Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » II Spotkanie Ogrodowiska na nartach, deskach, sankach i zjeździe na byle czym :) styczeń 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

II Spotkanie Ogrodowiska na nartach, deskach, sankach i zjeździe na byle czym :) styczeń 2014

Rench 22:46, 13 sty 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Mala_Mi napisał(a)
Mam chwilkę, wiec od siebie też kilka słów napiszę..


Rencz - dzielny towarzysz doli i niedoli.... z Tobą na koniec świata a nawet i dalej.... Powiem w sekrecie, że była skłonna pedałować ze mną na rowerze, który eMuś wrzucił na pakę auta.. A wrzucił, bo drugie auto w domu też sie rozkrzaczyło, wiec jechał po służbowe auto rowerem......
Renia to bardzo pilna uczennica narciarska.. Pomimo zwirowań z autem.. podróż nie była tragedią, tylko przedłużonym spotkaniem Renia dzięki wielkie.



Tym sposobem naliczyłam 13 wątków na spotkaniu... chyba nikogo nie pominęłam



Z Tobą mogę wszędzie Jeśli się nie boisz kolejnej kumulacji


____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
finka 22:54, 13 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
no jak to? przecież kije krzeselko od wyciągu zalatwilo. dlatego Sebek zjeżdżał z moimi kijami a ja bez. ale widok Sebka z wygiętymi kijami bezcenny... i to na jego powitanie...co to za kije? specjalne? wyczynowe? skad je wytrzasnal, moze ja jeszcze wszystkiego na stoku nie widzialam, oco kamąn ? a one tak wygiete masakra. złożyły się...oj tyle śmiesznych historii...a papier toaletowy to o ile pamiętam wpakowalam komuś to ręki że się przyda. bo jak eMusie nie POKUPYWUJĄ tego co trzeba to się nada
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
alinak 23:10, 13 sty 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
biedni nabiegali się po całej wsi a kupili co trzeba u sąsiada . papier był na wszelki wypadek a mój banan był nie obrabiany w toalecie a zdrapywany w toalecie ze ścian plecaka i wszystkiego co się w nim znajdywało . kochana pani z sąsiedniej umywalki pocieszyła mnie że ona wcześniej zakupiła dwa jogurty i tym samym się skończyło ...rozplaskała jak się oparła na kanapie ...i tak miałam chyba lepiej od niej
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Sebek 23:13, 13 sty 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262

finka napisał(a)
no jak to? przecież kije krzeselko od wyciągu zalatwilo. dlatego Sebek zjeżdżał z moimi kijami a ja bez. ale widok Sebka z wygiętymi kijami bezcenny... i to na jego powitanie...co to za kije? specjalne? wyczynowe? skad je wytrzasnal, moze ja jeszcze wszystkiego na stoku nie widzialam, oco kamąn ? a one tak wygiete masakra. złożyły się...oj tyle śmiesznych historii...a papier toaletowy to o ile pamiętam wpakowalam komuś to ręki że się przyda. bo jak eMusie nie POKUPYWUJĄ tego co trzeba to się nada



Szczerze to chyba wykoncypowałem co tak naprawdę się stało Jako młody narciarz ( w sensie z małym stażem, bo w tym roku kończy mi się naście i zaczyna "eścia".... Cmentarzem już będzie ode mnie czuć ) pierwszy raz jechałem taką kanapą, a panie siedzące obok mnie chyba sobie zapomniały podnieść pałąków (no bo oczywiście ofiara 21. wieku.... czyli ja w tym wypadku .... myślałem, że to coś automatycznie się podniesie!) i kijki zostały między pałąkami a peronem - no i jak to powiedzieć SIEM WYGŁY Po zatrzymaniu wyciągu za pomocą tych właśnie kijków i zorientowaniu się jak wyglądają, nie wiedziałem czy siem śmiać, czy płakać, czy gonić te baby w celu dokończenia dzieła ostatecznego ich zniszczenia na ich głowach..... Ale zobaczyłem nasze ogrodniczki no i smutek jakby... minął Oczywiście potem peron zasłynął z nowej przygody.... nie ucierpiał tu sprzęt, ale nasza Alinka - oraz jej i Ani gardło, bo po kolejnym zatrzymaniu wyciągu przez ogrodomaniaka było słychać jeden, wielki, dłuuugi śmiech
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Rench 23:45, 13 sty 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Dooobre, Sebek
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Madzenka 23:47, 13 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Oplułam ekran a już myślałam, że mnie żadna relacja z tego spotkania nie zaskoczy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
alinak 23:48, 13 sty 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
aaaaa ...tak to był mój upadek pod koleją w 30 cm przepaść i tak jakby niedoszłe zderzenie z betonem

....najgorsze co może być to narciarz + głupi nieopanowany śmiech ...od razu = spadanie i tłuczenie dupskiem gdzie popadnie
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
alinak 23:50, 13 sty 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
muszę z powaga przyznać że po tym spotkaniu to nie mam zakwasów mięśni nóg tylko zakwasy mięśni brzucha ...ze śmichu
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Madzenka 23:50, 13 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mała Mi spaliłam konkurs na papier toaletowy? Ożesz w mordę jeża.... To zmęczenie materialu, zwoje mózgowe mi się stykły zawsze twierdzę, że mam sztuczną inteligencję, bom farbowana blondynka, ale kolor wlosów zobowiązuje.....

Co do telefonu.... I tak dzownił na stoku w sobotę rzadziej niż na codzień w biurze....więc poczułam że jestem na urlopie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:51, 13 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
alinak napisał(a)
muszę z powaga przyznać że po tym spotkaniu to nie mam zakwasów mięśni nóg tylko zakwasy mięśni brzucha ...ze śmichu


Czyli rekreacja była
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies