Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Nikita 01:44, 27 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Aga55 – ja uwielbiam jeżyny…czy leśne, czy ogrodowe …wszystkie pożeram.
Niestety na niedzielę zaplanowana była inna wycieczka….szkoda…bo kusiły te placki ziemniaczane …oj kusiły! I te naleweczki też….

AniazUroczyska – jak tam Aniu, byłaś na Dożynkach ?

Mała_Mi – Aniu przybywaj. Pokażemy ci Łódź której jeszcze nie poznałaś. A może na Festiwal Światła przyjedziesz? Czegoś takiego chyba jeszcze nie widziałaś. Pakuj się w jakiś środek transportu i 27-29 września przyjeżdżaj. Zapewniamy super towarzystwo, kupę śmiechu oraz ciepłą strawę z noclegiem !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 01:48, 27 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
W niedzielę, ekipa łódzka gościła w nowym ogrodzie Danusi. Co można powiedzieć o tym miejscu…???
Piękno. Perfekcja. Niesamowite kolory. Cudowne kompozycje. Nietuzinkowe dekoracje.
Jeśli ktoś nie widział…trzeba zobaczyć. Wspaniały ogród !!!!












____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 01:51, 27 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919












____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 01:54, 27 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
W ogrodzie jest wiele miejsc przeznaczonych na odpoczynek. Przeróżne ławeczki, stoliki, krzesła, altany… Każdy znajdzie jakieś urocze miejsce dla siebie.
Jest kącik niebieski…


i czerwony…


A kto chowa się w kąciku w odcieniu terakoty? Krys, chciałaś wtopić się w tło…nic z tego…i tak Cię znalazłam !
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 01:57, 27 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
A teraz zdjęcia z zajęć w grupach i podgrupach.








obowiązkowe selfie


i na koniec my !!! (za obiektywem Beatka – „nie zrzeszona” ogrodniczka z naszej ekipy)
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 02:04, 27 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Ale na tym nie koniec atrakcji.
W drodze powrotnej zahaczyliśmy o ogród jolanki.
Śliczne miejsce z ogromnym potencjałem. Tuż za płotem zapożyczony krajobraz w postaci pięknego lasu, a w ogrodzie cudne hortensje, róże, jeżówki, trawy i…nasza wspaniała gospodyni.
Jola ugościła nas prawdziwie po królewsku, w niezwykle klimatycznych wnętrzach, w otoczeniu prześlicznych obrazów. Jolu – Brawo Ty !!! Nadal Jolu jestem pod wrażeniem twojej twórczości….i ogromnego talentu.
Ogród, dzięki pracy i oryginalnym aranżacjom Joli pięknieje „w oczach” ! Już nie mogę się doczekać końcowego efektu na tarasie…pergola zapowiada się obłędnie!
Kilka migawek z ogrodu (na więcej czasu niestety nie starczyło, bo Jola swoją energią i cudowną osobowością wypełniała nam każdą minutę)












____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 11:57, 27 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale super. Zazdroszczę wyjazdu!! Może kiedyś Buziaki Dziewczyny dziękuję za buziaki z drogi!!! Cieszę się że fajnie się bawiłyście
____________________
Mój nowy ogródek
AnnaCh 12:37, 27 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Wow Ale zazdroszczę, super
____________________
Ania - Malutki pod lasem
jolanka 21:23, 27 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Madziu, pięknie dziękuje za wizytę, za cudowne słowa, które napisałaś, za zdjęcia,, za wspaniałe rady.
Boziuuuu, chcę od Ciebie troszkę, tylko troszkę tej Twojej energii
Do zobaczenia, mam nadzieje

O przygodzie wiem wszystko, Gosia dzwoniła Ale miałyście szczęście. Ciarki mnie przeszły kiedy dowiedziałam się szczegółów.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
AniazUroczyska 22:17, 27 sie 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Nikita napisał(a)

AniazUroczyska – jak tam Aniu, byłaś na Dożynkach ?


Byłam Madziu, byłam , placka z dynią skubnęłam, dereniówki Agnieszki skosztowałam! Pychotka!
Na Majówkę też wreszcie dotarłam!
Kochana, fotki wkleiłaś, a podpisy gdzie? Popraw się dziewczyno
Słyszę,że jakąś przygodę zaliczyłyście, nadaje się do opowiedzenia na forum?
Korekta: placki z cukinią.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies