Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Waclaw 19:54, 11 wrz 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
hamak to jest to!
Ja swój rozwieszam w altanie pomiędzy słupami. Jednak z mojego nie ma tak wysokiej perspektywy
Raczej do drzemki służy. Też go lubię jak Ty swój
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Mala_Mi 00:03, 12 wrz 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Czy możesz dać namiar na stojak pod hamak. Wnusie zachwycone hamakami w innym miejscu.. chętnie bym im zrobiła przyjemność . a mam miejsce po basenie do zagospodarowania bo tak łyso bez basenu a z placykiem.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Katkak 07:15, 12 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Mala_Mi napisał(a)
Czy możesz dać namiar na stojak pod hamak. Wnusie zachwycone hamakami w innym miejscu.. chętnie bym im zrobiła przyjemność . a mam miejsce po basenie do zagospodarowania bo tak łyso bez basenu a z placykiem.

Jasne, zaraz po pracy Ci linka podeślę
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
popcorn 07:51, 12 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale masz busz! Sielsko anielsko i ten hamak! Przepięknie pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Iwonka 08:10, 12 wrz 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Katkak napisał(a)

A z herbatką też można?
Ja też Kasiu poproszę o namiary na stojak mam tak samo jak ty, albo młode drzewa albo starsze ale z buszem w nogach albo złym odstępem. Jedyna miejscówka którą widziałaś u mnie już nieaktualna. Świerk dogorywa a sam pień średnio wygląda.



Cudny ten pień perukowca... I pomyśleć, że jeszcze do niedawna tylko mega proste patyki mi się podobały
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
KasiaBawaria 12:23, 12 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Mi tez sie marzy hamak, i mialabym nawet miejsce na taki stojacy. Tylko co zrrobic z nim zima?
____________________
Zapraszam na kawe
Katkak 16:50, 12 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
KasiaBawaria napisał(a)
Mi tez sie marzy hamak, i mialabym nawet miejsce na taki stojacy. Tylko co zrrobic z nim zima?

Kasia on się łatwo rozkręca i łatwo można go przechować. Także tym też kierowałam się kupując go, bo takiego wielkiego też nie miałabym gdzie przechować
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 16:52, 12 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Iwonka napisał(a)

A z herbatką też można?
Ja też Kasiu poproszę o namiary na stojak mam tak samo jak ty, albo młode drzewa albo starsze ale z buszem w nogach albo złym odstępem. Jedyna miejscówka którą widziałaś u mnie już nieaktualna. Świerk dogorywa a sam pień średnio wygląda.



Cudny ten pień perukowca... I pomyśleć, że jeszcze do niedawna tylko mega proste patyki mi się podobały

Iwonko na priv wysłałam. Leż i pachnij, należy nam się, a co . Z herbatką też można, a nawet z innymi trunkami również. Ale czas na kawkę to zawsze święta godzina .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 16:53, 12 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
popcorn napisał(a)
Ale masz busz! Sielsko anielsko i ten hamak! Przepięknie pozdrawiam!

dzięki wielkie. Potem wpadnę z rewizytą, bo teraz na wywiadówkę lecę. Ech, zaczęło się .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
KasiaBawaria 21:07, 12 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Katkak napisał(a)

Kasia on się łatwo rozkręca i łatwo można go przechować. Także tym też kierowałam się kupując go, bo takiego wielkiego też nie miałabym gdzie przechować


Kusisz Moj by w cieniu stal A gdzie swojego kupilas?
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies