Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

kawa8002 22:38, 20 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
polinka napisał(a)
Po kilku godzinach wyglądał już tak



A teraz czekam na takie widoki



Kręgosłupa ne czuję ale jestem mega szczęśliwa, że obydwa ogrody mam przygotowane do sezonu. Wszystkie trawy wycięte, pograbione i odkurzone.
Plan na następny tydzień to Promanal i odkurzanie Smaragdów.


O Mój Boże!!!! Ile ich tam jest?!?! Ile to się człowiek musi narobić? I to za darmo. Kiedy się wprowadzałam do domu rośliny w ogóle mnie nie interesowały. Pamiętam jak bratowa przywiozła mi trochę cebulowych, a ja w duchu pomyślałam "na cholerę mi to?" I "gdzie ja to wsadzę?" Pomijam swój areał. Teraz jeżdżę do niej i podkradane różności. Rzeczy dla siebie kupuje, jak już dziury się robią,bo jak pomyślę, ile mogę za to kupić roślin, to szkoda mi na bzdury. Na prezenty kiedyś chciałam karnet u kosmetyczki, teraz sekator albo donice. Mąż tylko w głowę się puka. Może ma rację?
____________________
Kasia między polem a lasem
atena35 10:20, 21 lut 2020


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Szalona Kobietko Zawstydziłyście mnie z Olką, żem taka nierobotna
Macham i buziaki zostawiam
____________________
Ogród Tosi
amelia_b 11:49, 21 lut 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Też czekam na jesienne widoki.
____________________
Pogubiłam się po drodze
sylwik69 14:30, 23 lut 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Super, że porządki z trawami zakończone a co pryskasz? Polinko zajrzyj do mnie proszę, zrobiłam zdjęcia o które prosiłaś
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
MirellaB 14:36, 23 lut 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Paulinka czy pod płotem zamiast tuj lepiej posadzić gracki czy miskanty ML?
Chodzi mi o efekt podobny do Gosi Malkul. Które trawy będą wyższe i ładniej się prezentować?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
polinka 19:12, 24 lut 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
MirellaB napisał(a)
Paulinka czy pod płotem zamiast tuj lepiej posadzić gracki czy miskanty ML?
Chodzi mi o efekt podobny do Gosi Malkul. Które trawy będą wyższe i ładniej się prezentować?


Mirelko, U Gosi jest Garcilimus i jak dla mnie to on jest lepszy do takich nasadzeń niż ML.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:14, 24 lut 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
sylwik69 napisał(a)
Super, że porządki z trawami zakończone a co pryskasz? Polinko zajrzyj do mnie proszę, zrobiłam zdjęcia o które prosiłaś


Mam w planie zrobić oprysk grabów i cisów Promanalem ale mus czekać na bezdesczowy dzień, a na razie się taki nie zapowiada.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:14, 24 lut 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
amelia_b napisał(a)
Też czekam na jesienne widoki.


Nieeeee Amelko! Na jesienne??
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:17, 24 lut 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
atena35 napisał(a)
Szalona Kobietko Zawstydziłyście mnie z Olką, żem taka nierobotna
Macham i buziaki zostawiam


Czeeeeeść Tosiu Miło Cię widzieć i mam nadzieję,że uaktualniłaś wątek bo tęskno mi do zdjęć z Twojego ogrodu!
Nic się nie wstydz Do wiosny jeszcze zdążysz zrobić porządki. My z Olką już tak spragnione prac, ze nie mogłyśmy się powstrzymać
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:29, 24 lut 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
kawa8002 napisał(a)


O Mój Boże!!!! Ile ich tam jest?!?! Ile to się człowiek musi narobić? I to za darmo. Kiedy się wprowadzałam do domu rośliny w ogóle mnie nie interesowały. Pamiętam jak bratowa przywiozła mi trochę cebulowych, a ja w duchu pomyślałam "na cholerę mi to?" I "gdzie ja to wsadzę?" Pomijam swój areał. Teraz jeżdżę do niej i podkradane różności. Rzeczy dla siebie kupuje, jak już dziury się robią,bo jak pomyślę, ile mogę za to kupić roślin, to szkoda mi na bzdury. Na prezenty kiedyś chciałam karnet u kosmetyczki, teraz sekator albo donice. Mąż tylko w głowę się puka. Może ma rację?


Kasiu, myślę ze to normalne U mnie też tylko takie prezenty i ja jestem z nich szczęśliwa a eM ma ułatwione zadanie z wyborem Dwa lata temu dostałam na dzień kobiet drabinę a na urodziny taczkę Teraz na Walentynki nożyce elektryczne...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies