Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

kitek81 21:57, 17 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
żeby z wiosną przyszła piękna, ciepła i słoneczna pogoda!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Margarete 15:00, 19 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No bardzo łądna ta twoja wiosna i taka urozmaicona kolorystycznie...warto by sie było razem wybrac na jakies zakupy albo chociażby na przegląd ofert kwiatowej naszych miejsc gdzie kupujemy ? ten wekend mam zajety goścmi ale w następny ? Może do Tracza albo do pani w Łopatkach albo pod hale sportową, albo jeszcze gdzieś bysmy sie umówiły na wspólny wypad zakończony jakąs kawką?
Może Karolina, Kasia czy Anita, może Krysia lub Bogdzia lub któraś z "nowych" dziewczyn łódzkiej grupy by sie z nami wybrała ?
Co ty na to ?
Buziaki zostawiam i wiosne tę zza mojego biurowego okna, bo póki co tylko tyle mam z tej wiosny a na ten wekend ma wrócić zimnisko wiec nici z ogródkowania i grzania sie w wiosennym słońcu.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
zbigniew_gazda 15:28, 19 mar 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Nikita napisał(a)
I jeszcze wiosenny licznik....zimo akysz!!!!!



Lubię to.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
kitek81 22:15, 19 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
a gdzie bieżący licznik wiosenny
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Nikita 00:58, 20 mar 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
szemusia – Beatko wiosna już tuż, tuż…

kitek81 – no, no…wszyscy czekamy na piękną, słoneczną wiosnę !!!

Margarete – Małgoś, ten weekend też mam zajęty, ale w przyszły możemy gdzieś skoczyć…jestem na TAK

zbigniew_gazda – Zbyszku, ja też to lubię…nawet bardzo!



I jeszcze specjalnie dla Kasi (kitek81) …wiosna w blokach startowych….
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 01:05, 20 mar 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Ponieważ na weekend wyjeżdżam topić w Bałtyku Marzannę… już dziś wszystkim z okazji jutrzejszego Święta Wiosny życzę wszystkiego kwitnącego!!!!

Wiosenne klimaty, czyli krokusowo….






____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 11:05, 20 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Superowa wiosna !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 17:45, 20 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudne krokusiki! Milego wyjazdu!! Oby sie pogoda udala!
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 20:16, 20 mar 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)
No bardzo łądna ta twoja wiosna i taka urozmaicona kolorystycznie...warto by sie było razem wybrac na jakies zakupy albo chociażby na przegląd ofert kwiatowej naszych miejsc gdzie kupujemy ? ten wekend mam zajety goścmi ale w następny ? Może do Tracza albo do pani w Łopatkach albo pod hale sportową, albo jeszcze gdzieś bysmy sie umówiły na wspólny wypad zakończony jakąs kawką?
Może Karolina, Kasia czy Anita, może Krysia lub Bogdzia lub któraś z "nowych" dziewczyn łódzkiej grupy by sie z nami wybrała ?
Co ty na to ?
Buziaki zostawiam i wiosne tę zza mojego biurowego okna, bo póki co tylko tyle mam z tej wiosny a na ten wekend ma wrócić zimnisko wiec nici z ogródkowania i grzania sie w wiosennym słońcu.....


Pod hala dopiero w kwietnu a i tak nie w pierwszym tygodniu bo akurat świeta bedą .Anita się nie odzywa nie wiadomo czy ma nas dośc?Mnie sie wydaje ze dopiero po świetach da sie to zrealizowac.Korci mnie ten Bałucki rynek , podobno tam dobrze zakupy robic , dawno nie byłam ale kiedys bywałam bardzo cęsto.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nikita 08:44, 23 mar 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Margarete – na razie wiosna w kolorze fioletu…pozostałe cebulowe jeszcze w pączkach…

popcorn – Carola, wyjazd się udał. Wszystkim życzę takiego ładowania akumulatorów na wiosnę. A pogoda….dwa dni było cieplutko i słonecznie, tylko w sobotę Marzanna broniła się przed „pójściem precz do morza”…zalała się strugami deszczu, powiała chłodem, a nawet, żeby nas przestraszyć, sypnęła troszkę śniegiem. Ale my w ogóle nie nabraliśmy się na jej focha i z premedytacją utopiłyśmy ją w Bałtyku!!!

Bogdzia – jak tak mówisz to mus poczekać z zakupową wyprawą do połowy kwietnia.


Aha, jeszcze dla zainteresowanych informacja w sprawie nawozu, który załatwiam: w hurtowni są braki, czekamy na wiosenną dostawę towaru, myślę że w tym tygodniu powinno się już coś wyjaśnić.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies