Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 22:19, 13 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Klimaty japóńskie zawsze mi się podobały, ale ja uciekam się do polskich korzeni, ogród mam rodzimy, tylko z akcentami japońskimi w postaci roślinek,
Najbardziej lubię rabatę z klonem japońskim Atropurpureum

naprawdę go lubię, zdobycz z Niepołomic, właścicel, miał tam wtedy malutkie kotki

sosna, go przerosła

i nie tylko ona

odsłona w podczas deszczu

widoczek na dobranoc
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 22:20, 13 wrz 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Moje ukochane foty - cudniaście Kociaku
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
malgorzata_s... 22:48, 13 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Jak cudnie przy sadzawce.Pewnie siedziałabym tam z parasolem.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mala_Mi 10:02, 15 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Witaj Agatko.. przybiegłam sie przywitać, podziękować za wizytę u mnie

Na razie 3 stronki tylko obejrzałam, musisz wybaczyć.. a teraz skrót.. oj ja i skróty to prawie nierealne.. ale staram sie:
-piękne zdjęcia
- piękny ogród
-masz rośliny które też lubię i posiadam w ogrodzie.. fajne zestawienia robisz
-też lubię żółty kolor ( jakiego nie lubię???)
- mamy podobne działki wielkościowo
-mamy podobna glinę.. i kto jej nie ma nie wie co to znaczy wbić w nią łopatę I urobienie metra kwadratowego jaka to walka...
-też szlify zbierałam na działce u mamy (tam znów sam piasek) i jeździliśmy namiętnie na grzyby...
-kociak na awatarku zajefajny



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kondzio 10:13, 15 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
zdjęcia super rośliny super dobrane podoba mi się ten klon czerwony sam się zacząłem zastanawiać nad wprowadzeniem go koło oczka hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Agania 16:06, 15 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
asc napisał(a)
Witaj Agatko.. przybiegłam sie przywitać, podziękować za wizytę u mnie

Na razie 3 stronki tylko obejrzałam, musisz wybaczyć.. a teraz skrót.. oj ja i skróty to prawie nierealne.. ale staram sie:
-piękne zdjęcia
- piękny ogród
-masz rośliny które też lubię i posiadam w ogrodzie.. fajne zestawienia robisz
-też lubię żółty kolor ( jakiego nie lubię???)
- mamy podobne działki wielkościowo
-mamy podobna glinę.. i kto jej nie ma nie wie co to znaczy wbić w nią łopatę I urobienie metra kwadratowego jaka to walka...
-też szlify zbierałam na działce u mamy (tam znów sam piasek) i jeździliśmy namiętnie na grzyby...
-kociak na awatarku zajefajny


Aniu, witam Cię serdecznie, fajnie, że wpadłaś, wszystko to razem, to nasza wielka zielona pasja, a przede wszystkim miłość do zwierząt, cudowny jet ten twój Everest, buziaki ode mnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:11, 15 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kondzio napisał(a)
zdjęcia super rośliny super dobrane podoba mi się ten klon czerwony sam się zacząłem zastanawiać nad wprowadzeniem go koło oczka hi hi hi

Kondzio heyka,
wprowadzaj klona atropurpurea, jak najbardziej Ci go polecam, nie zawodzi urodą i jest czerwony przez cały sezon i dekoracyjny bardzo, ja go uwielbiam i całą tę rabatkę, polecam go każdemu, bo szczególnie nie jest wymagający, i glina mu nie przeszkadza Kondziu, jak tam wrzosiki, widziałam u Ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:40, 15 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
To jest rabata, której zwieńczeniem mają być wrzosy, na razie pokażę jej dojrzały fragment
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:04, 15 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
A teraz moje wypracowanie końcowe, cały weekend spędziłam na tej rabacie, niech już się zacznie rozrastać
przed wsadzeniem


po wsadzeniu

Jeszcze obsypię całość korą i będę czekać na efekty
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:18, 15 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Popstrykałam parę fotek, na przeciwko, na rabacie późno letniej, ona jest dla mnie jak na razie zagwozdką, ale tak musi być, rośliny najpierw muszą się rozrosnąć, muszę je poznać, one mnie również ale rabata preriowa bardzo mi się marzy, najbardziej kocham na niej morwę, bo jest o tej porze roku soczyście zielona, kiedy trzmielina oskrzydlona jest już czerwona, jakby dopiero była wiosna



Uwielbiam aranżacje Pieta Oudolfa, znalazłam, kolejne inspiracje dzięki naszej szefowej Danusi, która nam pokazuje wizytówki jego ogrodów i wiele innych
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies