Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Ania111 09:50, 15 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
witam

Oj i znów wycieczka
super , pozdrawiam
____________________
Ania Spelnione marzenie
Nikita 20:12, 17 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
aga55 – Aniu, masz rację…weekend bez atrakcji to weekend stracony.
W tym tygodniu miałam spotkanie klasowe. Nie często zdarzają się takie imprezy, bo to koleżanki i koledzy z ławki szkolnej z podstawówki (a nie z szkoły średniej). My spotykamy się raz w roku i zawsze jest mam mało…. Było super! Przyszło sporo osób, bawiliśmy się świetnie od 18 do 4 rano.
Rewelacyjną mieliśmy klasę !!!!

Margarete – no dokładnie Małgosiu. Mus jest jeszcze raz powtórzyć to wyzwanie !!!

Ania111 – tak, tak, znowu wycieczka…bo my takie ciekawe świata i towarzyskie egzemplarze jesteśmy !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 20:16, 17 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Dziś wpadłam na chwilkę do „szmaragdowego”.
Piękna pogoda, choć ogród już trochę smutny i pusty….








____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Monia81 20:20, 17 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8003
No i cudne foteczki z Waszego wypadu obejrzałam, a że bardzo znajome, bo Nikiszowiec był moim domem przez ponad 20 lat, to tym bardziej miło się oglądało fajne z Was kobitki i widać, że towarzystwo swoje uwielbiacie a Szmaragdowy jeszcze kolorki pokazuje, więc jest na czym oczy zawiesić pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Ania111 23:34, 17 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Nikita

Czy te liście na rododendronow są zdrowe ?
Moje też tak na kilku wyglądają
Myślałam że czegoś im brakuje ?
____________________
Ania Spelnione marzenie
waldek727 02:09, 18 lis 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Bo i brakuje.
Żelaza i magnezu.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Nikita 09:37, 18 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Monia81 - "szmaragdowy" wprawdzie jeszcze kolorowy ale już tam coraz bardziej cicho i pusto... Nawet krety ostatnio tam nie zaglądają...ale to akurat dobrze ..ha ha

Ania111, waldek727 - brakuje, wiem, że brakuje. Co roku o tej porze tak wyglądają. Na wiosnę dostaną odpowiedni suplement diety i będzie ok.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Ania111 09:54, 18 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Nikita napisał(a)
Monia81 - "szmaragdowy" wprawdzie jeszcze kolorowy ale już tam coraz bardziej cicho i pusto... Nawet krety ostatnio tam nie zaglądają...ale to akurat dobrze ..ha ha

Ania111, waldek727 - brakuje, wiem, że brakuje. Co roku o tej porze tak wyglądają. Na wiosnę dostaną odpowiedni suplement diety i będzie ok.



Nikita ,
A co im dajesz ?
zwykły nawóz do rododendronów wystarczy ?
i jeszcze jedno ,
przez te liście w ostatnim czasie mniej mi kwitną ,
mają mniej kwiatków ,
czy to może być powodem ?

____________________
Ania Spelnione marzenie
Nikita 10:09, 18 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Aniu stosuję nawóz do Rh, ale na wiosnę obowiązkowo do oprysku magiczna mikstura Bogdzi [florowit (nawóz ogólny) + florowit (żelazo) + pinivit].
Nie wiem czy od niedoboru nawozu mogę mniej kwitnąć ...pewnie tak, choć moje jak co roku obsypane są kwieciem.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 15:18, 21 lis 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nie narzekaj nie narzekaj że pusto masz w ogrodzie bo wszystko jeszcze fajnie i kolorowo choć juz tak naprawde jesiennie wygląda
Za moment bedziemy żyć świetami, potem ze dwa-trzy razy ponarzekamy na śnieg albo mróz, może na jakies lodowisko jedno czy drugie wyskoczysz (może ze mną ?) i i tylko patrzeć a zaczniesz zamieszczac swój coroczny kalendarzyk z odliczaniem dni do wiosny
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies