Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Nebel

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nebel

Gosiniak 15:39, 18 maj 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
nebel napisał(a)
Reni ja u ciebie też, a to dlaczego?
Zdjęcie z przed chwili. Właśnie wróciłam z ogrodu po posadzeniu bukszpanów i nie tylko. Na dzisiaj mam dość pracy w ogrodzie. Teraz sobie poczytam, bo w kolejce do posadzenia czeka 9 hortensji, przesadzanie róż, no i hosty.

Miłego wieczoru.

Skąd ja to znam, ślicznie wyszło, cisy też ostatnio sadziłam, więc jak czytam i oglądam twoje zmagania to jakbym o swoim ogrodzie czytała, no ale ślicznie będzie i to najważniejsze, ta praca się opłaca
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 15:40, 18 maj 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
nebel napisał(a)
Prawda, że ładny kolor ma karmnik ościsty, oczywiście kupiłam żółty bo jest też zielony

20 sadzonek na próbę, zobaczę jak przetrwa zimę, nie powinno być żle.

Hi hi hi...tego też ostatnio nakupowałam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Kasiek 17:59, 18 maj 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Mgielko,mozesz cos wiecej napisac o karmniku oscislym? Nietety nie wszystkie linki mi sie otwieraja a roslina cudowna...juz widze ja na kamieniach ...marzenie Moze i u mnie ja gdzies dostane?...
____________________
Bawarka
nebel 19:18, 18 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Witam Cię serdecznie u siebie Gosiniak,
nie wiem czy praca się opłaca, ponoć nie każda , ale ja lubię ciężką, fizyczną 'harówkę', aby się odsterować i zapomnieć o trudach dnia codziennego. To mi najlepiej pomaga zachować jako taka równowagę i optymistyczne patrzenie na świat
A co do kupowania tych samych roślin - hmmm, w końcu udzielamy się na tym samym forum.
Pozdrawiam. ewa
____________________
Ogród Nebel
nebel 19:26, 18 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Kasiek napisał(a)
Mgielko,mozesz cos wiecej napisac o karmniku oscislym? Nietety nie wszystkie linki mi sie otwieraja a roslina cudowna...juz widze ja na kamieniach ...marzenie Moze i u mnie ja gdzies dostane?...

Kasiek, sama nie wiele jeszcze mam doświadczenia z tą rośliną, żeby dzielić się swoimi doświadczeniami. Nazwę i pomysł, aby ją u siebie posadzić, przyszedł mi do głowy po tym jak trafiłam na wątek "Co zamiast trawnika". Będę u siebie kładła kamień(bardzo nieregularny) pod ławeczkę i nie chciałabym, aby przestrzenie między nimi zarastały chwastami, a i trawa nie nadaje się by ją wysiać. Na razie tylko tyle, bo sadzonki u mnie jeszcze w doniczkach.
____________________
Ogród Nebel
Moniika 19:43, 18 maj 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Hej dziękuje za wspaniale przyjęcie piękne zmiany u Ciebie szczególnie zapamiętam zawijaska z bukszpanu - super pomysł ! Twój piękny ogród jest piękniejszy z dnia na dzień co potwierdzam za każdą moja wizyta miłego wieczoru ! M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
nebel 20:00, 18 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Moniko bardzo się cieszę, że mogłam Cię gościć u siebie. Było mi na prawdę miło. Szkoda tylko, że nie mogłaś zostać dłużej. Mam nadzieje, że nie było to nasze ostatnie spotkanie.
Dziękuję za kwiaty. Postaram się w miarę możliwości odwidzięczyć się czymś w przyszłości.
____________________
Ogród Nebel
Moniika 20:03, 18 maj 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Ty już mi tyle kwiatów i innych roślin dałaś ze to ja nigdy sie nie odwdzięcze jeśli tylko będziesz miała ochotę to napewno nie raz sie spotkamy
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
nebel 20:08, 18 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Moniika napisał(a)
Ty już mi tyle kwiatów i innych roślin dałaś ze to ja nigdy sie nie odwdzięcze jeśli tylko będziesz miała ochotę to napewno nie raz sie spotkamy

po pierwsze i po drugie - nie ma sprawy
Dzięki. U mnie właśnie przestało lać, ale mieliśmy szczęście
____________________
Ogród Nebel
Moniika 20:16, 18 maj 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Szkoda ze u mnie tylko kilka kropel spadło , martwię sie o trawę z tylu domu ..
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies