Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Marzenia do spełnienia - nieśmiało się witam! :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia do spełnienia - nieśmiało się witam! :)

wietrzyk 18:40, 19 lut 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Cześć Kasiu,
widzę nowy dom, a i ogród się tworzy od początku Fajnie, że mąż pomaga i dobrych dusz doradzających tutaj nie brakuje
Podzielam Twoje zdanie co do żywotników na tej zacienionej rabacie, nie będą tam dobrze się czuły. Tuje są wybitnie słonecznolubne. Zwłaszcza te o złotych igiełkach.
Cisy piękne, a pewnie jeszcze wypięknieją przy Twojej pielęgnacji
Moje ubiegłoroczne choinki świateczne niestety nie przyjęły się, ale jak zobaczyłam kikuty zamiast korzeni to mnie to mnie zdziwiło może Twojej się uda

pozdrawiam z Puszczykowa
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Cleo 19:56, 19 lut 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Cześć Asiu.
Fajnie, ze do mnie zajrzałaś
Z tymi choinkami świątecznymi tak to już jest. Niewiele z nich się przyjmuje. Ja swojej bardzo kibicuję.

Chcialabym swoim cisom nadać elegancji, ale troche się boję czy dam radę. Mam nadzieję, ze choć w części mi się to uda.
Zaraz zagladnę do Ciebie.
____________________
Marzenia do spełnienia
Cleo 21:39, 19 lut 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Spójrzcie na moją bidę. Ze dwa lata temu dostalismy od sąsiada taką choinkę, trochę się u nich zagęscilo i nie bylo dla niej miejsca.
Nie cieszylam sie zbyt dlugo, bo w naatepnym sezonie po posadzeniu zaczęla lysieć od góry. Na takim etapie jak jest teraz sie zatrzymala i marnie jej idzie dochodzenie do siebie. Co jej moze byc? Czy az tak odchorowala przesadzenie?
____________________
Marzenia do spełnienia
Luckaa 21:42, 19 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Cleo napisał(a)
Spójrzcie na moją bidę. Ze dwa lata temu dostalismy od sąsiada taką choinkę, trochę się u nich zagęscilo i nie bylo dla niej miejsca.
Nie cieszylam sie zbyt dlugo, bo w naatepnym sezonie po posadzeniu zaczęla lysieć od góry. Na takim etapie jak jest teraz sie zatrzymala i marnie jej idzie dochodzenie do siebie. Co jej moze byc? Czy az tak odchorowala przesadzenie?


To moze zrób z niej kulke na pniu.
____________________
Lucyna
Cleo 22:38, 19 lut 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Musiałaby byc szczepiona bardzo niziutko skoro jest łysa od góry.
____________________
Marzenia do spełnienia
Luckaa 22:58, 19 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
A cos takiego, ja mam taki krzywy karłowaty świerk, chyba złamany, i tak zamierzam go poprowadzic

____________________
Lucyna
as226 23:11, 19 lut 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Cleo napisał(a)
Ooo to super, ze nie jestem sama Fajnie, ze sie odezwałaś. Heh spostrzegawcza jesteś, nawet samochód dostrzegłaś. A w jakim wieku są Twoje dzieciaki?
Moje dziewczynki mają dwa i trzy lata i zrobienie czegoś przy nich w zeszłym roku w ogrodzie graniczyło z cudem. Mam nadzieję, że w tym roku bedzie już lepiej. Szczególnie młodsza była zbyt mala, zeby się mogła zabawić. Teraz już sa starsze i już sie ladnie razem bawią

Zaraz do Ciebie zajrzę



Ja mam córeczkę 3,5 roku i synka 1,5 Ja widzę marne szanse, że coś zrobię sama z nimi, a w szczególności z synkiem, jest tak żywy, że aż się boje
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Cleo 23:32, 19 lut 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Luckaa napisał(a)
A cos takiego, ja mam taki krzywy karłowaty świerk, chyba złamany, i tak zamierzam go poprowadzic



A wiesz, ze nawet niezle to wygląda. Przynajmniej na zdjęciu
Muszę koniecznie zmierzyć ile cm nad ziemią byloby miejsce szczepienia i czy nie za nisko.
____________________
Marzenia do spełnienia
Cleo 23:37, 19 lut 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
as226 napisał(a)



Ja mam córeczkę 3,5 roku i synka 1,5 Ja widzę marne szanse, że coś zrobię sama z nimi, a w szczególności z synkiem, jest tak żywy, że aż się boje


Ja się tak nastawiłam na wiosenne prace w ogrodzie, że nie ma bata musi się udać
Najwyżej będę wiązać haha
____________________
Marzenia do spełnienia
as226 23:58, 19 lut 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Cleo napisał(a)


Ja się tak nastawiłam na wiosenne prace w ogrodzie, że nie ma bata musi się udać
Najwyżej będę wiązać haha



)) rozbawiłaś mnie )))) aby się nie pozrywały
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies