Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?

KasiaW 21:52, 02 maj 2017


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Figielka napisał(a)


Jak patrzę to brakuje mi koloru. Nie wiem czy na tej rabacie coś wsadziłaś,ale ja bym wsadziła rośliny czerwonolistne np berberys lub tawuły.Tawuły mam u siebie pod ogrodzeniem ,mają teraz fajne kolory , latem są zielone.


Za śliwami rosną już hortensje, przed bukszpanami różowe żurawki (mało widoczne bo dzielone w tym roku), przed bukiem na łuku posadziłam różowe niskie szałwie. Brakuje niższego piętra przed hortensjami, myślę intensywnie co tam dać.
Berberyski chodzą mi po głowie...
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
Marzenaka 22:24, 02 maj 2017


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Bardzo ładnie. Ciekawy pomysł, musiałaś się napracować ale efekt bardzo pozytywny. Mi się podoba.
____________________
Ogród Marzeny
KasiaW 22:34, 02 maj 2017


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Marzenaka napisał(a)
Bardzo ładnie. Ciekawy pomysł, musiałaś się napracować ale efekt bardzo pozytywny. Mi się podoba.


Witaj Marzenko w moim wątku
Cieszę się, że Ci się podoba ... Trochę pusto i smutno jeszcze na rabatach. Wiem, ze wiosna... wiem, że młode roślinki, które szybko urosną, ale jakoś słabo z moją wyobraźnią ... ale takie krzepiące słowa dodają mi otuchy i pewności,że idę w dobrym kierunku

Dziękuję i zapraszam w wolnej chwili. Każda rada mile widziana.
A ja biegnę z rewizyta do Ciebie

____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
malgol 23:28, 02 maj 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Kasiu, witam się u Ciebie jestem zachwycona ogrodem! Nie ma to jak budować ogród od początku planując i realizując razem z koleżankami z Ogrodowiska A nie tak jak ja poprawiać wszystko co przed Ogrodowiskiem stworzone te precyzyjne cięcia trawnika, buksy, zywoplot...Super! Widzę że masz fachowa pomoc więc o ogród możesz być spokojna. Będę zagladac
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Toszka 09:52, 03 maj 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
KasiaW napisał(a)
Iwonko,
Pod modrzewiem mają być iglaki, szukam tych poleconych przez Ciebie.
Trzmieliny, cisy i hortensje będą obok, na długości ściany, pod oknem. Zobacz fotkę :


Pod oknem trzmieliny, na tle sciany-hortensje. Co o tym sadzisz?


Kasiu, a jak w tym miejscu ze spadającym śniegiem z dachu?
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
KasiaW 10:04, 03 maj 2017


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Śnieg może spadać na krańcu rabaty, ale w tym roku się przyglądałam i nie było tego dużo.
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
KasiaW 22:22, 03 maj 2017


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
malgol napisał(a)
Kasiu, witam się u Ciebie jestem zachwycona ogrodem! Nie ma to jak budować ogród od początku planując i realizując razem z koleżankami z Ogrodowiska A nie tak jak ja poprawiać wszystko co przed Ogrodowiskiem stworzone te precyzyjne cięcia trawnika, buksy, zywoplot...Super! Widzę że masz fachowa pomoc więc o ogród możesz być spokojna. Będę zagladac


Gosiu, witaj u mnie
Dziękuję za wizytę i ciepłe słowa. Masz rację, budowanie ogrodu to wielka frajda, ale też wiele nieprzespanych nocy Ale mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się wszystko ładnie zaplanować

Zapraszam do odwiedzin, ja też już byłam u ciebie ... pięknie masz...
Pozdrawiam
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
malgol 15:10, 04 maj 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Kasiu, ja to do tych podglądaczy należę i za radzenie się nie biorę bo odkąd trafiłam na Ogrodowisko wszystko bym u siebie zmieniłaChętnie oglądam zdjęcia , czytam rady udzielane innym i sama często pytam więc z mojej pomocy pewnie nie skorzystasz Ale będę wspierać Cię duchem i trzymać kciuki. Oczywiście będę tez obserwować zmiany w Twoim ogrodzie
Sciskam
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Elka 08:49, 06 maj 2017


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Zapisuję się do podglądania W szoku byłam jak zobaczyłam Twoje nasadzenia ze śliw pissardi. Sworzyłam identyczną rabatę prawie w tych samych dniach co Ty Zdjęć jeszcze nie dałam bo muszę posprzątać a ciągły deszcz skutecznie mi to uniemożliwia. kałuże mnie otaczają. Bardzo ładnie u Ciebie. Zazdroszczę Ci precyzji w tworzeniu Powodzenia w dalszych nasadzeniach.
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
polinka 09:52, 06 maj 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
KasiaW napisał(a)
Iwonko,
Pod modrzewiem mają być iglaki, szukam tych poleconych przez Ciebie.
Trzmieliny, cisy i hortensje będą obok, na długości ściany, pod oknem. Zobacz fotkę :


Pod oknem trzmieliny, na tle sciany-hortensje. Co o tym sadzisz?


Kasiu a może hortensje dać w taką eLkę aby rosły też na tej ścianie przy tarasie?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies