Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

popcorn 20:11, 13 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
8 dni? a zimniej niz w zimie, czasem hihi pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
kitek81 20:59, 14 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
wtedy tak po nocy pisałam, bo na służbie byłam normalnie tak długo już nie przesiaduję
chciałabym, żeby już prawdziwie wiosennie się zrobiło, bo dziś u mnie było zimno, wietrznie i deszcz trochę padał! brrrr paskudnie :/
ale ciepłe pozdrowienia zostawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
wojtas2101 00:31, 15 mar 2015


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Najbardziej z wizytówki urzekł mnie domek dla owadów.
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
Madziarzeszow 06:54, 15 mar 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
haha Tak u mnie wyglądają , pewnie taka znawczyni ze mnie



____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
paniprzyroda 07:49, 15 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Zaglądam pozdrowienia zostawiam Wstawiłam u siebie fotkę siewek znanej Ci hosty
____________________
Dwa ogrody
popcorn 19:00, 16 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Lee, co tu tak cicho? Wszystko gites? aaa, Ty w tej Gdyni balujesz, coo??
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 19:08, 16 mar 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Skąd Ty wzięłas różowego krokusika , nigdzie takiego nie widziałam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nikita 16:34, 17 mar 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
zbigniew_gazda - Zbyszku, aj tak, tak wiosna coraz bliżej...co raz więcej kolorów w "szmaragdowym"

kasiek - Kasiu u nas dziś pięknie, słonecznie, cieplutko...po prostu wiosennie. I niech już tak zostanie...plissss!!!

malgorzata_ s - Małgoś to dopiero preludium do krokusowej symfonii...jesienią posadziłam tonę cebulowych....

kitek81 - aaaa...no to fajną służbę miałaś. Dobrze, że luzik i spokój...pewnie nie zawsze tak jest...

wojtas2101 - domek dla owadów w tam tym roku robił furorę, bo wykonany z surowców odpadowych w ramach drobnych, damskich robótek

Madziarzeszów - Madzia, ja już sama nie wiem co gdzie rośnie...jak wykiełkuje i zakwitnie będzie wiadomo!!!!

paniprzyroda - Mariolko, odpozdrawiam wiosennie...i jak znajdę maleńką chwilkę to na pewno do ciebie zajrzę

popcorn - Carola coś ty...Gdynia zaplanowana dopiero na weekend..teraz jak zwykle w niedoczasie jestem. Kumpel syna jedzie do niego więc ja mega paczkę szykuję: bigosik, gołąbki, karkóweczka już są. Wołowinka z sosie grzybowym też już jest. "Od szynki" w sosie własnym oraz indyk w warzywami dochodzi na piecu. Sernik, orzechowiec i piegus już upieczone. Jeszcze tylko ostatnie, niewielkie zakupy i już...paczkę można wysyłać!!! Aha...dobrze że mi się przypomniało 3 krakowskie i 3 żywieckie muszę kupić, bo syn mówi że u nich wszystkie wędliny mortadelą zajeżdżają...wiec porządną kiełbaskę mus kupić pierworodnemu. Lecę na zakupy...

Bogdzia - A żebym to ja wiedziała skąd go mam???? Jesienią jakieś krokusy zamawiałam z Benex'a i z cebulekwiatowe.pl...aaa i jeszcze z Holandii coś przywoziłam...więc teraz trudno ustalić skąd one!!!!! Ale fajny jest ...taki różowiutki...przypomnij jesienią to ci ukopię.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 16:38, 17 mar 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
I jeszcze wiosenny licznik....zimo akysz!!!!!

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
szemusia 18:13, 17 mar 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Naprawdę? Jeszcze tylko 4 dni?!

Pozdrawiam, Nikita...
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies