Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

zbigniew_gazda 22:01, 10 gru 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
gardenarium napisał(a)
Żurawki lubią żyzną ziemię, nie gliniastą po padają w podmokłej, ale też nie suchą.
Napisałam jeszcze o tym obszerny komentarz pod artykułem, poczytajcie.
A rysuj i nie wstydź się, ja też bazgroły zrobione naprędce opublikowałam. Jest mi trudno każdemu rysować, a musicie sami się też troszkę ćwiczyć w tym. Zaczynaj więc i już.
Odnośnie nóg, nawet nie myślę o tym. Twoja postać jest taka pozytywna, dodaje mi humoru, bo dużo jej wszędzie. Dziękuję.

Jak chcecie mnie zobaczyć w najbliższej "Mai" to oglądajcie 300 - tny odcinek w niedzielę o 14 moje wejście.
A w następnym tygodniu ma być zbiór wszystkich wejść przez cały dzień. Taki specjalny odcinek. Będę się uśmiechała właśnie do Was.


W porządku - to już się nie wstydzę. Danusiu podaj proszę (jak będziesz wiedzieć) w który dzień będą powtórki w TVN a w niedzielę oglądam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 22:29, 10 gru 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Bogda napisał(a)
Zbyszku, operacji sie boję wolę podpatrywać Twoje cięcia wiosenne!3mam kciuki!

p.s. mnie tez się podoba to leżakowanie z lekturą(pewnie o ogrodach książka?)


Chirurgiem będzie Danusia a ja będę podawał narzędzia (instrumenty). A książka - to jest poezja mojego kolegi ze studiów . Był właśnie niedawno w Iwoniczu-Zdroju w sanatorium .Spotkaliśmy sie po 40 latach.Było bardzo miłe spotkanie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 17:10, 11 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zbyszku o powtórkach napiszę , jak wrócę z telewizji i dowiem się. Wiem tylko o planach emisji wszystkiego w następną niedzielę tl. 19.12 taki odcinek specjalny. Wszystko napiszę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grama 18:58, 11 gru 2010


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Zbyszku-Geniuszu! Nigdy bym nie wpadła,że tak można-zdjęcie i rysowanie. A przecież proste jak drut! Dziękuję za podpowiedź.
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
zbigniew_gazda 10:02, 12 gru 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Tak Grażynko . Uważam że w ten sposób powstaje rzeczywisty obraz. Tylko czasem przydały by się skrzydła lub śmigłowiec aby zrobić zdjęcie z góry .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 22:47, 12 gru 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Niech się dzieje - wstawiam nowy projekcik .




Pod świerkiem : hortensje , pachysandra , hosty biało obrzeżone
Na rabatce od prawej : żurawki mniej więcej w kolorze żywopłotu , przeniesione rododendrony - 3 szt , wrzośce w kolorze białym a między nimi albo żółty berberys albo zółty iglak karłowaty ,begonie i też żółty iglak. Nie wiem co dać od drugiej strony od żywopłotu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 19:13, 13 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zbyszku trafiłeś, pięknie teraz i o to chodziło. A drugą stronę żywopłotu to masz na myśli na wysepce czy żywopłot z berberysu.
Jak nie wiesz co posadzić, to ja wiem : żurawki tylko inne na ten przykład.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zbigniew_gazda 21:59, 13 gru 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
gardenarium napisał(a)
Zbyszku trafiłeś, pięknie teraz i o to chodziło. A drugą stronę żywopłotu to masz na myśli na wysepce czy żywopłot z berberysu.
Jak nie wiesz co posadzić, to ja wiem : żurawki tylko inne na ten przykład.



Tak chodzi mi o uzupełnienie wysepki od strony żywopłotu .Proponujesz żurawki . To super. Dziękuję za akceptację .Teraz tylko zdrowia i byle do wiosny.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 22:20, 13 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Moga być w innym kolorze, żeby się różniły, albo Pachysandra (zimozielona).
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zbigniew_gazda 10:25, 14 gru 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Tak naprawdę to wysepka będzie trochę dalej - po operacji na jałowcu. Będzie można też go obsadzić .



____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies