Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

aksamitka 18:16, 18 sie 2013


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 151
kasiek napisał(a)
Agatko, ja przez 14 lat co chwilę zmieniałam miejsce roślin bo mi sie nie podobały kompozycje, bo źle rosły itp.
Talent jest wtedy jak narysujesz plan - posadzisz i potem jest ach i och i nic juz nie ruszasz. Ja jestem kombinator i dopiero kiedy już mnie zestawienie nie drazni to daje spokój rośliną

Ja mam podobnie
____________________
Pozdrawiam :)
kasiek 21:53, 18 sie 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Luki napisał(a)
Pięknie przedstawiasz zmiany jakie zachodził u Ciebie w ogrodzie. Takie zdjęcia są bezcenne i co najważniejsze można sobie porównać co przez tyle lat się zrobiło i być z siebie dumnym
Z wielką przyjemnością oglądam twój ogród, który wydaje się być ogromnym


Właśnie dlatego nazywam go ogrodem pełnym złudzeń
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 22:00, 18 sie 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
kachat napisał(a)
Ależ pięknie u ciebie Cudownie takie historie czytać i oglądać, aż wiara rośnie, że z wlasnego bajzlu kiedyś może też coś ładnego będzie



Właśnie dlatego chciałam Wam przedstawić te historię, ciesze się że dla Was równiez jest wartościowa.


Teraz kiedy patrzę na to wszystko z perspektywy czasu, naprawdę jestem z siebie dumna (choć bez pychy).
Wiem że kręgosłup zniszczyłam sobie sama, zwłaszcza wiedząc jak ciężkie miałam wypadki...
Ale wiecie co - wole teraz czasem cierpieć i pochłaniać tonę leków, ale być dumnym z siebie, życia, ścieżki jaką przeszłam...
To moje dzieło, moja karma
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 22:01, 18 sie 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
aksamitka napisał(a)

Ja mam podobnie


i dobrze, kombinuj, przesadzaj i ciesz się że masz swój kawałek raju i głowę pełna pomysłów - trzymam kciuki!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
agatanowa 22:13, 18 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
kasiek napisał(a)



Właśnie dlatego chciałam Wam przedstawić te historię, ciesze się że dla Was równiez jest wartościowa.


Teraz kiedy patrzę na to wszystko z perspektywy czasu, naprawdę jestem z siebie dumna (choć bez pychy).
Wiem że kręgosłup zniszczyłam sobie sama, zwłaszcza wiedząc jak ciężkie miałam wypadki...
Ale wiecie co - wole teraz czasem cierpieć i pochłaniać tonę leków, ale być dumnym z siebie, życia, ścieżki jaką przeszłam...
To moje dzieło, moja karma


Kasia, to najważniejsze! Wspaniale. Własne miejsce na ziemi. Samorealizacja. Szczęście
Gratuluję
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Malgorzata_G 22:34, 18 sie 2013

Dołączył: 17 sie 2013
Posty: 76
Uwielbiam spacerowac po Twoim ogródku Kasiu. Jest żywy, z bólu i potu. Jest marzeniem i spełnieniem. To prawdziwy ogród, ktory w sercu się urodził. Swietna piaskownica Nie plastikowa! Pozdrawiam.
____________________
Gosia.S.
dorotka_z 12:19, 19 sie 2013


Dołączył: 22 maj 2012
Posty: 132
Przemiany w Twoim ogrodzie są naprawdę niesamowite! Trudno uwieżyć, że taki otoczony betonem kawałek ziemi mozne zamienić w tak urodziwy zakątek. No i zdjęcia rok po roku, bezcenne
Widać ogrom pracy a efekty są powalające!
____________________
Mala_Mi 18:13, 19 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A ja się śmieję, że za rok będą foty, co się wycięło, przycięło... Rok temu też na forum robiłam takie porównania... i pamiętam jaki był szok... sama nie wierzyłam, że to tak urosło
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Ewa4 07:52, 20 sie 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Pięknie u Ciebie zaznaczam żeby obejrzeć reszte narazie tylko wizytówka zaliczona.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ola54 08:19, 20 sie 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
asc napisał(a)
A ja się śmieję, że za rok będą foty, co się wycięło, przycięło... Rok temu też na forum robiłam takie porównania... i pamiętam jaki był szok... sama nie wierzyłam, że to tak urosło


Ja sobie obiecałam,że wszystko zrobię wiosną i latem będę się cieszyć bez konieczności "jeszcze to" .Ciekawe czy się uda?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies