Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Poppy 23:10, 21 paź 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Ale piekna zlota Polska jesien!I roze kwitna, i hosty rudzieja.Jak mi tego brakuje w tym roku! NIe moge uwierzyc, ze juz po daliach.
U nas od konca sierpnia glownie pada/leje/kropi. Roze nie kwitna, szalwie troche, dalie ciagle daja pokaz, hosty zielone, niby listopad od miesiaca, a ciagle jak w innym wymiarze, takie nie wiadomo co.
Pierwiosnki kwitna od konca sierpnia w sumie, hmm.
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Milka 08:30, 27 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
paniprzyroda napisał(a)
Na koniec moja ulubiona hosta, z żółtej zrobiła się ruda

Sporo tych anomalii w tym roku. U mnie stokrotki i bratki kwitną na całego.
Róże nadal masz piękne.
Hosty jeszcze nie wycinasz? Ja już, bo potem takie obślizgłe i nie cierpię ich wtedy.
tez na swoją jesień nie możesz narzekać, pozdrawiam serdecznie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
gosika67 10:01, 27 paź 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Pewnie,że anomalie, ja wczoraj znalazłam kwitnącą sasankę.
Hosty u mnie kaput,liście wczoraj wyjmowałam z ziemi, zostały badyle.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Nikita 11:00, 27 paź 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
O ja ccie jaka fantastyczna jesień u ciebie !
W agapantach nie pomogę. Dostałam w tym roku jedną sztukę od Margarete (z Madery dla mnie przywiozła)...też ciekawa jestem czy w przyszłym roku zakwitnie...I na jaki kolor?
paniprzyroda napisał(a)

No i niech ktoś powie, że hosty są brzydkie ?!!! Cudownie wygląda w jesiennej stylizacji!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
GorAna 19:05, 29 paź 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Mariolu , czy judaszowiec u Ciebie nie przemarza, bo się zastanawiam, czy u mnie dałby radę? Kiedyś dawno temu próbowałam z nim , ale skapitulował
Kolorowe bukieciki cudne
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
paniprzyroda 00:09, 03 lis 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Poppy, chociaż dalie kwitną u Ciebie długo Swoimi się nie nacieszyłam, wykopałam pod koniec sierpnia i wegetowały potem w doniczkach, teraz już schowane. Róże różnie, niektóre jeszcze kwitną na końcach pędów, inne już bezlistne i przycięte, kolejne wykopane i oddane w dobre ręce.
Drzewa urosły szybciej, niż się spodziewałam i róże straciły swój wigor
Irenko, dziękuję. Złota jesień powoli odchodzi, teraz buki ładnie się przebarwiają, doorenbosy jeszcze zielone, ale pojedyncze liście już gubią.
Goniu i u mnie hosty w większości bezlistne, przynajmniej trochę krokusów pomiędzy nie posadziłam.
Madziu, dzięki. Przy Twoich hostach moje to drobiażdżki, ale i tak cieszą. A ta akurat jeszcze fajnie zasycha i liście nie leżą.
Aniu, judaszowca sadziłam jako 70cm patyczka, nigdy nie okrywałam, żywopłot był za mały, by go osłaniać. Ma jednak kruche gałęzie, bo całkiem dużą wiatr złamał latem. Myślę, że w Twoim ogrodzie spokojnie powinien dać radę.

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:14, 03 lis 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Przymrozki były i u mnie



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:18, 03 lis 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826




____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:20, 03 lis 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:27, 03 lis 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826




____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies