Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Nikita 02:03, 24 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Masz rację Małgoś, tylko patrzeć jak ogarnie nas szaleństwo przedświąteczne, potem zacznie przyrastać dnia i będziemy już tylko czekać na wiosnę (z moim licznikiem oczywiście…ha ha).

PS. Lodowisko...przecież wiesz, że wystarczy tylko jeden telefon (do wiadomej osoby) i jedziemy!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 02:05, 24 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
W piątek spotkała nas (mnie i Margarete) miła niespodzianka.. Do naszego miasta rodzinnego, z przyczyn zawodowo/rekreacyjnych zawitała Renia (Kokesz). Spędziłyśmy wspólnie przemiłe popołudnie.


Dziękuję Reniu za fajne spędzony, wspólnie czas.
Szkoda, że tak krótko, ale sama wiesz, że kolejne dwie godziny też byłyby za krótkie…hi hi.
Zaproszenie cały czas aktualne…przyjeżdżaj do nas kiedy tylko chcesz !
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Ania111 10:34, 24 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
O i nasze imprezowiczki

Pozdrawiam i macham
____________________
Ania Spelnione marzenie
Kokesz 11:13, 24 lis 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Ja też dziękuję za fajne spotkanie
O zaproszeniu będę pamiętać
Jak będę jeszcze kiedyś służbowo/rekreacyjnie w Waszym rejonie, to na pewno dam znać
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Nikita 23:26, 24 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Ania111 - zawsze musi się coś dziać...żeby nudy nie było

Kokesz - Reniu nie musisz czekać na służbowo/rekreacyjną okazję...najdzie Cię taka chwila...wsiadaj w pociąg i przybywaj!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 23:29, 24 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Dziś od rana w „szmaragdowym” klimaty skandynawskie…pochmurne niebo, silny wiatr, 2 stopnie i odczuwalna temperatura minus 4…brrrr…..a ja stałam na dworze i nadzorowałam pracę fachowców którzy układali kostkę brukową we wjeździe. Nie mam kolorowego pojęcia jak oni dali radę bo ja za żadne pieniądze przy tej temperaturze nie ruszyłaby nawet szpadlem!!! Robotnicy natomiast nie robiąc sobie nic z panującej aury najpierw wybebeszyli mój wjazd, a następnie (przez kolejnych 10 godzin) pracowali z pocie czoła.




Ja wymiękłam ok. godziny 15… Doniosłam im tylko ciepły catering, zostawiłam reflektor halogenowy i wróciłam do domu na gorącego grzańca (z goździkami i pomarańczą)!!!


Nie wiem czy oni dolewali sobie na herbaty jakiś wysokoprocentowy trunek własnej produkcji czy co (bo to Ukraińcy byli)… efekt - dali radę.
Pozostawiony na „placu boju” zwiadowca doniósł, że praca została zakończona tuż po godzinie 20.
Zdjęć brak z powodu panujących ciemności.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 23:33, 24 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
W tak zwanym międzyczasie cyknęłam kilka ogrodowych fotek…








____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
sylwia_slomc... 23:40, 24 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Przy takiej robocie Panowie raczej byli zgrzani więc chyba nie zmarzli za bardzo
Fajne spotkanko kameralne miałyście
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kokesz 08:15, 25 lis 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Ja też zaraz po powrocie w niedzielę, chwyciłam za łopatę i wkopałam kolejne dwa worki tulipanów. I też mnie niestety ciemność zastała...
I nawet mi zimno nie było
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
mikina34 11:37, 25 lis 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Nikita napisał(a)


Pacz Pani, a ja ostatnio mijałam drzewo z takimi właśnie "kwiatami"(?) i się zastanawiałam co to? No właśnie, co to?
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies