Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Marzenia do spełnienia - nieśmiało się witam! :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia do spełnienia - nieśmiało się witam! :)

Luckaa 11:02, 16 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
No ja tez zajrzałm i oszalałam, cholerka, najchetniej wykupiłabym wszystko i patrzyła i podziwialam ja z kolei bądkowo mam w trasie do babci.
____________________
Lucyna
Cleo 13:42, 16 lut 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
No to dziewczynki, nie pozostaje nic innego jak wybrac sie do Badkowa i okazyjnie odwiedzic rodzine.
____________________
Marzenia do spełnienia
Cleo 17:04, 16 lut 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Ze dwa dni temu odkryłam swoje rh, jak mnie Bogdzia nastraszyła chorobami grzybowymi. Dziś odkryłam trzmielinę na pniu. Jedne i drugie roslinki wyglądają chyba niezle? Wiosną się okaże, jak przetrwały zimę.
Oceńcie proszę.


____________________
Marzenia do spełnienia
Cleo 17:13, 16 lut 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Wspomniana trzmielina na pniu wygląda obecnie tak. Planuję ją formować w kulę, ten długi przyrost muszę koniecznie przyciąć, zeby jej nadać ładny kształt. Listki zaczną się niedługo wybarwiać na żółto. Uwielbiam ją w takim kolorze.
____________________
Marzenia do spełnienia
Bogdzia 19:18, 16 lut 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ładnie wygladaja i dobrze ze odkryłas.Jak się zrobi ciepło podsyp nawozami do rh. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Cleo 21:15, 16 lut 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
To uff.. Dziekuję za potwierdzenie. Nawóz muszę kupić.

U mnie poprzedniej nocy po raz pierwszy tej zimy padał deszcz. Zawitał na całą noc!

Aaa mialam Wam któregoś dnia napisać i zupełnie wyleciało mi z głowy. Dostalismy od mojej siostry choinkę świąteczną, kupili w doniczce z korzeniami. Wczesniej nawet nie było mowy o zagruntowaniu, bo mrozy nie odpuszczały. Stała u niej na balkonie. W poniedziałek w koncu się doczekała, próba wbicia szpadla w końcu udana i choineczka nareszcie wylądowała w gruncie. Martwi mnie tylko jedna rzecz. Jak wyjęliśmy ją z donicy to korzenie miała bardzo liche. Ziemia sam popiół. I co się okazało u zródła? Od momentu wystawienia na balkon nie byla w ogóle podlewana
Boję się, ze sobie nie poradzi, patrzę na nią codziennie, chyba zacznę do niej gadać. Szkoda by mi było, bo jest naprawdę ladna i zgrabna.

____________________
Marzenia do spełnienia
Luckaa 23:10, 17 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Moja siotra też wsadziła kilka lat temu choinke na działce, najpierw zżółka, a potem wkońcu odbiła i jest, Nie martw się.
____________________
Lucyna
as226 00:18, 18 lut 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Witaj, jestem w podobnej sytuacji też 3 lata mieszkamy, też mam dwoje dzieci, ale parkę i też na wiosnę planuje zmiany ogrodowe, aha i chyba mamy taki sam samochód-widziałam w garażu Zapisuje do obserwowanych i będę zaglądać Za dużo tu tych pięknych ogrodów, przez zimę już zmieniłam 3 razy koncepcje ogrodu
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Cleo 20:18, 18 lut 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Ooo to super, ze nie jestem sama Fajnie, ze sie odezwałaś. Heh spostrzegawcza jesteś, nawet samochód dostrzegłaś. A w jakim wieku są Twoje dzieciaki?
Moje dziewczynki mają dwa i trzy lata i zrobienie czegoś przy nich w zeszłym roku w ogrodzie graniczyło z cudem. Mam nadzieję, że w tym roku bedzie już lepiej. Szczególnie młodsza była zbyt mala, zeby się mogła zabawić. Teraz już sa starsze i już sie ladnie razem bawią

Zaraz do Ciebie zajrzę
____________________
Marzenia do spełnienia
Cleo 20:20, 18 lut 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Luckaa napisał(a)
Moja siotra też wsadziła kilka lat temu choinke na działce, najpierw zżółka, a potem wkońcu odbiła i jest, Nie martw się.

Dzięki za slowa otuchy, mam nadzieję, ze przetrwa.
____________________
Marzenia do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies