Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój wymarzony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród

Magda_ 21:37, 15 sty 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
tak tak przez to oglądanie czekam tylko do wiosny, żeby wziąć się do działania. Moje plany nie są może jeszcze sprecyzowane ale wiem w jakim kierunku pójdę
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
ANIA 19:52, 22 sty 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
magdalena_brzezinska napisał(a)
Może późno ale w końcu znalazłam czas, żeby zrobić fotki


do zrobienia tych aniołków zainspirowała mnie na maksa Iza


Cudowne...... mają duszę.......czuję to. Pozdrawiam.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
ANIA 20:04, 22 sty 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
magdalena_brzezinska napisał(a)
i jeszcze choinka w tym roku córka wytargowała się z nami żeby drzewko stało u mniej w pokoju







Dobry z córki negocjator.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
ANIA 20:14, 22 sty 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
A ten świerk na wiosnę będzie wsadzony do ogródka?
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
Magda_ 11:13, 23 sty 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Aniu to jest jodła koreańska. Chciałbym ją gdzieś posadzić bo jest piękna mam tylko nadzieję że znajdę jej fajne miejsce i że się przyjmie, póki co stoi w chłodnym miejscu i podlewam ją regularnie. A ona w podziękowaniu wypuściła kilka szyszek
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda_ 11:17, 23 sty 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Jeszcze pokażę wam co fajnego znalazłam na kompiku mojej siostry, nie wiem skąd to wzięła ale jest super - też bym chciała coś takiego zastanawiam się tylko jakie drzewa to mogą być i czy same z siebie mają taki kształt czy też były formowane.

____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
aga_szsz 20:02, 04 lut 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Cześć Magda!
Prześledziłam Twój wątek i widzę, że mamy podobne rozterki odnośnie stylu ogrodu!
Mi też bardzo podobają się te proste, skromne formy i ograniczone kolory, ale to nie pasuje do mojego domu i wszyscy mi to odradzają. Uwielbiam formowane żywopłoty, drzewa, krzewy, trawy z delikatnym dodatkiem traw, lawendy,hortensj, róż....
I też muszę to wszystko wypośrodkować....
Będę kibicować...
Drzewa wydaje mi się, że formowane, szukam podobnych...
Aniołki wyszły prawie identycznie jak u Izy
A Klewki, to te sławetne z woj. W-M?
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Magda_ 10:29, 05 lut 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Te moje Klewki są w woj. mazowieckim, ale historie o Talibach też słyszałam
zgadzam się z opiniami innych ogrodomaniaków, że ogród powinien pasować do otoczenia, ale zawsze jest jakieś ale mi takie toksańskie/ wiejskie ogrody nie bardzo się podobają, natomiast takie proste modernistyczne wpadają mi w oko w 5 sekund.
Jakoś to połączę i zobaczymy jak to wyjdzie Póki co czekam na wiosnę z utęsknieniem bo już bym chciała działać, bo palny mam ambitne - ciekawe ile uda się zrobić
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
aga_szsz 11:13, 05 lut 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
magdalena_brzezinska napisał(a)
Te moje Klewki są w woj. mazowieckim, ale historie o Talibach też słyszałam
zgadzam się z opiniami innych ogrodomaniaków, że ogród powinien pasować do otoczenia, ale zawsze jest jakieś ale mi takie toksańskie/ wiejskie ogrody nie bardzo się podobają, natomiast takie proste modernistyczne wpadają mi w oko w 5 sekund.
Jakoś to połączę i zobaczymy jak to wyjdzie Póki co czekam na wiosnę z utęsknieniem bo już bym chciała działać, bo palny mam ambitne - ciekawe ile uda się zrobić


To zupełnie jak u mnie upodobania
U kogoś i owszem, podoba mi sie taki ogród, u siebie nie koniecznie chciałabym mieć
Pozdrawiam i będę podglądać!
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
ANIA 12:29, 05 lut 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
magdalena_brzezinska napisał(a)
Aniu to jest jodła koreańska. Chciałbym ją gdzieś posadzić bo jest piękna mam tylko nadzieję że znajdę jej fajne miejsce i że się przyjmie, póki co stoi w chłodnym miejscu i podlewam ją regularnie. A ona w podziękowaniu wypuściła kilka szyszek


Mam w moim ogrodzie dwie posadzone jodły koreańskie. Mam jeszcze jeden egzemplarz zadołowany na zimę i zastanawiam się gdzie go na stałe umieścić - przecież będzie to kiedyś wielkie drzewo. Bardzo mi się one podobają - nie tylko ze względu na szyszki wyrastające do góry Mają piękny kolor igieł i bardzo ładny pokrój gałązek. W tym świątecznym przebraniu nie rozpoznałam koreanki
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies