Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chatka Baby Jagi

Pokaż wątki Pokaż posty

Chatka Baby Jagi

Karolinek 10:46, 17 lut 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Barwinek kwitnie!!! Jak Ci zazdroszczę, że juz mogłaś podziałać w ogrodzie Zima a kyszszszsz.....
Córcia śliczna!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
iwonaal 15:23, 17 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Kinga, nie kracz. Dopiero wróciłam z pracy i mnie ciągnie ,ale małego boję się zostawić samego.
____________________
Zakochana w ogrodach
Tarnina 15:57, 17 lut 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Iwona a ile ma twoje słoneczko ? Ja dziś swoją małą wzięłam na sprzątanko w ogrodzie, pograbiłyśmy trochę, robimy porządek przy ogrodzeniu, przy wjeździe... jak spała zdążyłam obciąć jedną jabłonkę... no normalnie już tak mnie ciągnie.... Jak Anielcia była malutka, to usypiałam ją w wózeczku i spała sobie koło mnie opatulona kocami, a ja pracowałam...

A dziś pokażę... jaką masakrę rozegraliśmy na naszej drugiej sośnie... niestety uschła zupełnie i trzeba było ją wyeksmitować... a przy okazji my zyskaliśmy trochę materiału na nasz taras....

( 03.08.2013 )





I to co zostało z moich rabat, po nieprzewidzianym locie drzewa... i trochę ogrodu....

















____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
iwonaal 17:59, 17 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Kinga, to już kawaler, w czerwcu skończy 4 lata. Dotychczas spał popołudniu, niestety dobre czasy się skończyły jakoś po nowym roku. Wracamy z pracy, to usypia, pod domem nie mam siły już go przenosić i się budzi. Taka kolej rzeczy. Też lubi pomagać, zdecydowanie więcej niż starszy, strach bo brak ogrodzenia. A rabaty i tak masz cudne. Pa
____________________
Zakochana w ogrodach
Tarnina 21:20, 17 lut 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Oooo.. no to faktycznie, mały mężczyzna... ja mam cichą nadzieję, że Anielcia będzie nadal chętna do pomocy w tym wieku...
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
iwonaal 22:11, 17 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Piekę Twój chlebuś, z braku mąki dałam chlebowej, żytniej i wrocławskiej i zobaczymy jeszcze w piecu.
____________________
Zakochana w ogrodach
megabasia 08:17, 18 lut 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Iwona, i jak poszło z chlebusiem? Ja też się przymierzam, ze dwa lata temu eksperymentowałam z zakwasem, ale dużo czasu schodziło i raz wyszedł w miarę, a drugim razem zakalec, po roku odpuściłam.
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
iwonaal 08:46, 18 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Chlebuś super chociaż mąki inne. Gorący z synusiem zajadaliśmy z masełkiem. Polecam przepis Kingi. Mi na zakwasie też nie bardzo wychodził.
____________________
Zakochana w ogrodach
Tarnina 09:38, 18 lut 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Oj właśnie ciekawa byłam jak wam poszło... Świetnie, że smakował... my też pajdy ciepłego zajadamy z samym masełkiem i solą.... Pycha..... Jedyny minus tego chlebusia, to to, że ciepły szybko znika...
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
iwonaal 11:43, 18 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Chyba dzisiaj też zrobię, tylko mąkę kupię.
____________________
Zakochana w ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies