Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniary Megabasi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniary Megabasi :)

dorota2 08:29, 20 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
witaj, ze mną było podobnie, chyba z wiekiem szuka się innych rozrywek, odskoczni od codzienności ja znalazłam ją w ogrodzie, i chociaż to dziwi pare innych osób zamiast oglądać tv ja wolę łopatą machać i grabiami, taka karma
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
megabasia 09:07, 20 lut 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
AgnieszkaW napisał(a)
najważniejsze, że Ty odziedziczyłaś po niej miłość do kwiatów, choć do niedawna jeszcze o tym nie wiedziałalaś...


Nie wiedziałam to mało. Gdyby mi ktoś powiedział, że za parę lat się zainteresuję ogrodnictwem, popukałabym się w głowę
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
megabasia 09:11, 20 lut 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Dorota - moją odskocznią i pasją od najmłodszych lat była kynologia, wystawy i szkolenie psów, dobermanów w szczególności. I masz rację - faktycznie, kiedy pojawiły się dzieci, moja odskocznia poszła w zapomnienie braku czasu A teraz, kiedy pojawił się Mateusz, ciężko chory na serce, ta odskocznia jest bardzo potrzebna. Mały terierek, który jest teraz w domu, po prostu "jest", ani go nie szkolę, ani nie wyprowadzam (ogród), ani za dużo się nim nie zajmuję, bo nie mam czasu. Niepostrzeżenie pasja ogrodowa urosła w randze, choć kiedyś na emeryturze do kynologicznej na pewno wrócę
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
dorota2 09:38, 20 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
oj niestety lekko w życiu nie jest ,ale te trudności nas wzmacniają, pasja każda jaka by nie była, rozwija i dodaje wartości, sama tez miałam i mam nadal problemy ze zdrowiem dzieci , też mam syna Matiego urodził się 11 tygodni przed terminem i jak to z wcześniakiem bywa od urodzenia same problemy, siostrę tez mam niepełnosprawną która ma teraz 40 lat . Nie patrze na świat pesymistycznie tylko go biorę jakim jest, nie załamuję się bo to nic nie daje, trzeba zaakceptowac przeciwności ,że są i będą nie można całe życie walczyć bo wtedy uciekają nam te radosne chwile, które przede wszystkim chcemy pamiętać. Swoj ogród tworzę z moją rodziną, z dziećmi, które nieudolnie sadzą roślinki i grabią mi kamienie w grządki, siostrą siedząca na ławeczce i obserwującą to całe zamieszanie, fizycznie mi nie pomoże ale jest i jej obecność jest najwazniejsza.
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
megabasia 10:14, 20 lut 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Masz świętą rację
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
dorota2 08:43, 26 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
dzięki za poradę dotyczącą podpisu, już działa ,czy u Ciebie też tak mglisto ? bo ja mam okna jakby mleczkiem zalane,pozdrawiam
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
megabasia 09:12, 26 lut 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
U mnie piękne słońce
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
megabasia 16:18, 14 mar 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
W końcu i u mnie coś zakwitło tej zimy. :




Hiacynty pierwsze wyjrzały, ale do kwitnienia jeszcze trochę:


____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
Karola 10:59, 16 mar 2014


Dołączył: 16 kwi 2013
Posty: 45
megabasia napisał(a)
W końcu i u mnie coś zakwitło tej zimy. :




Hiacynty pierwsze wyjrzały, ale do kwitnienia jeszcze trochę:





Ojej co to za cuda? Nie znam kwiatów z pierwszych zdjęc, może irys? Tylko pora roku mi sie nie zgadza Pozdrawiam
____________________
Ogród Karoli
dorota2 11:02, 16 mar 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
właśnie u mnie też kwitną takie cuda tylko mocno fioletowe i też nie wiem jaka jest ich nazwa
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies