Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Margarete 21:47, 24 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Fajnie miałaś dobrze że wypoczęłaś!
Szykuje się mentalnie na spotkanie w połowie kwietnia. Co do nawozu to spokojnie czekam na sygnał a i tak jestem wdzięczna że się tym zajęłaś
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 12:58, 25 mar 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ja tez jestem bardzo wdzieczna. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 14:12, 25 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
i ja!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 14:01, 26 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 08:35, 27 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
puk puk? o nowe fotki szmaragdowego sie uprasza! jutro bede w okolicy pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 19:50, 28 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Heloł! Idzie do mnie i dla Ciebie 1 duża trawa carex elata aurea. Mam nadzieję że będzie boska! Wprawdzie 11,99 zł, ale ma być duża 3-letnia sadzonka w C1,5
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 00:08, 30 mar 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
malgorzata_s…, kitek81, Lucka, rozark – wyjazd był odlotowy, hotel full wypas, a towarzystwo rewelacyjne…nie ma jak wiosenny „resecik” w super atmosferze.

Kasik – Marzanna broniła się jak mogła…najpierw zalała się deszczowymi łzami, potem walnęła focha i ze wściekłością sypnęła śniegiem, a na koniec (w kulminacyjnym momencie) oparzyła mnie w rękę… Ale udało się !!! Ostatecznie dała za wygraną i odpłynęła wraz z zimą do Norwegii.

paniprzyroda, Margarete, Bogdzia – dziewczyny, przesyłam słodkie buziaki

popcorn – Carola, po świętach koniecznie musimy umówić się na wspólny rekonesans zakupowy.
Z nowej trawki już się cieszę…jeszcze nie wiem gdzie dokładnie ją „zamelduję”, ale najważniejsze, że już jedzie….
A co do nowych fotek ze „szmaragdowego”….juz się robi….
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 00:12, 30 mar 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Pani Wiosna w białej tonacji…






…i o nieco fioletowym zabarwieniu….






Były jeszcze piękne, dubeltowe żonkile, ale babcia się skutecznie nimi zaopiekowała…wszystkie zerwała i podarowała swojej znajomej zanim w ogóle zdążyłam je zobaczyć… Z nerwów wpadłam w taki rezonans, że do dziś jeszcze mnie trzęsie…ale cóż, nikt nie powiedział, że będzie łatwo…
W tym roku już nie będzie dane mi zobaczyć je kwitnące… nie pozostał, ani jeden choćby malusieńki pąk…mus czekać do przyszłej wiosny….

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 09:05, 30 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Towaj babcia lubi twoje kwiaty i tyle, pamietasz jak ci skutecznie rododendrony ogoliła z kwiatów w ub. roku, ale cóz jak sie ma 90 lat to takie drobiazgi sie wybacza...
Twoja wiosna piękna, u mnie juz tylko ciemierniki zostały i maleńkie miniaturowe żonkilki oraz małe iryski gdzieniegzie bo krokusy wszystkie juz mi padły. A no i wawrzynek wilcze łyko kupowany razem z Karola 2 lata temu pod hala tez mi kwitnie
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 12:13, 31 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Magda, bez nerw! Będzie dobrze! Trawy przyszły, nie są XL, ale mini też nie. Myslę że już w tym sezonie będą cieszyc
18go kwietnia wybieram się po odbiór cisów pod Żyrardów.. ech może masz ochotę posiedzieć na miejscu pasażera - z nudów pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies