Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

malgorzata_s... 23:02, 02 lip 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Mam nadzieję, bo rok bez narzekania a mnie wszystko wnerwia. Róża cuuudowna
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
zawitka 09:19, 03 lip 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Łukasz zbieram szczene z podłogi --przepięknie dobrane kolory powiedz mi co to za roslinki są na 905 str 13 zdjęcie takie rozwidlone Przecudne ?????Pozdrawiam padnięta z zachwytu
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Nallar 09:54, 03 lip 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mogę dołączyć do klubu wnerwionych i przykopconych?
Po wczorajszej ulewie moje anabelki leżą, a były takie ładne
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
chelll 10:05, 03 lip 2016


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Obstawiam, że to Eden Rose? Jaka główna nagroda? .
____________________
Handmade by Elka
Kindzia 11:37, 03 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dla mnie to tez Eden-ka...

Mój czujnik deszczu jeszcze nie podpięty...Grześ wyłączył nawadnianie wczoraj...podlewa mi się w nieparzyste dni...czas go zmusić żeby podłączył. Bo się sama za to wezmęI chłopakowi wstyd będzie

Rachunek za wodę wyższy o stówę za 2 miesiące, można spokojnie przeżyć
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Luki 11:38, 03 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Małgosiu gdybym sobie czasem nie ponarzekał leżałbym chory, ale staram się ograniczać i widzieć więcej plusów niż minusów

Zawitka ta roślina to przetacznikowiec wirgnijski, jak na razi ma u mnie same plusy i strasznie mi się podoba

Ewo pewnie dołączaj w grupie raźniej, chociaż ja z deszczu bardzo się cieszę, lało calą noc i na prawdę sporo napadało. Moje anabelki mimo wielkich talerzy kwiatów stoją sztywno po deszczu, przycinanie przy ziemi drugi rok z rzędu widocznie się sprawdza.

Elka faktycznie mozę to być Eden Rose, miała bardzo zdrowe wyprostowane pędy... hmmm o nagrodzie nie myślałem
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 11:42, 03 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kindzia no niestety nawadnianie więcej wody pobiera, ale taki ten świat już jest, że wygoda za darmo nie jest rozdawana, ale jeżeli rośliny dobrze dzięki temu wyglądają to się cieszę

Ja sterownika jeszcze nie zamontowałem, nie mogę się za to zabrać, ale to moje zadanie na jutro... chociaż ja i kabelki to złe połączenie, ale tu na szczęście jest bezpiecznie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
kasja83 14:03, 03 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kindzia napisał(a)
Dla mnie to tez Eden-ka...

Mój czujnik deszczu jeszcze nie podpięty...Grześ wyłączył nawadnianie wczoraj...podlewa mi się w nieparzyste dni...czas go zmusić żeby podłączył. Bo się sama za to wezmęI chłopakowi wstyd będzie

Rachunek za wodę wyższy o stówę za 2 miesiące, można spokojnie przeżyć


OOO to bardzo niedużo-za brak pracy związanej z podlewaniem-rzekłabym nawet, że prawie nic!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
nicol21 16:05, 03 lip 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Współczuję strat w ogrodzie, ale oby szybko się ładnie zregenerowało.

To co pokazałeś wygląda super.

Wg mnie róża to Eden Rose 82 - gorąco polecam. Ona z tych pnacych, pąki wpadają nawet w zielen a potem to taki zimny róż z bielą. Kwiaty u moich rodziców są na wielkość głównej części dłoni [bez palców]. U mnie za dużo deszczu więc z kwitnieniem wszystkiego marnie - ale polecam, jest cudna.
Mirela z co mi w duszy gra ma piękny, kilkuletni egzemplarz.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
boguslawa_ma... 20:38, 03 lip 2016


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Łukasz zobacz u mnie tą bylinówkę i powiedz co myślisz.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies