Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

paulina_ns 11:10, 13 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Iwona100 napisał(a)

Ale psina będzie miała piękny widok . Mój mężuś też mi zrobił dwie pergole na Lagunę i Eden Rose.
Imponująca ilość róż.


O ile jej wcześniej nie zje cokolwiek w donicy postawie jej przed kojcem zaraz zjedzone jest, już parę razy posadzoną blisko kojca różę obgryzła całą, dlatego mąż wpadł na taki pomysł, wstawiam zdjęcie,żeby zobrazować o co w ogóle chodzi

Na ławeczkę nie patrzymy, jak malowałam pergolę służyła mi jako drabinka
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:13, 13 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
basia3012 napisał(a)
Paulinko byłam u Ciebie, róże przepiękne. Ta Lavender cudna. Pozdrawiam serdecznie.


Dziękuję Basiu, lavender faktycznie śliczna jest, chociaż już zaczyna przekwitać teraz powoli zaczyna róża Artemis, śliczny krzak zbudowała w tym roku

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:15, 13 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasia_CS napisał(a)
Ostrzegam, ze New dawn tez jest smieciuch!!


Kasiu noooo to bardzo zła wiadomość to mówisz,że jednak Louise odier lepsza?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:15, 13 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MonikA napisał(a)

Śmieciuch? Kurcze to się muszę zastanowić czy ją chcę


Zastanów się, zastanów szału z nią nie ma
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:16, 13 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasiolaaa napisał(a)
Paulinko jaka a roza pnaca bedziesz sadzila u psiaka


Kasiu zdecydowałam się na New dawn, ale czytając co piszą dziewczyny mam wątpliwości...
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Kawa 11:18, 13 cze 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
no ja bym wzięła Luisę ona jest śliczna ale rośnie wielka
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
paulina_ns 11:20, 13 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Zana napisał(a)


Hi, hi doczytałam o pomyłce w odpowiedzi. Ależ oczywiście moja droga, że u Ciebie można się zainspirować. Ja Twoje zestawienie żółtych różyczek z szałwią to sobie dobrze zapamiętałam. Właśnie, czy w tym roku pokazywałaś?

Ciemną róża Minerva, pięknie pachnie, podobno w pełnym słońcu potrafi ja przypalać, dlatego dobra do półcienia. Trudno mi o niej coś więcej napisać, bo u mnie jest trochę źle posadzona i nie bardzo może się rozbujać.


Aniu niestety u mnie tego zestawienia już nie ma denerwowała mnie ta róża i zamieniłam ją na inną została mi jeszcze tylko the fairy, ale na nią jakoś oko przymykam



A co do róży minerva znów zostajesz matką chrzestną muszę jej znaleźć jeszcze tylko miejsce w półcieniu, właśnie czytałam,że ona na pełne słońce nie za bardzo.

Ps. Fajnie,że wróciłaś
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:22, 13 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
kasja83 napisał(a)

Mam te same obserwacje-rośliny kwitną jednocześnie-szybko się kończą-człowiek nie zdąży się nacieszyć.


Dokładnie, ale co zrobić wpływu na pogodę nie mamy, chociaż u nas dzisiaj i wczoraj dużo chłodniej się zrobiło,może pogoda trochę przystopuje
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:24, 13 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
BasiaLT napisał(a)
Paulinko powinnaś zmienić nazwę wątku, zamiast małymi krokami powinno być "wielkimi krokami do celu"


Hihi Basiu no takie wielkie to te kroki nie są, jestem tutaj już chyba od kilku lat ale cieszy to co już jest, nie ma co narzekać

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:27, 13 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kawa napisał(a)
Paula 40 róż???
szalona kobieto no ale przy takim areale to masz gdzie sadzić!!


No trochę się już ich uzbierało, ale jak je nie kochać, chociaż to czasem taka miłość mocno na próbę wystawiona dla Ciebie Stefka i MW




I żeby nie było,że tylko róże, wiem,że zbytnio za nimi nie przepadasz to masz coś dla odmiany przy zachodzącym słonku

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies