Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?

KasiaW 09:06, 08 maj 2017


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
malgol napisał(a)
Kasiu, ja to do tych podglądaczy należę i za radzenie się nie biorę bo odkąd trafiłam na Ogrodowisko wszystko bym u siebie zmieniłaChętnie oglądam zdjęcia , czytam rady udzielane innym i sama często pytam więc z mojej pomocy pewnie nie skorzystasz Ale będę wspierać Cię duchem i trzymać kciuki. Oczywiście będę tez obserwować zmiany w Twoim ogrodzie
Sciskam


Gosiu,
kciuki się przydadzą, bo nie czuję się pewnie w tym temacie zaglądaj i doradzaj.
Ściskam cieplutko
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
KasiaW 09:08, 08 maj 2017


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Elka napisał(a)
Zapisuję się do podglądania W szoku byłam jak zobaczyłam Twoje nasadzenia ze śliw pissardi. Sworzyłam identyczną rabatę prawie w tych samych dniach co Ty Zdjęć jeszcze nie dałam bo muszę posprzątać a ciągły deszcz skutecznie mi to uniemożliwia. kałuże mnie otaczają. Bardzo ładnie u Ciebie. Zazdroszczę Ci precyzji w tworzeniu Powodzenia w dalszych nasadzeniach.


Elu, witam Cię w moim powstającym ogrodzie Śliwy i hortensje ... to jet to! Nie widziałam u Ciebie jeszcze rabatki, wrzuć zdjęcie, będziemy podziwiać
Dziękuję za miłe słowa, ja też będę Ci kibicować, a temat masz, widziałam, trudny do ogarnięcia.
Ściskam!
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
KasiaW 09:12, 08 maj 2017


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
polinka napisał(a)


Kasiu a może hortensje dać w taką eLkę aby rosły też na tej ścianie przy tarasie?


Polinko,
też o tym myślałam, ale jednak chyba wolałabym tu więcej czegoś zimozielonego. Hortensję lubię gdy już kwitną, a one dość późno zaczynają.
Ale niewątpliwie hortki za 2-3 lata dałyby tu niezły efekt. Sama nie wiem ... Myślę intensywnie ...

____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
KasiaW 09:13, 08 maj 2017


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Dziewczyny, co się dzieje z moją sliwą? Czy to efekt przymrozków tegorocznych? Sadzona miesiąc temu.
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
KasiaW 11:59, 09 maj 2017


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Zagadka już rozwiązana przez Walerka - Mazana, któremu bardzo dziękuję za pomoc w diagnozie. Zaschnięte listki to mróz, ale wprawne oko dopatrzyło się i szkodnika: szpeciela śliwowca
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
KasiaW 12:07, 09 maj 2017


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Wiosna zawitała i u mnie
Bukszpany po wizycie fryzjera:

Buczek Rohan Weeping budzi się (już się bałam o niego):


____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
Toszka 12:07, 09 maj 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Jak u ciebie z pogodą?
Juzia już zdała białą fotorelację....
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
KasiaW 12:10, 09 maj 2017


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Na szczęście tylko delikatny przymrozek był ... ale i tak martwię się o moje rośliny Teraz słoneczko ...

Edit:
zajrzałam do Józi ... no u mnie takich cudów nie było na szczęście ...
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
KasiaW 12:15, 09 maj 2017


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Wczorajsze zdjęcia buczka Dawyck Gold.
Cudowny ...


Iwonko czy powinnam zapobiegawczo czymś buki prysnąc? Chce zacząć w tym tygodniu HT i ÓW. Składniki są, tylko namieszac
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
KasiaW 12:23, 09 maj 2017


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Mój biedny Mariken, nie wiem czy da radę. Przymroziło mu paczki i stoi w miejscu
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies