Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chatka Baby Jagi

Pokaż wątki Pokaż posty

Chatka Baby Jagi

Tarnina 12:23, 07 mar 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Agcia: Ach ta Constance śliczna... właśnie oglądałam...

Iwona: Myślałam żeby pomieszać.... ogrodzenie długie, zmieszczą się... nawet z tą Constance by pasowałą taka dzika bo podobny kolor... a dziką mam więc mogłabym odsadzić... tylko nie wiem jak z tą dziką sobie radzić takie dłuuuuugie badyle mi w tym roku wypuściła... no normalnie ze 2 m....jak będę mieć czas to zrobię zdjęcia i wrzucę... powiecie co mam i gdzie uciąć....
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
Mathildis 12:56, 07 mar 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Tarnina napisał(a)
Nie no... oglądam i oglądam i mój ogród coraz brzydszy i brzydszy... i wszystko bym przerobiła... za dużo tych inspiracji... za dużo pomysłów... za mało miejsca i funduszy na realizację... a lista chciejstw zwiększa się niebotycznie....

AAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaa....... Ogrodowisko...... coś ty ze mną zrobiło.....!!!!


Nie daj się Twój ogród jest piękny, trochę inny ale piękny....
Gdy zajrzałam do Twoich inspiracji na Pintereście to zaczęłam się zastanawiać.. mieszkam na wsi i nie pamiętam kiedy widziałam tu jakąś mućkę pasącą się na łące.... a kaczki i gęsi ... to pamiętam tylko z dzieciństwa z wakacji u dziadków.... niedługo dzieci nie będą wiedziały skąd bierze się powiedzenie "być pod czyimiś skrzydłami". Nie ma w mojej okolicy ani jednego wiejskiego ogródka - za to w niektórych ogródkach jest wiocha, ale to zupełnie co innego . W większości ogrodów sadzi się zimozielone rośliny, bo teoretycznie mało przy nich pracy, najczęściej w donicach sadzi się surfinie, petunie, begonie i pelargonii a zapomina się o innych bylinach jednorocznych i wieloletnich.
Potrzebne są takie miejsca jak Twoje - oryginalne, nieszablonowe, pokazujące, że można inaczej.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
iwonaal 13:37, 07 mar 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Kinga, przecież Twój ogród jest zaczarowany. Różę tnę dość drastycznie.
____________________
Zakochana w ogrodach
Juzia 13:56, 07 mar 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39465
Mathildis napisał(a)


Nie daj się Twój ogród jest piękny, trochę inny ale piękny....
Gdy zajrzałam do Twoich inspiracji na Pintereście to zaczęłam się zastanawiać.. mieszkam na wsi i nie pamiętam kiedy widziałam tu jakąś mućkę pasącą się na łące.... a kaczki i gęsi ... to pamiętam tylko z dzieciństwa z wakacji u dziadków.... niedługo dzieci nie będą wiedziały skąd bierze się powiedzenie "być pod czyimiś skrzydłami". Nie ma tutaj ani jednego wiejskiego ogródka - za to w niektórych ogródkach jest wiocha, ale to zupełnie co innego . W większości ogrodów sadzi się zimozielone rośliny, bo teoretycznie mało przy nich pracy, najczęściej w donicach sadzi się surfinie, petunie, begonie i pelargonii a zapomina się o innych bylinach jednorocznych i wieloletnich.
Potrzebne są takie miejsca jak Twoje - oryginalne, nieszablonowe, pokazujące, że można inaczej.


Nooo!!!! Popieram koleżankę!!!!
Nie daj się...przecież masz bajecznie.
Chatka klimatyczna, tarasik boski, rabaty kwiatowe są i piękne, duże drzewa!!!
Ile ja bym dała za chociaż jedno duże drzewo u siebie.... Ech...
Nie daj się!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Tarnina 17:54, 07 mar 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Dzięki wam za utwierdzanie w stylu i przekonaniach... w tamtym roku posadziłam rząd malw przy ścianie domu... czekam z niecierpliwością jakie będą miały kolory... bo z własnego siewu....

Ale taką różaną rabatę i tak muszę sobie zrobić.... nigdy nie byłam przekonana do róż, ale to co zobaczyłam u Safoi po prostu mnie oczarowało... zakochałam się.... w sumie róże też zawsze gościły w wiejskich ogródkach....
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
Juzia 17:56, 07 mar 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39465
Tarnina napisał(a)
Dzięki wam za utwierdzanie w stylu i przekonaniach... w tamtym roku posadziłam rząd malw przy ścianie domu... czekam z niecierpliwością jakie będą miały kolory... bo z własnego siewu....

Ale taką różaną rabatę i tak muszę sobie zrobić.... nigdy nie byłam przekonana do róż, ale to co zobaczyłam u Safoi po prostu mnie oczarowało... zakochałam się.... w sumie róże też zawsze gościły w wiejskich ogródkach....


Roże jak najbardziej pasują, ale ja Ci nie doradzę, bo się absolutnie na nich nie znam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
AgnieszkaW 18:07, 07 mar 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kingo, popieram oryginalność w ogrodach, ty ją masz, wiesz o tym przecież...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Mathildis 19:02, 07 mar 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Tak jak obiecałam wierszykiem się witam,
wybrałaś już róże?.... tylko pytam
nie ma co się hihać na moim wąteczku,
obie jesteśmy na ogrodowiskowym począteczku.
Każdy ma rozterki co i gdzie dziś wsadzić
całe szczęście, że w necie jest się kogo poradzić.
Twój bajkowy ogród Narnią już nazwany,
Piękny nawet wtedy, gdy nie posprzątany....
Zachowaj ten charakter rzadko spotykany
ubierz go tylko w odpowiednie ramy...
I nie martw więc się wielce
Ogrodowisko pomoże w każdej rozterce...




____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
iwonaal 20:34, 07 mar 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Masz rację z rymowanką i Narnią. Kinga widziałam już dla Ciebie latarnię w tym co pokazałaś.
____________________
Zakochana w ogrodach
Safoya 21:18, 07 mar 2014


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Witam w twoim pięknym wątku.
Popieram dziewczyny! Nie daj się! Nie każdy musi mieć ogród od linijki.
Twój ma niepowtarzalny charakter
Jak chcesz coś dodać to podpatruj raczej "cottage gardens". Osobiście polecam Ci wątek poziomki
http://www.ogrodowisko.pl/watek/813-ogrod-zapachow-u-jasi

____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies