Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Berberysy i liliowce pod stara gruszą ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Berberysy i liliowce pod stara gruszą ;-)

Milka 17:34, 05 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Winka spisałam
my dużo przypraw używamy
Wywalić, zawsze zdążysz, a punkt 9 w dekalogu Danusi, to wywalaj i nie żałuj, kupisz coś lepszego
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Katkak 21:02, 05 lis 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj Debro, przybiegam ze sprostowaniem. Pisząc w wątku Danusi, że z każdego niegrzeszącego urodą spłachetka ziemi potrafi zrobić cudo nie miałam na myśli ogrodu w którym tworzyła metamorfozę, bo zdjęcia zobaczyłam dopiero teraz. Ogólnie chciałam po prostu wyrazić podziw dla Jej wiedzy i umiejętności. Mając świadomość wyglądu swojego ogródka, jak też tego, że moja wiedza ogrodowa raczkuje dopiero, nigdy nie odważyłabym się krytykować kogokolwiek. To prawda, że każdy tworzy taki ogród na jaki może sobie pozwolić i tak samo kombinuję ja. Zapewniam Cię, że ani Ciebie, ani nikogo innego nie chciałam urazić, a jeśli tak się stało - przepraszam. Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Debra 22:00, 05 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Katkak napisał(a)
Witaj Debro, przybiegam ze sprostowaniem. Pisząc w wątku Danusi, że z każdego niegrzeszącego urodą spłachetka ziemi potrafi zrobić cudo nie miałam na myśli ogrodu w którym tworzyła metamorfozę, bo zdjęcia zobaczyłam dopiero teraz. Ogólnie chciałam po prostu wyrazić podziw dla Jej wiedzy i umiejętności. Mając świadomość wyglądu swojego ogródka, jak też tego, że moja wiedza ogrodowa raczkuje dopiero, nigdy nie odważyłabym się krytykować kogokolwiek. To prawda, że każdy tworzy taki ogród na jaki może sobie pozwolić i tak samo kombinuję ja. Zapewniam Cię, że ani Ciebie, ani nikogo innego nie chciałam urazić, a jeśli tak się stało - przepraszam. Pozdrawiam


Kasiu, ja w żadnym przypadku nie poczułam się urażona, mnie raczej chodziło o właścicieli ogródka. Pomyślałam, jak ja czułabym się w ich skórze.
Dochodzenie do pięknego ogrodu - cokolwiek to oznacza, bo każdy widzi to inaczej - to długa droga, wyboista , a przede wszystkim kosztowna.
Tyle mamy roslin w ogrodzie, na ile możemy sobie pozwolić, a czasem też brakuje pomysłu, wiedzy....

Nie przepraszaj, bo nie masz za co. Mam nadzieję, że wyjaśniłam moje intencje. Ja mam zawsze dobre, ale z intencjami wiadomo jak jest )))))
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 22:02, 05 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
irena_milek napisał(a)
Winka spisałam
my dużo przypraw używamy
Wywalić, zawsze zdążysz, a punkt 9 w dekalogu Danusi, to wywalaj i nie żałuj, kupisz coś lepszego


Ot, tak się podzieliłam, bo ostatnio mam nowy wspaniały sklep z winami pod bokiem. Co tydzień są degustacje, nowe wina, strasznie fajni ludzie, ceny nawet sensowne, a ja kocham wino Oprócz ogrodu.... )))

Wiem, punkt 9. Nie trzymam paskud, mam za mały ogródeczek.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 11:41, 06 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Słonko mamy
Jadę kompost sypać.

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Milka 14:20, 06 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gdzie nie zajrzę, tam kom[post, witaminki dla ogrodu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
boguslawa_ma... 14:24, 06 lis 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
A u mnie deszcz i zimno brrr...
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Debra 21:49, 06 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
irena_milek napisał(a)
Gdzie nie zajrzę, tam kom[post, witaminki dla ogrodu


Ano odżywiamy Poza tym to dodatkowa poducha na rabatkach przed zimą.

Chwastów zatrzesienie, zebrałam wiaderko dzisiaj
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 21:50, 06 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
boguslawa_madejska napisał(a)
A u mnie deszcz i zimno brrr...


Bogusiu, no fakt, zimno to jest. Niby coś tam świeciło, ale jednak poniżej 10 stopni było. Tyle że wydawało się znacznie zimniej.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 21:52, 06 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Sroki ukradły mi sznurki z traw!
Nie ze wszyskich, ale z Turzyc Buchananii sznurki zniknęły

Poza tym zakopane mam orzechy, kości i kawałki suchego chleba. Wesoło z tymi srokami!
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies