Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

zbigniew_gazda 07:31, 02 kwi 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Haniu !!!!!!! - trzeba Tobą wstrząsnąć i włączyć pozytywne myślenie. Jedziemy na tym samym wózku a stres i nerwy są złym doradcą. Na obecną sytuację wielkiego wpływu to my nie mamy. Może nam się uda nie zarazić a jednym z warunków jest siedzenie w domu. Trudno. Trzymaj się dzielnie.

____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
BasiaLT 08:01, 02 kwi 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Haniu, Zbyszku... wiadomo że kto małego rozumku to się by chętnie ludzi starszych pozbył bo są za mądrzy ... tak więc dbajcie o siebie i na złość co niektórym żyjcie jak najdłużej
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
mirkaka 12:51, 02 kwi 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
Zbyszku, pozdrawiam, zdrowia życzę W ogródku ponoć nic nam nie grozi jeśli jesteśmy z dala od innych. Oby


Haniu, jesteś mądrą kobietą, nie poddawaj się, wszyscy przeżywamy złe emocje, boimy się. Musimy wytrwać. Są młodzi też w grupie ryzyka jak np moja córka, to jest dopiero tragedia i strach. Ona ma całe życie jeszcze przed sobą.. musi wytrwać w izolacji
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
hankaandrus_44 14:52, 02 kwi 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Mireczko, Nie poddaję się, czasami trzeba spuścić powietrze z wentyla. Tym razem padło na Zbyszka, i bardzo się z tym źle czuję. Bo on nic nie winien tej sytuacji.

Tylko zastanawiam się, jakim trzeba być cynikiem, popierać chore widzimisię, tylko po to żeby dorwać się do kasy. Wiem, po nas choćby potop, ale gdzie godność, wstyd przed ludźmi?
Chociaż jak mówiła pewna la..tawica: wstyd nie dym, oczu nie wygryzie. A dzisiejsze wiadomości o tym świadczą.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
zbigniew_gazda 15:32, 02 kwi 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Basiu - dzięki za wsparcie i może się uda he he he.

Mirko - nawzajem zdróweczka i aby do przodu. Tak mówią i piszą że w ogrodzie nam nic nie będzie. Ja na zimne dmucham i orzech zwalony nadal leży.

Haniu u mnie możesz spuszczać powietrze do woli. Jeżeli to ci przynosi ulgę a przynosi na pewno .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hankaandrus_44 15:44, 02 kwi 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Dziękuję, Zbyszku, postaram się nie nadużywać pozwolenia. Orzechem się nie stresuj, już, i tak jest po nim.

Miłego dnia.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
zbigniew_gazda 18:31, 05 kwi 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Orzechem się nie stresuję ale powoli porządek trzeba robić. Od jutra siekierka w dłoń i piła. Do roboty! Ogródek pusty , sąsiadów nie widać to i bezpiecznie jest. Nóg nie czuję bo Bari wywlókł mnie 3 km od domu w szczere pola. Pozdrowienia Haniu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Milka 05:42, 18 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zbysiu, Bari dba o twoją kondycję.
Ja też ostatnio jakoś mam problemy z kolanami, jak coś porobię, jestem obolała i mało giętka.
dawaj wiosenne fotki, coś musi oko cieszyć
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hankaandrus_44 07:03, 18 kwi 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Jak Tobie idzie z łupaniem orzecha? Nie zabieraj się do niego zbyt ostro, bo potem sam wiesz, tu i tam są problemy.

Miłej soboty.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basilikum 09:38, 18 kwi 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Zbyszektak wzial sie do pracy, ze wiory leca i czasu na Ogrodowisko nie ma. my tu na wiosenne fotki czekamy daremnie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies