Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Aneczkowe marzenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Aneczkowe marzenia

Aneczka 19:07, 23 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Dziękuję wam dziewczyny, jesteście kochane. Ja właśnie przed chwilką obróciłam te "S" zgodnie z twoją propozycją Alinko i muszę powiedzieć, że o wiela bardziej mi się to podoba, bez porównania:


Niby takie proste obrócić S a ja na to nie wpadłam, jakoś uparcie rysowałam rabaty w innym kierunku
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Aneczka 19:10, 23 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Agnieszko bardzo ci dziękuję, pomysł z dodatkowym kołem w prawym rogu bardzo mi się podoba, nie będzie to tylko jedna rabata na środku, tylko takie urozmaicenie. Bardzo mi się twój plan podoba i jeszcze wzięłaś pod uwagę roślinki, które kocham Jesteście kochane dziewczyny
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
AgnieszkaW 19:24, 23 wrz 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
A tutaj jeszcze z małą poprawką kształtów rabaty przy wjeździe i części gospodarczej, tak, by nawiązywała do pozostałej części ogrodu. W tym układzie powinna być jeszcze mała korekta rabatki przy tarasie.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Aneczka 20:09, 23 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Słup energetyczny musiałby zostać, przy jego nogach te czerwone kropeczki to czrwona róża pnąca (jeszcze malutka), którą poprowadzę w łuk, a te czarne kółko które dorysowałam, to te dzewo, wokół którego posadziłam funkie i bordowe żurawki.
Tego słupa nie przesunę więc może nawiązać do niego ścieżkę, czy lepiej nie? Bo on jakoś tak niefortunnie stoi, że nie wiadomo co z nim zrobić
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Aneczka 08:53, 24 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Tak sobie myślę, że przy tym słupie można by postawić pergolę, żeby tak nie raził jego wygląd np taką jak u ciebie Agnieszko, jeśli mogę to posłużę się twoim zdjęciem:


Matko jaki piękny widok u ciebie
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Aneczka 11:30, 24 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Próbowałam zrobić bardziej opływowe kształty i wymodziłam coś takiego:

Dopisałam jeszcze strony świata.
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Tosia 11:39, 24 wrz 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Aneczka napisał(a)
Próbowałam zrobić bardziej opływowe kształty i wymodziłam coś takiego:


Moim skromnym zdaniem znacznie lepiej niż te rogaliki Pozdrawiam jesiennie
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Aneczka 11:45, 24 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
No wydaje mi się że zdecydowanie Bez Alinki i Agnieszki w życiu bym na to nie wpadła
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
kasiek 13:53, 24 wrz 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Super te nowe kształty - ale czeka cie wielka przygoda bo spore te rabaty i tyyyyle pomysłów zwłaszta na tą środkową!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Aneczka 14:17, 24 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
No właśnie tych rozmiarów to się boję szczerze mówiąc. Będę robiła po kolei. Może najpierw obrzeża. Gdybym wszystko na raz przekopała, to i tak byłaby goła ziemia, bo nie mam roślinek, a kupić tyle nie dam rady. Ale jeśli któraś z was będzie podcinała np hortensję vanilkę, limonkę lub różę bonica to jestem bardzo chętna do dogadania się za szczepki
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies