Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

paulina_ns 21:09, 17 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
bacowa napisał(a)
Cześć Paulinko
właśnie przeczytałam cały twój wątek, fajnie sobie radzisz .
Zurawki powinny się chyba ukorzenić ,choć dość pożno jest na rozmnażanie, szkoda że nie dałaś im na start choć ociupinkę dobrej ziemi ,tzn, kompostu , łatwiej by im było.
Moje żurawki rozmnażane w zeszłym roku póżną jesienią i coś mi się wydaje że to ta sama odmiana jak twoje.(nazwa wyleciala mi z głowy )
pozdrawiam Ewa



o rany ! i tak szybko urosły? Piękne! No masz rękę!Ja właśnie też nie znam nazwy swoich, bo nie było przy nich etykiety ( jak sobie przypomnisz, pisz ) a jakbym je posypała skoszoną trawą, ale nie taką świeżą, tylko sprzed pierwszego koszenia ? Nigdy nie miałam do czynienia z żurawkami i nic o nich nie wiem, a nie chciałabym je uśmiercić na starcie pozdrawiam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 21:12, 17 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Joanna___ napisał(a)
Paulina,super te sadzonki


Dziękuję i w sumie to same się podzieliły, ja je wyjęłam tylko z ziemi i delikatnie oderwałam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
bacowa 21:20, 17 paź 2013


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
żurawka rośnie szybko , musi mieć troszkę nawozu wiosną i powinna mieć stale wilgotną ziemię.
Ta odmiana jest akurat dośc duża, więc szybko doczekasz się efektu.
paulina_ns 21:23, 17 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
bacowa napisał(a)
żurawka rośnie szybko , musi mieć troszkę nawozu wiosną i powinna mieć stale wilgotną ziemię.
Ta odmiana jest akurat dośc duża, więc szybko doczekasz się efektu.


Dziękuję Ewo, jakby coś spodziewaj się,że będą pytania do Ciebie w sprawie żurawek
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
bacowa 21:38, 17 paź 2013


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Doczytałam że planujesz posadzenie traw w ogrodzie , jak będziesz chciała to wiosną mogę się podzielić moimi trawami .
Mam chyba 12 odmian, zawsze to już kroczek do celu
paulina_ns 21:49, 17 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
bacowa napisał(a)
Doczytałam że planujesz posadzenie traw w ogrodzie , jak będziesz chciała to wiosną mogę się podzielić moimi trawami .
Mam chyba 12 odmian, zawsze to już kroczek do celu


o to super, dziękuję za propozycję na pewno skorzystam Zrób sobie Ewo link w podpisie, bo nie mogę Cię znaleźć, a z chęcią do Ciebie zajrzę
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
bacowa 22:13, 17 paź 2013


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
chętnie bym zrobiła link w podpisie ,tylko jest jeden szkopuł , nie mam własnego wątku.
2 lata jestem na O , i nie mam wątku
paulina_ns 10:57, 18 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
bacowa napisał(a)
chętnie bym zrobiła link w podpisie ,tylko jest jeden szkopuł , nie mam własnego wątku.
2 lata jestem na O , i nie mam wątku


No to na co czekasz? Z tego co widziałam na zdjęciu, które mi przesłałaś masz piękny ogród!
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:09, 18 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
A tak wygląda zakupiona przeze mnie wczoraj hortensja - to prawda,że hortki lubią kwaśną ziemię? Pani w ogrodniczym dorzuciła mi torf, który miałam zmieszać z ziemią, zdjęcia trochę nie wyraźne, bo strasznie u mnie dziś wieje.



____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:11, 18 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
taka z niej bidulka, ale mam nadzieję, że na wiosnę odżyje
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies