja mam tylko 2 okna
W ubiegłym roku zamówiłam lilie przyszły a tu zima tak rosły w domu wsadziłam do doniczek,ale się nagimnastykowałam zanim poszły do ogrodu.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
zawitka 17:00, 04 sty 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Oj rozpieszczają rozpieszczają wnuki bo tak ma być po to są ;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
janina_zawada 18:12, 04 sty 2014


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Bogusiu ja lilii nie zamawiam , wolę ich obejrzeć przed kupieniem aby nie miały żadnych plamek ,.. Nasionka to co innego one mogą leżeć długo i można je później siać nawet w maju wprost do gruntu tak jak warzywa ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Janina 10:13, 07 sty 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
A u mnie lilie leżą w kotłowni , zapomniałam ich wsadzić do gruntu pewnie wyschną i nic z nich nie będzie.Róże popuszczały nowe, różowe kiełki chociaż nie są okryte, takie zaczątki nowych listków, dereń jadalny ma masę pąków. Rośliny szaleją. Pozdrawiam w nowym roku.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
janina_zawada 11:19, 07 sty 2014


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
U mnie też róże wypuszczają nowe listki , nawet krokusy już są na wierzchu .. Lilie wsadź do doniczek i przenieś w chłodne miejsce np. do garażu bo w kotłowni maja za gorąco .. Na wiosnę będziesz mogła ich przesadzić z całą bryłą korzeniową .. Możesz tez ich wsadzić do dużej donicy a na wiosnę wyniesiesz ją na dwór Pochodziłam po ogrodzie u mnie mokro ,krety ryja przeważnie trawnik a zielsko ładnie się zazieleniło na rabatkach ,,
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies