Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » BB

Pokaż wątki Pokaż posty

BB

Madzenka 08:38, 16 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ewo zakwitną. Czekamy ja na moje teź...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Borbetka 09:02, 16 cze 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Ewo, jak Ty to robisz, że takie zdjęcia Ci wychodzą piękne? Źdźbło zwykłej trawy byś uchwyciła, a ja bym się w to wpatrywała jak sroka w gnot! Ja nie umiem, buuu! Na kurs nie mam czasu niestety, ale dobrze, że tu bywam, to sobie pooglądam. Miłej niedzieli życzę.
____________________
borówcowy wizytowka
bociek 13:39, 16 cze 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Borbetka, no umie Ewcia foteczki robic, oj umie, szkoda tylko, ze nie kce nam ich czesciej prezentowac

Ewulek, pokaz wiecej plizzz
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Mala_Mi 14:19, 16 cze 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja jeszcze odnośnie katalpy, to zależy jak chcesz ciąć, jak tylko korygować, to nie utniesz wszystkiego i część zawsze przyrostów się zostanie i zakwitnie..
Popatrz jak to ma zamiar kwitnąć..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gosiek 23:51, 16 cze 2013


Dołączył: 12 cze 2013
Posty: 54
Pewnie się powtarzam za ininnymi ale zdjęcia na prawdę są nieziemskie. Ją ciągle jeszcze szukam "swojej drogi"a Ty mnie mocno zainspirowałaś . Dz.
____________________
Gosia No i masz misz masz
Tess 11:06, 17 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Biel, baldy róż i filet. No, piękne kolory.
Wpadnij do mnie, rady potrzebuję

Będziesz u Danusi?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Evchen 00:13, 18 cze 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Tess napisał(a)
Nie śpisz? Czekaj te trzy lata, ale też ją na wszelki wypadek podciągnij do góry.
A link, który mi podrzuciłaś, mam już. Od Malkul ściągnęłam. Cudny ogród.

Na razie muszę poczekać, aż ziemia odparuje. Strasznie mi dały te deszcze popalić... rośliny mi padły Umbrycośtam zżółkły, krzewuszka przestała kwitnąć... .. mam nadzieję, ze teraz już będzie tylko lepiej...
Marzena2007 napisał(a)
Ewo zakwitną. Czekamy ja na moje teź...

W przypadku piwonii nie wiem skąd u mnie tyle cierpliwości. Będę czekać, bo uwielbiam zapach i wielgachne kwiatostany
Borbetka napisał(a)
Ewo, jak Ty to robisz, że takie zdjęcia Ci wychodzą piękne? Źdźbło zwykłej trawy byś uchwyciła, a ja bym się w to wpatrywała jak sroka w gnot! Ja nie umiem, buuu! Na kurs nie mam czasu niestety, ale dobrze, że tu bywam, to sobie pooglądam. Miłej niedzieli życzę.

A ja myślę, że każdy potrafi Nie mam ani specjalnie "wypasionego" aparatu, ani nigdy nie robiłam zdjęć.. ba.! nawet nieco zawsze ręka mi drży zanim wcisnę "enter", bo mi się takie zwyczajne wydają Bardzo się ciesze, że odnajdujesz w nich to co ja - piękno prostych roślin..
bociek napisał(a)
Borbetka, no umie Ewcia foteczki robic, oj umie, szkoda tylko, ze nie kce nam ich czesciej prezentowac

Ewulek, pokaz wiecej plizzz

Kce, kce, tylko pracuje w ogrodzie, zeby było co pokazywać Przecież nie będę ciągle jednego chaberka pokazywać Chociaż.. ja go kofam
asc napisał(a)
Ja jeszcze odnośnie katalpy, to zależy jak chcesz ciąć, jak tylko korygować, to nie utniesz wszystkiego i część zawsze przyrostów się zostanie i zakwitnie..
Popatrz jak to ma zamiar kwitnąć..



Anulka, jesteś nieoceniona z Twoimi radami i wiedzą na temat roślin Czekam na zdjęcie kfitnącej katalpy, na pewno jest zjawiskowa U Ciebie jest cudny okaz, pięknie wyglądają jej zielone lliście i korona... ja chyba jednak nie mam miejsca na takie drzewko. Ona pięknie prezentuje się jako soliter... no.. chyba, że posadzę ją w zamian za planowane wcześniej brzozy...... kto wie...
Gosiek napisał(a)
Pewnie się powtarzam za ininnymi ale zdjęcia na prawdę są nieziemskie. Ją ciągle jeszcze szukam "swojej drogi"a Ty mnie mocno zainspirowałaś . Dz.

Witaj, miło mi słyszeć takie komplementy Jeśli mój ogród może być dla kogoś inspiracją to znaczy, ze ... stał się ogrodem Szukaj drogi, teraz pewnie masz tysiąc myśli na minutę, ale to normalne
Tess napisał(a)
Biel, baldy róż i filet. No, piękne kolory.
Wpadnij do mnie, rady potrzebuję

Będziesz u Danusi?

Byłam Tesia, na 99% będę Też o Tobie pomyślałam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Wieloszka 12:07, 18 cze 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
No jak po białe inspiracje, to do tylko do Ciebie Super zdjęcia! (Jeśli naprawdę bez wypasionego sprzętu i kursu foto - to szacun Czytam, że szalejesz w ogródku, żeby nas nowymi fotkami zaskoczyć Czekam zatem!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
ewa004 13:20, 18 cze 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Oj i ja się tu na jakiś czas utopiłam ślicznie będę tu zaglądać
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Lukas 19:59, 18 cze 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
może jakieś nowe piękne zdjęcia...? prosimy
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies