Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

MagdalenaK8 19:44, 26 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
bartek_luberda napisał(a)
Przez pomyłkę napisałaś do mnie bo mój sprzęt do kancików to nóż i deska Pozdrawiam

Też fajnie i pomysłowo.
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 19:46, 26 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Madziu wpadłem do Ciebie z rewizytą Padam z nóg a kręgosłupa nie czuję ale jeszcze klikam w klawisze po dzisiejszym dniu Warzywnik robi wrażenie ani jednego chwaścika Zastanawiałem się na jesień czy nie posadzić czosnku ale mój sąsiad na przeciwko mnie zasadził hektar tego specjału więc doszedłem do wniosku że mając taki supermarket czosnkowy pod nosem ja już nie będę się bawił w nasadzenia Ten Twój jest bardzo ładny Ja pietruchę sadzę do skrzynek na jesień i trzymam na parapecie w kuchni a teraz powędrowała na pole Pozdrawiam !
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 19:51, 26 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Też bym nie sadziła gdybym miała takiego sąsiada , od niedawna doceniam mocno posiadanie warzywnika . Czekam na Twoje zdjęcia. Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny .
____________________
Ogród i nie tylko...
Anita1978 19:52, 26 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Też mam zamiar wziąć się za warzywnik. Na razie przekopany z obornikiem...
____________________
ogródek Anity
Gardener27 19:55, 26 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ja sobie nie wyobrażam ogrodu bez warzyw Sama przyjemność iść do warzywnika z zrywać garściami jedzenie takie na jakie mamy ochotę Ogrodnik też musi coś jeść nie tylko patrzeć na swoje kwiaty bo trzeba mieć siłę a własnoręcznie wychodowane warzywa i owoce smakują najlepiej
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Bogdzia 19:55, 26 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
MagdalenaK8 napisał(a)

Ale Bogdziu słoik i do zamrażarki? Czy on nie pęknie?
Pozdrawiam wiosennie.


Kroję i nie do słoika tylko torebki foliowej albo pudełka np po lodach i do zamrazarki . Koperek też tak mrożę.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
MagdalenaK8 20:02, 26 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Anita1978 napisał(a)
Też mam zamiar wziąć się za warzywnik. Na razie przekopany z obornikiem...

Anitko czekam na zdjęcia tylko wyzdrowiej mi proszę do końca ...
Jak masz przekopany z obornikiem to warzywka będą jak złoto .
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 17:10, 27 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Przesadziłam dziś do doniczek moje papryczki. Odmiana Cherry...

oraz pokazuję posadzoną lawendę.

Proszę też o pomoc w sprawie różanecznika i azalii chyba?



Marniutkie jakieś są... chyba polecę do Bogdzi po pomoc...
Pozdrawiam wszystkich.
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 19:01, 27 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Papryczki wyglądają bardzo dorodnie jak na warunki domowe Ja w sobotę będę pikował pomidorki koktajlowe Lawenda posadzona od linijki dobre zachowałaś odstępy od sadzonek Moja czeka wciąż jak Pan się namyśli gdzie ją zasadzić bo cały czas się zmienia koncepcja Co do kwaśnolubnych to nie mam dużego doświadczenia ale co mogę Ci powiedzieć to Rh dobrze się prezentuje trzeba go zasilić nawozem i usypać kopczyk wokół pnia bo podobno to lubią Azalie japońskie na zimę lubią zrzucić liście a potem odrastają bo wątpię by przemarzła bo zima w tym roku była łagodna Przycinanie azali powoduje ich zagęszczenie i nie są wtedy takie łyse Mam nadzieję że troszkę pomogłem Pozdrawiam!
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 19:40, 27 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Gardener27 napisał(a)
Papryczki wyglądają bardzo dorodnie jak na warunki domowe Ja w sobotę będę pikował pomidorki koktajlowe Lawenda posadzona od linijki dobre zachowałaś odstępy od sadzonek Moja czeka wciąż jak Pan się namyśli gdzie ją zasadzić bo cały czas się zmienia koncepcja Co do kwaśnolubnych to nie mam dużego doświadczenia ale co mogę Ci powiedzieć to Rh dobrze się prezentuje trzeba go zasilić nawozem i usypać kopczyk wokół pnia bo podobno to lubią Azalie japońskie na zimę lubią zrzucić liście a potem odrastają bo wątpię by przemarzła bo zima w tym roku była łagodna Przycinanie azali powoduje ich zagęszczenie i nie są wtedy takie łyse Mam nadzieję że troszkę pomogłem Pozdrawiam!

Pomogłeś pomogłeś jak zawsze...pozdrawiam.
____________________
Ogród i nie tylko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies