Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

kasiek 09:19, 26 wrz 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 09:25, 26 wrz 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465


A to fotki z 2006r - był to jedyny rok w całej 14 sto letniej ogrodowej historii kiedy orzech tak sie zmienił w złota kulę. Co roku brazowieje jesienia i zrzuca liście - fuj - ale wtedy był cudny...




I tyle wkleiłam pełno fotek bo od jutra imprezuje a od poniedziałku ide do roboty i szybko fotek nie bedzie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
malgorzata_s... 10:13, 26 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Oj tam oj tam. Na fotki znajdziesz czas .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mala_Mi 10:20, 26 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasik.. zimą będzie czas na wspomnienia i podsumowania... oj zima sie dłuży strasznie.. wiec imprezuj do woli... będziesz rzucać asy z rękawa zimą
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Malgorzata_G 11:18, 26 wrz 2013

Dołączył: 17 sie 2013
Posty: 76
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Oj tam oj tam. Na fotki znajdziesz czas .
No właśnie
____________________
Gosia.S.
kasiek 11:44, 26 wrz 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
No pewnie ze znajdę ale bedzie to dłużej trawało, jak jestem w domu (na L4) to mam czas i ugotowac i posprzatac i lekcje odrobić a jak wracam do roboty to jest sajgon.

A fot mam sporo - właśnie sprawdziłam że po selekcji od 2004r ma 4000 fotek! I choć połowa nie nadaje sie do pochwalenia to i tak bedzie co wklejac

Zreszta ja mam czas zaplanowany na kazdy miesiac i coś takiego jak zimowo jesienna nuda mi nie grozi.
W listopadzie mam pełno roboty z liśćmi, usuwaniem przekwitłych byli, okrywaniem wrazliwych roślin na zimę, wnoszeniem doniczek i wykopywaniem bulw - słowem nie ma czasu nawet odpocząć.
W grudniu jest pełno świątecznej roboty - na początku Mikołaj, potem dekorowanie domu i ogrodu (tak więc zakupy swiatełek itp) Potem gwiazdka 0- znów kupowanie prezentów, Wigilia - ech znowu nie ma czasu na nude.
Styczeń i luty to czas ferii i białego szaleństwa - co weekend jesteśmy na nartach i w głowie mam tylko jak sie zabawić, gdzie ulepić kolejnego bałwana, poszaleć na łyżwach - ja lubię wszystkie sporty zimowe!
A marzec - to już inna bajka - sprzatanie, ucinanie gałęzi (z tym co roku mam ogrom roboty), przygotowanie rabat ...
Poza tym listopad i marzec to czas podsumowań i planowania - co gdzie zmienić, co dosadzić. W necie szukam rzeźb ogrodowych, mebli, ozdób itp.
A jak jeszcze mam na coś czas to przerabiam chałpę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
grazyna 11:49, 26 wrz 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
kasiek napisał(a)

Zreszta ja mam czas zaplanowany na kazdy miesiac i coś takiego jak zimowo jesienna nuda mi nie grozi.


Dokładnie jak u mnie, nawet nie wiem kiedy te m-ce przelatują niestety Kocham wszystkie pory roku, bo w każdej mam coś innego do zrobienia, i na każdą z tych pór czekam, naturalnie najbardziej na wiosnę

A tak w ogóle to po co ja patrzę na takie idealne zdjęcia, spać nie będę mogła Ściskam Kasiu
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Joku 11:52, 26 wrz 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12202
Z przyjemnością oglądam zdjęcia twojego ogrodu. Tym bardziej mnie ciekawią bo to już taki dojrzały ogród. Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć że taki ogród wymaga nieco innych starań niż ledwie co założony. Mój poprzedni własny podobał mi się najbardziej w wieku kilku lat, po 5. - 6. zaczął się zmieniać na niekorzyść bo krzewy podrosły. Jakie są twoje doświadczenia?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
malgorzata_s... 14:18, 26 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kasiu czyżbyś w domu lubiła zmiany? Ja kilka razy w roku jeżdżę meblami i zmieniam kolory dodatków. Moje dzieci czasami nawet patrzą na mnie jak na wariatkę.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kasiek 16:01, 26 wrz 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
grazyna napisał(a)


Dokładnie jak u mnie, nawet nie wiem kiedy te m-ce przelatują niestety Kocham wszystkie pory roku, bo w każdej mam coś innego do zrobienia, i na każdą z tych pór czekam, naturalnie najbardziej na wiosnę

A tak w ogóle to po co ja patrzę na takie idealne zdjęcia, spać nie będę mogła Ściskam Kasiu


Grazynko Ty przecież też masz pięknie! zdjęcia sa moze zbyt wyidealizowane bo skadrowane, najważniejsze żeby człowiek był zadowolony z efektów pracy, bo ogród to zabawa na cale życie!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies