Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Katkak 22:31, 30 cze 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Wiesz co? Myślałam, że ładnie przycięłam swoją trzmielinę, ale musiałam zmienić zdanie po zobaczeniu Twojej .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Luki 22:38, 30 cze 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Asiu z dnia na dzień coraz więcej rozkwita, szczyt kwitnienia będzie najwcześniej za tydzień lub dwa

Teresko będzie teraz chwilka przerwy bo szałwia i róże będą miały przerwę, ale jest zastępstwo do oderwania od nich wzroku Dziękuję, że zaglądasz.

Aniu broń Boże nie elektryk, tego to ja się nie dotykam bz moim udziałem kabelki są niebezpieczne
Żurawka to Pink Pearl, bardzo obficie kwitnie, podobnie robi to Cassis tyle, że kwiaty różowe

Beatko mecz z relacją na żywo na telefonie, teraz już patrzę, ja się zbyt przy tym stresuję, a za piłką nie przepadam
Najgorszy koszmar jaki mógłbym obecnie mieć to nieprzycięte bukszpany, chociaż 4 nadal czekają na pogodę i chęci

Alicjo pierwszego gola jeszcze słyszałem w domu

jazzy tak szkoda mi wycinać tych czosnków, ale powoli trzeba się pzbywać wcześniejszych bylin bo bałagan się zaczyna robić
Buksy to ciąłem już spokojnie setki razy, więc wprawy troszkę jest

Aniu to w sumie dwa moje ulubione miejsca w ogrodzie, a pracuję nad tym by było ich więcej

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 22:41, 30 cze 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Marto trudno tak szybko oceniać bo będzie miała 2 miesiące, ale kolor ma piękny i jestem zadowolony z zakupu, jakaś głębsza refleksja na jej temat najwcześniej pod koniec przyszłego sezonu zapewne

Kasiu to taka moja duma i w sumie rzucający się element w oczy przy wejściu, więc musi być idealna, ale zapewne tylko ja na żywo to zauważam
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
martaibartek 22:44, 30 cze 2016


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Luki napisał(a)
Marto trudno tak szybko oceniać bo będzie miała 2 miesiące, ale kolor ma piękny i jestem zadowolony z zakupu, jakaś głębsza refleksja na jej temat najwcześniej pod koniec przyszłego sezonu zapewne



Luki a zdradzisz na pw ile kosztował cię ten okaz
Jestem oczarowana tym drzewem, ale mam problem z stacjonarnym zakupem.
____________________
Mathildis 22:56, 30 cze 2016


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Luki napisał(a)
Jakoś nie potrafię wyrobić się z robotą, udało się dzisiaj skosić trawnik, przyciąć kolejne buksy, rozłożyć basen przy okazji okazało się, że dziurawy, więc trzeba łatać, wyplewiłem troszkę przedogródek, i pomalowałem sufit w pokoju, a gdzie reszta...

Przypomniało mi się o zdjęciach łapiąc ostatnie promyki słońca




Dobrze że wszyscy tak często cytowali te zdjęcia bo zdążyłam nasycić nimi oczy. Pięknie ci to wyszło. Gdzieś już podawałeś ale nie zapamiętałam jak nazywa się ta Szałwia?
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 23:03, 30 cze 2016


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Jeszcze pytanko mam odnośnie Żórawek. Posadziłam w dość słonecznym miejscu Berry smothie i niestety się przypala. Poleciłbyś jakieś zastępstwo w tej kolorystyce wytrzymujące słońce od trzynastej do wieczora?
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Marzenaka 23:06, 30 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Masz niesamowite kolory w ogrodzie! Pięknie!
____________________
Ogród Marzeny
anna_g 05:55, 01 lip 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Dzięki Luki a tak Pink Pearl na jakie stanowisko sie nadaje? Da radę np w cieniu? Jasnym ale cieniu? W sumie prawie bez słonka?
Ok - elektryka wykreślam z listy
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
admete 07:20, 01 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mathildis napisał(a)


Aga wybrałaś i moje ulubione zdjęcia


____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Zana 07:46, 01 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
O rany, jakie perfekcyjne kulki!.
Komentarze sąsiedzkie - bez komentarza. Mój sąsiad ciągle zadaje mi pytanie po co ja się tak umęczam w tym ogrodzie? W sumie to jest jakiś sens tego pytania.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies