Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

maggie_82 12:05, 16 kwi 2014


Dołączył: 26 lip 2013
Posty: 194
śliczne masz tulipanki
____________________
Gdzie diabeł nie może...
marta_d 12:10, 16 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
sama się dziwię
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
MagdalenaK8 13:39, 16 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Martuś w ogrodzie w miarę obrobiona jestem, ale ogólnie za forum nie nadążam. Trochę mnie to stresuje ;( czasami. Wieczorami zdarza się że nie mam sił już siąść do kompa...chociaż chętnie bym poczytała pooglądała. Czekam na weekend majowy bo wybieramy się z M nad morze na kilka dni może naładuję baterie...
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
madeline28 18:23, 16 kwi 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
Heej, jakie ładne zdjęcie profilowe i tulipany, i szafirki, i wierzba- wszystko urocze Dziś u nas w Biedronce były rododendrony na sprzedaż za 19,99, dość ładne okazy, niektóre nawet z kwiatami, ale ludzie je "rozebrali" w mig
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
marta_d 18:44, 16 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
MagdalenaK8 napisał(a)
Martuś w ogrodzie w miarę obrobiona jestem, ale ogólnie za forum nie nadążam. Trochę mnie to stresuje ;( czasami. Wieczorami zdarza się że nie mam sił już siąść do kompa...chociaż chętnie bym poczytała pooglądała. Czekam na weekend majowy bo wybieramy się z M nad morze na kilka dni może naładuję baterie...
Pozdrawiam


ale zazdraszczam majówki, my z M do Łagowa jedziemy, zapewne wiesz gdzie to, piękne jezioro i bardzo czyste, nad morze planujemy chociaż na 4 dni, ale jak będę mieć urlop na przełomie lipca i sierpnia, jeszcze troche sobie poczekam... mój M to chyba niedługo straci cierpliwość do mnie, ja jak mam chwilę wolną to siedzę na kompie, najczęściej na Ogrodowisku, czekam na pozew rozwodowy hehe mówi, że nic poza forum nie widzę
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 18:48, 16 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
madeline28 napisał(a)
Heej, jakie ładne zdjęcie profilowe i tulipany, i szafirki, i wierzba- wszystko urocze Dziś u nas w Biedronce były rododendrony na sprzedaż za 19,99, dość ładne okazy, niektóre nawet z kwiatami, ale ludzie je "rozebrali" w mig


z godzinkę temu wróciłam z ogrodu i zajechałam do Biedrony, u nas jeszcze sporo rododendronów było, o dziwo, wyglądały całkiem porządnie,zdrowe i spore rośliny, gdyby nie to, że w sobote zakupiłam w szkółce, to skusiłabym się, bo o dyszkę tańsze jak ja zakupiłam. Na nowy sezon - nowy awatarek
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
madeline28 19:10, 16 kwi 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
Ja w zeszłym roku kupiłam sobie dwa rododendrony. Jeden jest w nawet dobrej kondycji, choć nie kwitł w ubiegłym roku, drugi w trochę gorszym- musiałam go reanimować, ale wydaje mi się, że już jest ok. Pięknie już jest u Ciebie, a to dopiero początek. Aż strach pomyśleć co będzie później Ja ostatnio straciłam wenę do robienia czegokolwiek. Chyba przesilenie wiosenne mnie dopadło, albo po prostu zmęczenie. (Albo jedno i drugie )
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
marta_d 22:09, 16 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Już tak myślałam o tych moich zmianach,że to będzie naprawdę dłuuugi proces też tak sie czułam , jak Ty -zero chęci do wszystkiego, ale dzięki Bogu przeszło to chyba przesilenie, jakiś urlopik w ciepłocie przydałby sie
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
MagdalenaK8 22:16, 16 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Na pewno przesilenie....a co do kompa i ogrodowiska to też mam niezłą jazdę. Trzeba stonować bo wszystkie razem będziemy pisać te pozwy...
____________________
Ogród i nie tylko...
asiach 22:32, 16 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Wpadłam z rewizytą. Masz ładny ogródek, czysty i uporządkowany
Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies