Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

mrokasia 10:34, 25 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Poli, chciałam u siebie ponarzekać ile to ja mam traw do cięcia, ale w obliczu ilości Twoich nie mam śmiałości .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
leon60 13:01, 25 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
polinka napisał(a)


Komin dalej pojawia się na zdjęciach więc to nie ściema

Gdyby nie on ojjjjj ciężko byłoby uwierzyć kupa roboty efekt wow
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 20:58, 25 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Komin zdecydowanie wyszlachetniał w tych nowych okolicznościach przyrody.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
MirellaB 16:44, 01 mar 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
polinka napisał(a)


Mirelko, U Gosi jest Garcilimus i jak dla mnie to on jest lepszy do takich nasadzeń niż ML.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
anna_grreen 18:10, 01 mar 2020

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Polinko podziwiam Twój ogród na Ogrodowisku i na instagramie. Niesamowita metamorfoza. Co to znaczy odpowiednia kompozycja i dobór roślin.Pomysł i konsekwencja w wykonaniu Pozdrawiam.
____________________
Anna Na zakręcie
polinka 18:23, 03 mar 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Magleska napisał(a)
Polinko ....faktycznie …..strasznie było ….. ile Wy tam pracy włożyliście ... dobrze ,że to tylko wspomnienia ,bo teraz jest tak pięknie ,kawał dobrej roboty


Madziu, dziękujemy To prawda, teraz już tylko pozostały wspomnienia i dobrze, bo nie chciałabym drugi raz przez to przechodzic.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 18:28, 03 mar 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Monia81 napisał(a)
Poli, pamiętam początki, bo wątek Twój super się czytało cudnie ci te roślinki przez te lata zmężniały i wypełniły rabaty napracowaliście się przez te lata okropnie, ale teraz jest co podziwiać brawo Wy buziaczki


Dziękuję Monik Też dobrze pamiętam nasze początki na forum. Fajne czasy! Niby dużo gadało się o pierdołkach ale ogrom wiedzy jaką wtedy przyswoiłam, pozostanie na zawsze.
Macham Kochana
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 18:29, 03 mar 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
BKosimkArt napisał(a)
To dopiero przed i po... szokujące.
Taki ogrom prac a efekt zniewalający! Nie mogę się napatrzeć na Twoje rabaty


Basiu, witaj i dziękuję za dobre słowo!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 18:38, 03 mar 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Iwk4 napisał(a)
Cześć Polinko. Twój wątek czytałam cały, znam każdy krok, czas kiedy sądziłaś, że za garażem nie uda Ci się wygospodarować miejsca, a wszystko się udało i wygląda mega. Cieszę się widząc twój ogród. Buziaki i udanego kolejnego sezonu.


Iwonko, jak miło Cię widzieć! Wracasz na forum? Przyjemnie by było, móc znowu codziennie spacerować po znanych ogrodach...
Bardzo się cieszę, że udało nam się doprowadzić do porządku tą drugą część Jeszcze zostały dwa takie miesjca, które straszą ale mam nadzieję, że i to ogarniemy.
Pozdrówki Iwonko i Tobie również zyczę dobrego sezonu!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 18:41, 03 mar 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Iwk4 napisał(a)
Ja zaczęłam ciąć, dwie rabaty ogarnęłam i chyba mnie przewialo, bo coś w kregoslupie boli. O matko.
Zbyszek mówi, że to rwa... Nigdy nie miałam, ale schylać się nie mogę. No to reszta rabat poczeka... A czosnki wychodzą... i inne cebulowe...

Edit. Literówki poprawiam...


Zdrowie najważniejsze Iwonko! Ogród musi w takiej sytuacji poczekać a z kręgosłupem nie ma zartów...
Zdrówka życzę i mam nadzieję, ze juz lepiej?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies