Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

Matka 23:07, 09 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
łojoj coś namieszałam...chyba z wrażenia
____________________
U Matki
Matka 23:09, 09 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
____________________
U Matki
Matka 23:09, 09 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Zbyszku, ja tam czekam na bonsai

zbigniew_gazda napisał(a)
Masz Danusiu trzy światy z nami. Pozdrawiam.


a zwłaszcza ze mną)
____________________
U Matki
Matka 23:09, 09 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Zbyszku, ja tam czekam na bonsai

zbigniew_gazda napisał(a)
Masz Danusiu trzy światy z nami. Pozdrawiam.


a zwłaszcza ze mną)
____________________
U Matki
Gardenarium 23:32, 09 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zbyszku, obiecaj, że nie zmienisz tego zdjęcia na leżaku, tak mnie cieszy za każdym razem, jak na Ciebie patrzę. "Gęba" mi się śmieje od ucha do ucha.

Możesz dać tego dużego rododendrona i dosadzić ze trzy małe np. R.yakushimanum (ten z omączonymi liśćmi) one mniejsze i zwarte rosną.
Jeszcze wrzośce można dać tylko sporo, co najmniej 15 szt i tylko w jednym kolorze. I dopiero begonie.
Spróbuj narysować kolejną propozycję. Uczysz się projektowania.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zbigniew_gazda 18:47, 10 gru 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Bogda napisał(a)
Zbyszku, ja tam czekam na bonsai


Masz Danusiu trzy światy z nami. Pozdrawiam.


a zwłaszcza ze mną)

Bogda zapraszam na operację. Będzie nam raźniej.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 18:58, 10 gru 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
gardenarium napisał(a)
Zbyszku, obiecaj, że nie zmienisz tego zdjęcia na leżaku, tak mnie cieszy za każdym razem, jak na Ciebie patrzę. "Gęba" mi się śmieje od ucha do ucha.

Możesz dać tego dużego rododendrona i dosadzić ze trzy małe np. R.yakushimanum (ten z omączonymi liśćmi) one mniejsze i zwarte rosną.
Jeszcze wrzośce można dać tylko sporo, co najmniej 15 szt i tylko w jednym kolorze. I dopiero begonie.
Spróbuj narysować kolejną propozycję. Uczysz się projektowania.


Cieszę się bardzo i obiecuję że zdjęcia nie zmienię- niektórzy żartowali że mam brudne nogi na tym zdjęciu.Ale to nie jest prawdą.
A dzisiejszy artykuł o żurawkach to jest to na co czekałem. Wymieniasz tyle różnych rodzajów i podajesz nazwy ! Super. Narysuję narysuję ale trochę się wstydzę. Robię to na zdjęciu w programie do obróbki zdjęć. Jak coś wydumam to wstawię nową wersję. Czy żurawki wolą ziemię kwaśną czy zwykłą ?
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 20:46, 10 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Żurawki lubią żyzną ziemię, nie gliniastą po padają w podmokłej, ale też nie suchą.
Napisałam jeszcze o tym obszerny komentarz pod artykułem, poczytajcie.
A rysuj i nie wstydź się, ja też bazgroły zrobione naprędce opublikowałam. Jest mi trudno każdemu rysować, a musicie sami się też troszkę ćwiczyć w tym. Zaczynaj więc i już.
Odnośnie nóg, nawet nie myślę o tym. Twoja postać jest taka pozytywna, dodaje mi humoru, bo dużo jej wszędzie. Dziękuję.

Jak chcecie mnie zobaczyć w najbliższej "Mai" to oglądajcie 300 - tny odcinek w niedzielę o 14 moje wejście.
A w następnym tygodniu ma być zbiór wszystkich wejść przez cały dzień. Taki specjalny odcinek. Będę się uśmiechała właśnie do Was.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 21:02, 10 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Zbyszku, operacji sie boję wolę podpatrywać Twoje cięcia wiosenne!3mam kciuki!

p.s. mnie tez się podoba to leżakowanie z lekturą(pewnie o ogrodach książka?)
____________________
U Matki
Matka 21:03, 10 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ja teraz też juz leżakuję tylko z cuksami u boku!cała micha!
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies