Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

WilczaGora 12:09, 07 gru 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
ostatnio właśnie o tym myślałam..jak to się chodziło na piechotę do szkoły...pogoda nie miała znaczenia...trzeba było iść i tyle
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
elzbieta_g 12:49, 07 gru 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
WilczaGora napisał(a)
ostatnio właśnie o tym myślałam..jak to się chodziło na piechotę do szkoły...pogoda nie miała znaczenia...trzeba było iść i tyle

dawniej chyba było weselej w drodze do czy ze szkoły.... szło się całą bandą, były śmiechy , wygłupy , w zimie zawody kto w większą zaspę wejdzie itp.,bardziej koleżeństwo się zawiązywało a teraz ... dzieci odwozi się autami do szkoły ale to dodrze bo jak moje dziecko miałoby wyczyniać to co ja niekiedy po szkole to już mam ciary na plecach
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
WilczaGora 13:26, 07 gru 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
elzbieta_g napisał(a)

dawniej chyba było weselej w drodze do czy ze szkoły.... szło się całą bandą, były śmiechy , wygłupy , w zimie zawody kto w większą zaspę wejdzie itp.,bardziej koleżeństwo się zawiązywało a teraz ... dzieci odwozi się autami do szkoły ale to dodrze bo jak moje dziecko miałoby wyczyniać to co ja niekiedy po szkole to już mam ciary na plecach


____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Viola 13:46, 07 gru 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
A pamiętacie jak na lodowisko (czytaj: boisko szkolne wylane wodą przez nauczycieli w-fu w mroźne dni) chodziło się w samych swetrach i szalikach, żeby nie krępowało ruchów?
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
elzbieta_g 13:55, 07 gru 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Viola napisał(a)
A pamiętacie jak na lodowisko (czytaj: boisko szkolne wylane wodą przez nauczycieli w-fu w mroźne dni) chodziło się w samych swetrach i szalikach, żeby nie krępowało ruchów?

ja na butach jeździłam bo łyżwy to było marzenie a puść teraz dziecko w sweterku to wróci z zapaleniem płuc
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Mala_Mi 15:03, 07 gru 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Teraz rodzicie zabierają dzieciom dzieciństwo.. co one będą wspominać??
Już kiedyś pisałam, jak podsumował swoje dzieciństwo mój dorosły syn.. chłop 28 lat..
"Szczęśliwe dziecko to brudne dziecko - ja byłem szczęśliwym dzieckiem"

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
elzbieta_g 15:06, 07 gru 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
asc napisał(a)


"Szczęśliwe dziecko to brudne dziecko - ja byłem szczęśliwym dzieckiem"


jestem tego samego zdania
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
malgorzata_s... 23:11, 07 gru 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Cudnie było Wszyscy chodzili z czerwonymi nochalami i w mokrych rękawiczkach.Śnieg w kapturze, na szaliku przymarznięte grudy śniegu No i nie chorowaliśmy prawie. Ja nawet kiedyś wpadłam do wody po pas bo po zamarzniętej rzece chodziłam. Do koleżanki suszyć ciuchy żelazkiem poszłam coby mama manta nie spuściła i nawet kataru nie miałam

____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Bogdzia 09:11, 08 gru 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
A ja po takim wpadnieciu do rzeki szłam mokra do domu , bardzo szybko ubranie mnie usztywniło bo zamarzło ale jakoś doszłam jakieś 0,7 km.Nie bylo daleko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
elzbieta_g 10:05, 08 gru 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
to były czasy nie to co teraz teraz tylko komputery, gry itp.
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies