Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

Milka 04:37, 27 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Myślałam, że tylko u mnie tak sucho, ale problem u wielu.
Moje rodki zabiedzone od suszy, brak im witamin, część podreperuję, a część wymieniam na ketmie, te to są bezproblemowe i dobre na suszę
Bardzo energetyczne kolory w domku
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
BasiaLT 20:02, 27 mar 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Bardzo ci dziękuję za radę. Też tak zrobię. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
hankaandrus_44 14:56, 29 mar 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Pozdrawiam niedzielnie. Mam nadzieje, że do Was jeszcze nie dotarł zimowy front? Bo u mnie od rana wszystkie typy opadów. I temperatura zaledwie +3 C. Trzymajcie się ciepło.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
zbigniew_gazda 15:31, 30 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Irenko sucho i to jak. Wody nakapało tylko jedną beczkę i za bardzo nie ma czym dzielić.

Basiu i tak będzie rozsądnie. Odpozdrawiam i trzymaj się z daleka od zarazy.

Haniu dotarł ale dopiero dzisiaj. Zimno, śniegu troszkę napadało ale z niego wilgoci to nie będzie. Pewnie jak zwykle ciepło przyjdzie po świętach.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Ewa777 16:25, 30 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
U mnie też sucho. Zaczęłam podlewanie ogrodu.
Pozdrawiam ciepło
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
malgorzata_s... 11:41, 31 mar 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Wszędzie było sucho u mnie teraz śnieg się rozpuszcza to troszkę wilgoci będzie ale to kropla w morzu. Czytam Wasze wierszyki u Hani i się uśmiecham
Pozdrawiam i zdrówka życzę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
zbigniew_gazda 07:54, 01 kwi 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Ewa, Gosiu dziękuję za odwiedziny i pozdrowienia. Też Was pozdrawiam i uważajmy na siebie aby przeżyć ten strasznie trudny czas. Co przyniosą najbliższe godziny, dni, tygodnie ?
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hankaandrus_44 08:14, 01 kwi 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Kto uważa, ten uważa, ale nie wszyscy się stosują. Stad takie nieciekawe informacje.
Ale my żyjemy i to jest optymistyczne. Pogodnego dnia, Zbyszku. U mnie zero, i nie chce być więcej.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
zbigniew_gazda 20:00, 01 kwi 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Tak jest Haniu. Na niektórych potrzeba bata. U nas rano wykazało minus osiem i trawa w polach była mocno zmrożona. Zakupy nam robi córcia (takie większe na kilka dni aby po sklepach się nie szwendać ) a ja 2 razy ( rano i wieczorem ) idę z Barim w pola gdzie nie ma ludzi.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hankaandrus_44 20:25, 01 kwi 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Nie wie rząd jak ludzi otumanić, i na swoim postawić, wbrew prognozom.
Na upartego małego Kazia, nigdy dobrej metody nie było jak tylko pas na tyłek i do kąta. A tu rządzący nie chcą ani klapsów, ani pasów, ani kąta. Jak się pozbyć ludzi na ulicach, żeby nie protestowali, wieców nie tworzyli? W razie czego jeszcze jest wojsko w pogotowiu, dostaną rozkaz i dziadków, i babcie będa ścigać aż do swojej zadyszki/. A że dziadkowie zawału dostaną tym lepiej, mniej nas będzie do cackania się. Bo nie da się ukryć, kto w tym kraju przez 50 lat pracował. 10 mln ludzi- ci co emerytury teraz żądają. A skąd ją brać Wszystko prze...rąbane. I coś mi się widzi, że te, a nie pandemia motywuje władze.

Ja jestem kobieta ze wsi, pamiętam to i owo jeszcze z czasów Stalina, i mnie żaden wycackany szczypior na plewy nie nabierze, choćby i złotousty był.
Radzę patrzeć dobrze na ręce, usta i gesty, tych co rządzą. Jak pochylą się do biednego, to jeszcze mają jakieś sumienie. A jak Tobie mówi: Spieprzaj dziadu. to co o tym myśleć? Wiadomo.

Sorry, Zbyszku, ponosi mnie, ale już miesiąc w zamknięciu jestem bez testu na wirusa, i nikt nawet się nie zająknie, czy wogóle taki będę miała. Ale każą mnie się zachowywać jak w domu bez klamek. Nic nie wolno, tylko umrzeć wolno. A przepraszam, umierać to tak, jak najszybciej. Najlepiej bez lekarza i jedzenia. Jeszcze raz przepraszam. Miłego wieczoru wszystkim.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies