Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim magicznym ogrodzie wszystko...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim magicznym ogrodzie wszystko...

Margarete 15:24, 27 lis 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Aniu, dzieki za informacje dotyczace twojego zamku, z przyjemnoscia na którys wiosenny wekendowy dzien zaplanuje podróż w twoje strony, moze Karolina sie ze mna zabierze......
Spadkiem aktywności i formy sie nie przejmuj, ja tez tak mam ze dziąłam zrywami i jak fala nadchodzi do mnie wena do działania i odchodzi, teraz jesien i depresyjna pogoda za oknem to co dzien po powrocie z pracy nie robiłam kompletnie nic, poza wstawieniem naczyn do zmywarki i spacerem z psem, reszte wieczoru przesiedziałam na kanapie

Wiosna energia do pracy w tym do prac ogródkowych wróci
Zdejmowanie darni ( spod rododendronów) to ciężka robota. Wiem cos o tym - bo ja swoją rabate robiłam w ubiegłym roku od maja do końca lipca, kawałek po kawałku nacinałam trawnik naszym ogrodowiskowym "cudownym" szpadelkiem tym do kancików i wyjmowałam kawałki darni, otrzepywałam motyka z ziemi i na taczke a potem wywoziłam. Posuwałam sie wolno tak ze sasiad smiał sie że mnie pasterka zastanie przy tej robocie, bo rabata jest wzdłuz ogrodzenia i ma tak ze 28 metrów długości... ale udało sie i jesienia zrobiłam kolejną, mniejsza po przeciwnej stronie.

Teraz jest dobry czas żeby sobie wszystko poukładac w głowie, zaplanować, duzo ogrodów ogladć i szukac inspiracji, planowac z kartka i ołówkiem w reku.
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ANIA 20:00, 27 lis 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Margarete wycieczka do Zamku Bierzgłowskiego to dobry pomysł - do mnie oczywiście zapraszam - ale trzeba ją połączyć z wizytą w Toruniu. Toruń też ma sporo do zaoferowania. Blisko jest też Chełmno - miasto zakochanych. Czas zimowy sprzyja nie tylko planom ogrodniczym, ale i właśnie snuciu marzeń o wyprawach również tych niedalekich.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
WilczaGora 08:17, 28 lis 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
ANIA napisał(a)
Dziś rano mój ogród był przykryty białą pierzynką. Droga do pracy i szkół i przedszkola była długa i niełatwa. Jednak i mnie zima dopadła. A właściwie zaskoczyła (jak drogowców) z niepokończonymi pracami jesiennymi Za to zabezpieczyłam głowę i szyję przed zimnem własnoręcznie dziergana czapką i szalikiem.


a teraz to ja czytam o sobie...
u nas szczęśliwie jeszcze bez pierzynki !!!
oby jeszcze nie....
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
wojtas2101 14:54, 01 gru 2013


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Witaj Aniu
Po lekturze twojego wątku widzę duże zmiany ogrodowe, oby tak talej. Już nie mogę się doczekać nowych zdjęć. Pozdrawiam
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
GorAna 23:44, 02 gru 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Aniu, pozdrawiam grudniowo
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
ANIA 19:49, 03 gru 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
WilczaGora napisał(a)


a teraz to ja czytam o sobie...
u nas szczęśliwie jeszcze bez pierzynki !!!
oby jeszcze nie....


U nas pierzynka rozpłynęła się. Ale jest bardzo zimno więc zabraliśmy do domu pelargonie - jeszcze kwitnące.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
malgorzata_s... 19:50, 03 gru 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Pozdrowienia zostawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ANIA 19:54, 03 gru 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
wojtas2101 napisał(a)
Witaj Aniu
Po lekturze twojego wątku widzę duże zmiany ogrodowe, oby tak talej. Już nie mogę się doczekać nowych zdjęć. Pozdrawiam


Witam u mnie kolekcjonera host. Moje zmiany ogrodowe polegają na tym, że na początku ogrodu nie było tylko pobojowisko po budowie a teraz powoli działka nabiera kształtów ogrodu
A zdjęcia pokazujące postępy prac ogrodowych będą dopiero wiosną. Też nie mogę się doczekać.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
ANIA 19:56, 03 gru 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
GorAna napisał(a)
Aniu, pozdrawiam grudniowo


Dziękuję, też gorąco pozdrawiam. Jakże ten czas zasuwa
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
ANIA 19:57, 03 gru 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Pozdrowienia zostawiam


Pozdrowienia łapię w locie i też pozdrawiam.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies