Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

Wieloszka 12:06, 07 gru 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Widzę, że u Ciebie Zbyszku te same klimaty co u Marzenki! Jesteście pierwsi na forum ze zdjęciami ogrodów w białym ubranku Ależ pięknie wyglądają Twoje roślinki tak przystrojone
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
zbigniew_gazda 19:44, 07 gru 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
No to po całym dniu spędzonym poza domem - już jestem. Śniegu jeszcze trochę się ostało . I tak jak pisze Hania - przynajmniej troszkę z niego będzie wilgoci. Roślinki nabrały nowego wyglądu . Ale już chciałbym wiosnę.Pozdrawiam wszystkich.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
bociek 20:02, 07 gru 2011


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Zbyszku, lacze sie z Toba w wiosennym chciejstwie
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Sebek 17:23, 10 gru 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
I jak tam śnieg - zniknął czy nie?

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
zbigniew_gazda 18:20, 10 gru 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Sebek napisał(a)
I jak tam śnieg - zniknął czy nie?



Śniegu zero - tylko na stokach gór jeszcze jest. Mówią że w Bieszczadach jest pół metra w wyższych partiach.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Sebek 19:35, 10 gru 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Łaaał - u nas w górach jeszcze był - ale halny się go pozbył
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Elfik 18:25, 17 gru 2011


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Witaj Zbyszku! Już się czuję uprawniona do kibicowania Ci w ogrodzie, bo udało mi się pochłonąć prawie cały Twój przebogaty wątek. No i nareszcie wszystko wiem! Ależ Ty jesteś podstępny! Dopiero teraz odkryłam resztę Twoich nóg, w avatarku obciętych! Czyli te super tenisówki są tylko dla wtajemniczonych! A w dodatku takich, którzy Cię odwiedzają.... Kaloszki też urodziwe, niemal salonowe... No to tyle o nogach. A teraz będzie o rękach. O Boże-sz ty mój!!! Złote masz! I to do wszystkiego! I do ogrodu, i do prac domowych, i remontowych! No i nie dziwię się, że tak radośnie obchodziłeś z tą swoją najmilejszą Krysią 40 lat ..........., co to wzięły i minęły.......... RAZEM.... Dołączam się do spóźnionych gratulacji i życzę Wam z całego serca wszystkiego najlepszego!
Bonzai jest absolutnie odlotowe!!!!!!!!!!
No, może teraz uda mi się być już na bieżąco
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
monteverde 21:33, 17 gru 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
a u mnie wiosna
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zbigniew_gazda 09:33, 18 gru 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
elkatei napisał(a)
Witaj Zbyszku! Już się czuję uprawniona do kibicowania Ci w ogrodzie, bo udało mi się pochłonąć prawie cały Twój przebogaty wątek. No i nareszcie wszystko wiem! Ależ Ty jesteś podstępny! Dopiero teraz odkryłam resztę Twoich nóg, w avatarku obciętych! Czyli te super tenisówki są tylko dla wtajemniczonych! A w dodatku takich, którzy Cię odwiedzają.... Kaloszki też urodziwe, niemal salonowe... No to tyle o nogach. A teraz będzie o rękach. O Boże-sz ty mój!!! Złote masz! I to do wszystkiego! I do ogrodu, i do prac domowych, i remontowych! No i nie dziwię się, że tak radośnie obchodziłeś z tą swoją najmilejszą Krysią 40 lat ..........., co to wzięły i minęły.......... RAZEM.... Dołączam się do spóźnionych gratulacji i życzę Wam z całego serca wszystkiego najlepszego!
Bonzai jest absolutnie odlotowe!!!!!!!!!!
No, może teraz uda mi się być już na bieżąco


Elu bardzo dziękuję za piękną recenzję . Dziękujemy z Krysią za życzenia rocznicowe. Co do ogrodu , to szkoda że trochę późno wzięliśmy sprawy w swoje ręce i zaczęliśmy budowę domu i urządzania obejścia na swój sposób. Ale coś tam jeszcze się zmieni o ile zdrówko pozwoli. Bardzo podziwiam i kibicuję młodym ludziom którzy te sprawy załatwiają w młodszym wieku. Pozdrawiamy.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
EPODLAS 16:01, 18 gru 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Mnie bardzo podoba się zdjęcie śniegu na berberysie. Te czerwone kuleczki przykryte śniegiem. U nas zimy nie widać. Plucha, wieje i na razie nie zapowiada się inaczej. Ale co tam , nastrój świąteczny trzeba mieć w sercu.
____________________
Mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies