Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

sylwia_slomc... 22:15, 27 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82137
Kasieńka cudowności masz, ale mi się już za wami cni
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 22:18, 27 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Mikroaltanka super, a płyty w trawniku to bardzo dobre rozwiązanie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewa777 22:46, 27 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Katkak napisał(a)

hortka Schloss Wackerbarth



Kasiu, to raczej nie jest Schloss Wackerbarth. Bo ona w żadnym stadium nie jest różowa, tylko zielono-czerwona. Wrzucam Ci zdjęcia do porównania.







Ale nie martw się, bo Twoja jest równie piękna i to raczej jest Magical Amethyst, ewentualnie Magic Coral.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 22:50, 27 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Kasieńko, a jeszcze chciałam dodać, że masz cudowne domki dla owadów Warzywnik, aż kipi dobrociami i to na pewno jest rewelacyjne uczycie, gdy po warzywka idzie się do ogrodu,a nie do sklepu i na na dodatek jesteś pewna, że są zdrowe
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
anna_g 22:50, 27 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Katkak napisał(a)
wyrwałam fasolkę szparagową, która przestała owocować i wysiałam sałatę i rzodkiewkę

a nowa fasolka już rośnie tu i za garażem



Twój warzywnik "rządzi" - świetny jest.
Jeśli mogę coś doradzić (choć to już tak na przyszłość). Nie wyrywaj od razu fasolki szparagowej - ona zakwitnie ponownie i ponownie zaowocuje. Mam to sprawdzone od kilku dobrych lat, przez przypadek Kiedyś też tak robiłam, a jednego roku, wyrwałam część a potem coś mnie odciągnęło na jakiś czas i nie miałam kiedy tego zrobić - moje zdziwienie było duże jak poszłam wyrywać a tu... fasolka Od tego czasu nie wyrywam po pierwszych zbiorach tylko daję jej czas i zawsze owocuje ponownie. Fasolkę też tak jak Ty wysiewam w odstępach czasowych i tak naprzemiennie zawsze któraś owocuje.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
mira 00:02, 28 lip 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Katkak napisał(a)

/original.JPG[/img]


Fotka na medal i aranżacja miejsca też
w nagrodę masz te cudowne kosze warzyw i radochę
kuś może ktoś jeszcze zamieni miejsce parkingowe w warzywny raj
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:06, 28 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82137
Kasieńka rzodkiewka może wybić w kwiat bo dla niej jeszcze za ciepło i dzień za długi, ale tak końcem sierpnia to już się powinna udać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 05:46, 28 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kasieńka cudowności masz, ale mi się już za wami cni

Mi za Wami też, ale co się odwlecze...
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 05:46, 28 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Anda napisał(a)
Mikroaltanka super, a płyty w trawniku to bardzo dobre rozwiązanie

Dzięki Ewciu.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 05:50, 28 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewa777 napisał(a)


Kasiu, to raczej nie jest Schloss Wackerbarth. Bo ona w żadnym stadium nie jest różowa, tylko zielono-czerwona. Wrzucam Ci zdjęcia do porównania.







Ale nie martw się, bo Twoja jest równie piękna i to raczej jest Magical Amethyst, ewentualnie Magic Coral.

No patrz, nie mam szczęścia do tej hortki. Pierwszy raz jak zamawiałam niby ją to mi zwykłą różową majcianą przysłali. Po czasie okazało się co to za jedna, bo była malutką sadzonką i zanim zakwitła to zeszło. Teraz ta niby ona, a nie ona... a kupiona w porządnej szkółce, bo poprzednie na all..., a wiadomo, że tam różnie. Na, ale ładna jest chociaż.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies