Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

Pszczelarnia 16:06, 16 paź 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Witaj Wietrzyku!
Metamorfozę podziwiam. Bardzo podoba mi się sposób ułożenia Twojej kostki kamiennej.

Podziwiam te ręce.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
wietrzyk 16:17, 16 paź 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
zawitka napisał(a)
Dzięki że zajrzałaś .Zciskami to jest tak że co wsadzę to rośnie .a lubię rozmnażać więc na wiosnę mogę i tobie rozmnożyć nie ma sprawy .Tylko musisz mi przypomnieć .Powsadzm bo będę rozmnazać Córce to i Tobie zaden problem Pozdrówka i działaj A na tej rabacie brakuje rh albo horti i traw ale popytaj innych lepiej doświadczonych w projektowaniu bo ja sama mam problemy z tym


Oj dzięki Zawitko, aż mi się łezka wzruszenia zakręciła
Też tak sobie myślę o hortensjach i trawkach, na zdjęciach widzę, że dobrze się komponują z większością iglastych. Ale to już pewnie dopiero na wiosnę.
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 16:30, 16 paź 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Pszczelarnia napisał(a)
Witaj Wietrzyku!
Metamorfozę podziwiam. Bardzo podoba mi się sposób ułożenia Twojej kostki kamiennej.

Podziwiam te ręce.


Ręce aż odcisków dostały
Na tą kostkę zdecydowaliśmy się z bardzo prozaicznego powodu Była najtańszą opcją nawierzchni, a mieliśmy baaardzo duuużo do ułożenia. To tzw. niesort granitowy.


I bardzo mi miło, że Ci się podoba
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
AgnieszkaW 16:40, 16 paź 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj Joasiu. Zapowiada się piękny ogród. Kostka granitowa jest bardzo ładna przez te delikatne "rude' wtrącenia i nie jednakowe kawalki - super! Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Pszczelarnia 17:15, 16 paź 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wietrzyku, drogę gminną też układaliście z kostki? Autostradę? Piękna. Bardzo porządna robota.

Trawy i horti to pustka wiosną. Coś jeszcze? Ale nie wiem co.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
grembosia 18:37, 16 paź 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Wietrzyku, ogród nabiera kształtów.
Kostka położona perfekcyjnie!
Ja mam taką samą, tylko u mnie położenie pozostawia wiele do życzenia..
Pozdrawiam jesiennie
A jeszcze, domek rewelacja!
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Borbetka 21:33, 16 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
No właśnie. Wygląda, że drogę też trzeba samemu sobie ułożyć.
____________________
borówcowy wizytowka
wietrzyk 00:15, 17 paź 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Babki, baaardzo się cieszę, że zajrzałyście do mnie
Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa i rady, nad którymi zastanawiam się i analizuję
Droga to niestety nie gminna, tylko nasz własny, prywatny podjazd, długaśny na 60m. Na początku cieszyliśmy się, że działka w drugiej linii, że daleko od ulicy... Hmm, do momentu wyceny budowy przyłączy... No, ale było, minęło, już jest i nie ma co biadolić tylko działać dalej
A o jakości ułożenia kostki, tak naprawdę przekonamy się po zimie.
Póki co, pod płotem po prawej stronie posadziłam winobluszcze oraz irgi płożące:


Pozdrawiam
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Borbetka 08:13, 17 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
60m ... o matko. Ja mam też długaśny podjazd, ale chyba ciut mniej i pamiętam te koszty.
____________________
borówcowy wizytowka
Tusiala 10:36, 17 paź 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Witaj Joasiu masz prawie tak duży ogród jak ja Trawnik taki to marzenie. Kostka również. U mnie wjazd ma 44 metry od ulicy do domu a i do garażu jest spory kawał więc odłożyłam to na kiedyś niestety. Domek też piękny. Czy dużo dały Ci te kursy projektowania? Też się kiedyś nad tym zastanawiałam. Pozdrawiam serdecznie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies