Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

malgorzata_s... 15:10, 22 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Wszyscy pomogą. Długa zima przed nami Z całą pewnością trzeba roślinki wsadzić w rabaty bo takie porozrzucane utrudniaja koszenie.Trzeba je zgrupować.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
paulina_ns 15:14, 22 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Wszyscy pomogą. Długa zima przed nami Z całą pewnością trzeba roślinki wsadzić w rabaty bo takie porozrzucane utrudniaja koszenie.Trzeba je zgrupować.


Małgosiu, dobrze, by było gdyby wszyscy pomogli, bo kompletnie brak mi pomysłu...Z roślin zależy mi tylko na perukowcu, wierzbie hakuro, hortensjach, a reszta może zniknąć
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Kamajla 22:21, 22 paź 2013


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Widzę, że nie tylko ja liczę na cudowne pomysły, olśnienia (dzięki ogrodowisku rzecz jasna) podczas długiej zimy - byle jednak nie tak długiej jak poprzednia

powodzenia Tobie, sobie i podobnym nam życzę
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
bacowa 05:14, 23 paź 2013


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
paulina_ns napisał(a)


Pierwsza moja myśl to wyznaczenie lini rabaty . Weż węża ogrodowego zaznacz linie rabaty jakia ci się podoba i wykroj ją z trawnika. Potem posadż tam rośliny: wyższe do tyłu ,niższe z przodu.
pozdrawiam

paulina_ns 11:47, 23 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Ewo masz rację i od tego zacznę, tylko mam jeden problem, są to 3 dołki zanikowe, nie wiem co z nimi, chcąc je zasłonić rabata wyglądała by tak i nie wiem, czy to nie jest za szeroko ?


____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:48, 23 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Postaram się dzisiaj skosić trawę i wstawić zdjęcia, by lepiej była widoczna linia, wyznaczona wężem.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:53, 23 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kamajla napisał(a)
Widzę, że nie tylko ja liczę na cudowne pomysły, olśnienia (dzięki ogrodowisku rzecz jasna) podczas długiej zimy - byle jednak nie tak długiej jak poprzednia

powodzenia Tobie, sobie i podobnym nam życzę


Kamilo, czasem w głowie są zupełne pustki i nie wiadomo za co się zabrać, więc fajnie by było gdyby ktoś bardziej doświadczony pomógł Jak dla mnie zimy mogłoby w ogóle nie być, albo żeby trwała miesiąc Nie cierpię palić w centralnym, odśnieżać samochód, nie wspominając już o jeździe, dla tego przeważnie w zimie ograniczam się do minimum jazdy, a i jak spadnie sporo śniegu, to na podjeździe robi mi taka zaspa, że zostaje odcięta od świata brrr....już mi zimno
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
malgorzata_s... 13:20, 23 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kochana rabaty nigdy nie są za szerokie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
paulina_ns 15:42, 23 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kochana rabaty nigdy nie są za szerokie


Małgosiu, w sumie co racja to racja hehe
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 15:44, 23 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Myślimy też z mężem nad oczkiem wodnym i to też muszę wziąść pod uwagę, czy wkomponować go, gdzieś w rabatę, czy umieścić na środku?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies