Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Ewilena 18:44, 10 lis 2018


Dołączył: 01 wrz 2018
Posty: 115
Jagodaa napisał(a)
Donica i nie tylko zyskała nowe oblicze. Nie do końca byłam przekonana do obróbek blacharskich, ale trwałość i zachowanie czystości wzięło górę, w sumie zgodnie z "zaczytanym u kogoś w przelocie" hasłem ogród dla mnie, a nie ja.... Teraz nie żałuję, jest inaczej, jestem zadowolona.





Czekam na dostawę płyt gresowych na placyk wypoczynkowy i na kogoś, kto mi je położy :/. Bardzo mi zależy na ich położeniu w tym roku, w przyszłym zajmę się szpecącym murem i obsadzeniem pozostałej części donicy przy placyku.

Cześć! Co to są za trawy? oszałamiające są, te niskie jasne, niskie ciemne i wysokie w donicach
____________________
Ewelina
08:22, 11 lis 2018
Witam się u ciebie ale wszystko porosło, nabrało masy (byłam tu wcześniej ale nie zostawiłam znaku - już to naprawiam)
Agi2006 14:07, 11 lis 2018


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia. Bardzo lubię Twój ogród i dzięki Tobie mam szpaler berberysow erekta
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Jagodaa 11:15, 15 lis 2018


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Balea napisał(a)
Jezeli mialas odwiedziny to napewno ktos zrobil zdjecie

Nie wiem za bardzo o ktorym trawniku mowisz. Masz na mysli ten trawnik, gdzie te kolumnowe wisnie i 2 Pissardi rosna?

I co masz zamiar tam zrobic?



Tak, o tej części z przodu.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 11:17, 15 lis 2018


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ewilena napisał(a)

Cześć! Co to są za trawy? oszałamiające są, te niskie jasne, niskie ciemne i wysokie w donicach


Wysokie miskant Moring Light, ciemne rozplenica Hameln (w związku z suszą i bardzo dużym nasłonecznieniem zrobiła się karłowata, może to być mylące), jasne sesleria jesienna.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 11:30, 15 lis 2018


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Gabi1110 napisał(a)
Witam się u ciebie ale wszystko porosło, nabrało masy (byłam tu wcześniej ale nie zostawiłam znaku - już to naprawiam)


Gabi, jedno porosło, inne zmarniało , ciągle trzeba myśleć nad czymś, co wymienić i na co.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 11:31, 15 lis 2018


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Agi2006 napisał(a)
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia. Bardzo lubię Twój ogród i dzięki Tobie mam szpaler berberysow erekta


Cieszę się, u mnie pierwszy raz złapał je mocny grzyb jesienią i się nie przebarwiły na czerwono :/
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 11:36, 15 lis 2018


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Przednie zmiany w dużym skrócie.

Pożegnanie z ostatnią partią trzmieliny. Wykopywanie i usuwanie jej korzeni to koszmar.



w tle widać kawałek zmian, tu będzie kontynuacja seslerii, przesadziłam w nią Varelle, które nie pasowały w innym miejscu



temat cis dalej otwarty, nie wiem co z nim zrobić...



Trochę mi te sosny z buksami i cisem nie grają, ale nie mam aktualnie czasu na czepianie się
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 11:36, 15 lis 2018


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Zdjęcia telefoniczne brzydkie i jakieś smętne.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Lodzia 12:04, 15 lis 2018


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
Jagodaa napisał(a)
Trochę mi te sosny z buksami i cisem nie grają, ale nie mam aktualnie czasu na czepianie się

Proszę Cię, jak to sosny z buksami nie grają? Też mam taki zestaw, więc...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies